За вниманието към съпругите

  • 4 391
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 813
Въпрос - ако жената е винаги съпричастна, посреща го с усмивка и се съобразява с проблемите му, къде е границата на това да се получи обратният ефект - "след като понасяш всичко, което ти изливам, няма въобще да се съобразявам с твоите проблеми и желания"?


Темата е за липсата на комуникация между съпрузите и касае случаите, в които има чувства и ангажираност и от двете страни, просто липсват навици да се общува.

# 31
  • Мнения: 14
На мен пък ми се струва, че темата е за взаимоотношенията. Дори и липсата на комуникация си е вид общуване. Особено при хора, които живеят заедно.
Моят въпрос е с цел да дам друга гледна точка, а не да оборвам нечия друга. В крайна сметка няма универсален модел, нали?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Колко тъжно...ти си с него само, защото е баща на децата ти.

Колко по - добре би звучало - Лош, добър, какъвто съм си го избрала - такъв, все пак  го обичам, а това е най - важното.

Според мен бракът ви е напълно изчерпан.
 

Виктория, не съм с него САМО защото е баша на децата ми. И да, обичам го. И не, бракът ни не е напълно изчерпан. Не можеш да правиш такива категорични заключения въз основа на 5 изречения, които си чула от мен.  Naughty Точно, защото го обичам искам да общуваме повече. Ако не го обичах щеше да ми е екстра да си мълчим.

# 33
  • Мнения: 305
~Виктория~ защо правиш такива крайни изказвания за нечии чужд живот,да ти кажа вечна любов няма,недей се заблуждава ,но със времето във една връзка трябва да има обич ,разбирателство и хармония.Ако устой връзката във времето то това значи ,че е имало любов когато е трябвало ,че има обич защото трябва да я има и разбирателство за да може да изкарат двама души заедно до край.Децата са това ,което е   скрепило връзката ,но те не са фактор да задържат връзка ако тя отива към разпадане...За съжаление повечето млади момичета си мислят ,че със едно бебе връзват мъжа за винаги ,аз ги съжалявам защото обричат и себе-си и детето на нещастие...

# 34
  • Мнения: 64

За съжаление повечето млади момичета си мислят ,че със едно бебе връзват мъжа за винаги ,аз ги съжалявам защото обричат и себе-си и детето на нещастие...

Аз, казах същото.
Жалко е... тя била с него, защото той, бил баща на децата и.
Сега пък ни убеждава, че го обича.Wink
Бракът им не бил изчерпан, но той предпочита компютър пред нея. Wink
Тъжно ми е за детето, не за друго!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Оффф.....  ooooh!

# 36
  • Мнения: 14
Да, проблемът с комуникацията е налице навсякъде, дори и в чата..

# 37
  • Мнения: 1 174
Ако докато единият се занимава с детето, а другият с манджата и през това време си говорят се брои. Но ако единият седи на компютъра, а другият гледа тв и си мълчат определено не се брои.  Naughty
А брои ли се ако той си човърка нещо на лаптопа, аз зяпам телевизия и през това време му масажирам раменете ? Не си говорим, но и на двамата ни е приятно.
Савина33, щом те дразни неговото висене на компютъра, кажи му.
Между другото, аз не смятам, че той виси на компютъра, защото с вас не му е интересно, а по - скоро защото знае какво ще му кажеш, как ще ви мине вечерта, разбираш ли.
А защо не си споделяте как е минал денят ви ?
Аз често развеселявам мъжа ми с весели случки от моята работа, забавни шеги за Шефа и т.н. Той работи в съвсем друга среда и доста се натоварва, а моите историйки го разсейват.
Също играем карти, реми най - вече  Laughing Малко детско, ама е забавно. Също ми е хубаво той докато си разглежда нещо на компютъра да се присламча и да му седна в скута, не се е случвало да ме върне, напротив ухилва се и получавам целувка. За такива работи не ти трябват разговори.
А и мъжете по правило не са много по разговорите  Peace

# 38
  • Мнения: 135
И да, обичам го. И не, бракът ни не е напълно изчерпан.

 Точно, защото го обичам искам да общуваме повече. Ако не го обичах щеше да ми е екстра да си мълчим.
Моите скромни наблюдения през 20 годишният ми брак показват че жената вкъщи се позанемарява...имам предвид че се облича небрежно, сексапила с който е завладяла мъжа си в началото е пред изчезване и т.н. да не продължавам.
Искате внимание...добре...първо никога не забравяйте да се обличате предизвикателно у дома...вниманието няма да закъснее!!!! Peace
Иначе тръгне ли да излиза една жена..винаги гледа да изглежда добре, старае се за внимание.. но за пред хората!!!! Thinking
За съжаление колкото и да ми обясняват по форумите че не е така, все пак го виждам при повечето жени ...без да изключвам и собствената си!!!!!  Naughty

# 39
  • Мнения: 14
Съгласих се със забележката, но да ти кажа, аз понякога като се облеча в къщи по-така и ми се прави забележка защо пред децата... /не че съм гола де/ тъй че угодия-трудно. Пък и трябва двама.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Соте, напълно си прав, това е така. Но същото се отнася и за мъжете. Само че при тях промяната е не толкова външна (или поне не се обръща толкова внимание на външната промяна) колкото поведенческа. Той също не е като в началото, нито е толкова мил, няма помен от милите думи, дългите разговори и комплиментите. Така че... промяната е при всички, но тя е нещо нормално според мен. Някак си е трудно да правиш комплименти на един и същи човек в продължение на 10 или 20 год, както е малко трудно да готвиш мусака с две деца висящи по крачолите ти и скапан от умора по прашки.

# 41
  • Мнения: 135
Да savina..за съжаление си права...децата отнемат вниманието..и мъжете се занемаряват ..колкото и да не ми се ще да го призная но си е факт...затуй си е нужно да си разнообразяваме животеца при всеки удобен случай...необходимо е да прогоним скуката ...но не е толкоз лесно, особено с малките деца...ще ви успокоя като ви кажа, че пораснат ли децата вниманието поне при мен и жена ми се промени ...намираме повече време за себе си..но за другите двойки нищо не мога да кажа...знам само че не е лесно!!!! Peace

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аха, анджек де... Нали темата е точно за това. Как да разнообразим без да излизаме. В къщи, в присъствието на децата....  newsm78

# 43
  • Мнения: 305
Не знам аз също съм на мнение ,че както жената така и мъжа през годините се променят,но даже бих казала ,че мЪжете повече се занемаряват от жените ,Савина каза това е двустранно и е така ,защото жената ще се гласи и еди какво си ,а мъжа какво със годините пуснат коремчета , със по седмица не се бръснат ,успокоят се вече  всичко във кърпа им е вързано ,защо да се престарават,ами то някак си не върви.Една жена да ме простят по силния пол винаги е със идея по секси от тях ,въпреки ,че има във пъти по големи ангажименти от половинките си.
За да си секси ,не бих казала, че задължително  ,че трябва да тръгна по гол з,,,,,,,,,,, със извинение
достатъчно е да си подберете едно секси долнище на анцуг което да очертава прелестите ви ,едно тясно потниче и хигиена на ниво това е достатъчно секси ,казвам си го от личен опит.
А за вниманието във къщи е малко сложно,но мисля не е невъзможно. Naughty

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 17:16 от maria_84

# 44
  • Мнения: 1 175
За да си секси ,не бих казала, че задължително  ,че трябва да тръгна по гол з,,,,,,,,,,, със извинение
достатъчно е да си подберете едно секси долнище на анцуг което да очертава прелестите ви ,едно тясно потниче и хигиена на ниво това е достатъчно секси ,казвам си го от личен опит.


Съгласна съм. Не само късите поли и високите токове са секси, а и не всички мъже ги предпочитат. За някои мъже например е секси ако жената носи техни дрехи вкъщи. На моя например много му харесва  Wink Номерът е да намерите какво точно ви привлича, да експериментирате, а не да се облягате на стереотипите и да се сдухвате че, ако жената не е гримирана вкъщи или мъжът не е бръснат, то о ужас, сексапилът им трябва да е изчезнал.

Общи условия

Активация на акаунт