Нормално ли е ?

  • 13 325
  • 183
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 370
А то е точно така, Байбиби, 2-3 часа по нещо и айдеее, знаем го.
Гледала съм разпределения на материална по физическо възпитание, наистина, в 2 срока се опитват да 'сбъхтят' всичко възможно, свързано в някакъв вид вид движения. И накрая - нищо.
Мята се една топка и се гледа да не си строшат барем главите. Tired

# 181
  • Мнения: 17 409
Аз не намирам за необходимо да се изучават отборни спортове, най- малко пък спортна гимнастика, освен елменти от спорт. За какво са им тези оценки по ФВС, не мога да разбера. Категорична съм, че нормативи не трябва да имат- нито в средата, нито в края на годината. По- назад съм писала как ги виждам часовете- с активно участие на децата, вместо да се чудят как да се скатаят, защото им е неприятно. Оттам пълна липса на двигателна култура- затлъстяване и не само. Родителите на деца с гръбначни изкривявания/например/, с триста зора успяват да ги завлекат за десетневен курс на лечение, какво остава ежедневно да си играят коплекса ЛФК...
И пак, да ме прощават учителите по ФВС, но на този етап е по- добре без тях.

# 182
  • Мнения: 4 586
Д од.р е 52 р.р 92
Много важно. Кой знае какъв урунгел си в мутрата и плоска като вафла от 5 ст. 

Много ми е странно как може зрял човек да напише такова нещо newsm78 Това подхожда на тинейджърка или на някой настъпан по мазола.
На тинейджърка подхожда също ни в клин, ни в ръкав, да си каже мерките
А дали са такива, това е съвсем отделен въпрос

Че защо не,мои са си.  Laughing

Всичко бе наред, ако бе в темата "Кажете си мерките"
А като ги натрапваш и сравняваш с тия на авторката, честно би било да си кажеш и обиколката на бюста. На авторката е аауу. А твоя?

# 183
  • Мнения: 7 821
Стига толкова.
Весела седмица!

Общи условия

Активация на акаунт