За вниманието към съпругите

  • 4 392
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 174
...
Искате внимание...добре...първо никога не забравяйте да се обличате предизвикателно у дома...вниманието няма да закъснее!!!! Peace
Иначе тръгне ли да излиза една жена..винаги гледа да изглежда добре, старае се за внимание.. но за пред хората!!!! Thinking
За съжаление колкото и да ми обясняват по форумите че не е така, все пак го виждам при повечето жени ...без да изключвам и собствената си!!!!!  Naughty


А то при мъжете щото е различно  Laughing
Нали знаеш какво се променя когато хората се бракуват - спорат да се бръснат, мъжете брадите, жените краката  Joy

# 46
  • Мнения: 1 174
Соте, напълно си прав, това е така. Но същото се отнася и за мъжете. Само че при тях промяната е не толкова външна (или поне не се обръща толкова внимание на външната промяна) колкото поведенческа. Той също не е като в началото, нито е толкова мил, няма помен от милите думи, дългите разговори и комплиментите. Така че... промяната е при всички, но тя е нещо нормално според мен. Някак си е трудно да правиш комплименти на един и същи човек в продължение на 10 или 20 год, както е малко трудно да готвиш мусака с две деца висящи по крачолите ти и скапан от умора по прашки.

Ама, Савина, то и след 10 или 20 години, ако мъжът ми тръгне да ми сваля звезди от небето, хм, би ми се сторило странно, той и моят не е от романтичните, тъй че нямам такива очаквания.

Колкото до въпроса как да разнообразите - ами при нас се получава като ни дойдат гости - примерно приятелско семейство - децата ги пращаме в детската да трошат на спокойствие  Mr. Green, ние си сядаме на пийване и хапване, хубаво си прекарваме.
Ако пък имаш предвид нещо само за двамата, на нас много хубава тема за разговор ни е да правил планове какви подобрения ще си правим по къщата - едни навеси, барбекюта, басейни, системи за охлаждане от кладенчова вода, системи за капково напояване .... Вятърничава работа  hahaha И двамата знаем, че ще осъществим сигурно 2% от това дето го приказваме, ама ни е кеф да се бъзикаме как щ се изтягаме в басейна с коктейл в ръка.
Друго, което мога да ти предложа - пуснете си някой филм на компютъра, дето да го харесате и двамата - и ако не го дразни мъжът ти, коментирай, аз чрез коментари на филми, много пъти съм разбирала мнението на мъжът ми за конкретни ситуации, а ако така директно го питам, вероятно би помислил, че нещо не съм в ред  Laughing
Той с какво се занимава като седне на компютъра, на теб не ти ли е интересно същото нещо, и да го правите заедно примерно ...
Ако пък му е интересно да играе - карти, табла, шах, дама, домино, знам че е малко детско, ама ние играем от дъжд на вятър и е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт