Великобритания - тема 34 Великденска

  • 36 804
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
ЧРД на Анабел!!!  bouquet

Magimon, говори с някоя мама от училището, с която сте по близки, да прибере детето, ако си отишла да раждаш. Аз се притеснявах да не тръгна да раждам, когато мъжът е командировка, а със сина сме в къщи сами  Laughing Че щях и него да го помъкна по родилните отделения, докато се свържа с някой да го поеме  Crazy ooooh!
Sonnia, с тази снежна снимка само ме дразниш  Mr. Green Аз от как се прибрах от ски почивката съм зле, психически и физически. Искам по-дълга зимна ваканция! А ти какво си правила в Швеция?

# 31
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Готова съм с Коледните сладки!!!  Mr. Green
Току що получих поредния си имейл, в който разни добри хора съжаляват, че няма да ме наемат на работа. Вместо да съжаляват, да вземат да ме наемат  Mr. Green
А как ми се иска да уча...  Да си поправя грешката в избора на висше образование  Tired

Magimon, подкрепям Merry, ако можеш се разбери с някоя майка. Не вярвам да не ти влязат в положението (не че има невъзможни неща тук де  Laughing)

# 32
  • Лондон
  • Мнения: 449
Благодаря на всички за многото и все хубави пожелания, ние наистина имахме прекрасен ден днес Simple Smile

# 33
  • Мнения: 14
Честит рожден ден на Анабел!нека бъде жива и здрава...да бъде радостта на мама и гордостта на тати

# 34
  • Мнения: 6
Merry, те техните снежни приказки край нямат.. от октомври до май всичко беше сняг, ама сняг. Нагледах се, вече не искам да виждам снегове и поледици. А за протокола, в Швеция учих както се казва "виШи". А като чета вие какви сте фенове на ските, можете да пробвате някой път един курорт в Швеция, казва се Оре (пише се Åre), много го хвалят и имам доста познати ходили там, все са доволни. Peace

# 35
  • Мнения: 311
И на мен ми се учи тук  Rolling Eyes  само че интериорен дизайн, ама незнам дали ще ме огрее  изобщо някой ден.Ако някой все пак е завършил това ще се радвам на някаква информация  Hug .
Има ли тук задочно обучение изобщо  newsm78 ?
Деб стискам палци  Praynig ,ако знаят какъв мерак имаш веднага ще те времат  Peace .

# 36
  • Мнения: 97
Deb Hug
Аз вчера получих три отказа баш от фирмата, за която исках и то все един и същ човек ми писа, ще каже човек, че нарочно си беше оставил отказите за петък Mr. Green Mr. Green Има тук -там и някоя друга оферта, но не ми се ще да избързвам и да се нахаквам на място, където не е много за мен. Ако не намеря каквото търся "тука, тези дни" ще обмислям варианта за братче и образование Joy, да коригирам някой образователни решения Mr. Green Недей да се отказваш, както казва мъжът ми "Не е твоята работа, все ще си намериш нещо хубаво и ще ти се радват:)"
диди,
Има какви ли не форми на обучение, може би първо трябва да се ориентираш към колеж/университет и да разучиш какво могат да ти предложат. Защо пък да не те огрее Hug
Хубав уикенд на всички Hug  bouquet

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Добро утро, слънчево е  Mr. Green
Аз отворих бг хелп и попаднах на инфо за кредитите, за които преди време повдигнахме въпрос кой колко получава и защо, публикувам го тук:
Цитат
След началото на новата финансова година (5 април 2011) е възможно плащанията по такс кредитите да се намалят, защото ще влязат в сила новите граници за доходите, както беше обявено в пресата, поради съкращенията в бюджета.

Границата за получаване на детски такс кредит (child tax credit) за семейство ще слезе от 58 000 лири годишно на около 41 000 годишно, т.е. намалението е около 17 000.

Възможно е да се намали и границата на доходите, под които се получава и работен такс кредит (working tax credit), която за двойка в момета е 18 164 лири.
Sonnia, мерси  Grinning Обичам снега, но да не се прекалява с него  Laughing Същото важи за слънцето  Crazy

# 38
  • Мнения: 948
Ето ме и мен -
позакъснял поздрав за Анабел  Heart Eyes!

Аз си трая по глобалните въпроси вече, разбрах, че докато не го светне човек по главата лично, нищо не знае, било то хипотетично и образовано.

===============================
Да си кажа питането: търся легла за детска стая, и нещо не си намирам. Харесах много тези (някаква италианска фирма, която не ги продава тук), някой да е виждал нещо подобно (captains bed, platform bed, с чекмедженца отдолу)  Simple Smile
http://bhousedesain.com/bedroom-design-ideas/twins-children-bedr … rom-dearkids.html
(първата и четвъртата снимка)

# 39
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
Ние си купухме легла от тук,много сме доволни http://www.very.co.uk/home-garden/kids-bedroom/e/b/13209.end?tra … droom&nav=top

# 40
  • Мнения: 448
Ето ме и мен -
позакъснял поздрав за Анабел  Heart Eyes!

Аз си трая по глобалните въпроси вече, разбрах, че докато не го светне човек по главата лично, нищо не знае, било то хипотетично и образовано.

===============================
Да си кажа питането: търся легла за детска стая, и нещо не си намирам. Харесах много тези (някаква италианска фирма, която не ги продава тук), някой да е виждал нещо подобно (captains bed, platform bed, с чекмедженца отдолу)  Simple Smile
http://bhousedesain.com/bedroom-design-ideas/twins-children-bedr … rom-dearkids.html
(първата и четвъртата снимка)

http://www.additionsdirect.co.uk/furniture/kids-bedroom/e/b/4251 … droom&nav=top

Струва ми се,че тук има подобни.Наши познати поръчаха от там преди 2 седмици и са много доволни  Peace

# 41
  • Мнения: 1 860
мишолина, погледни и тук. Понеже и аз се оглеждам за такива неща, че искам да преобразим на Габриел стаята, попаднаха на този сайт. Малко са ми скъпички за момента обаче  Confused, но пък има страхотни неща.  Hug

# 42
  • Лондон
  • Мнения: 56
Ей, тук най-после станало интересно newsm74  fight В спора се ражда истината!

Моята дъщеря току що се самоопредели като 'мекиканка' Mr. Green (скоро й извадихме американски паспорт и това помни детето). Аз лично се определям основно като 'nice person' Wink

Моите последни притесения бяха повече около езика. Омъжена съм за българин. Говорим й/си на български само, но гледа английска ТВ с интерес, ходим на английски театър, кино, разни групи и т.н....  Днес си игра с други деца на българи емигранти, които си говореха на английски, и определено не й беше интересно, искаше да си ходи... Чудех се по-рано какво да правя. Говорила съм с разни специалисти. Съветват ме да продължавам само на български, а тя после щяла да научи английския така или иначе.  Това обаче все нещо ме притесняваше и днес темата ме накара да се замисля....  Дъщеря ми 100% ще се справи, но аз като българка съм възпитана да държа на академичните резултати, и най-вероятно идеята моето гадже да не е от най-най-първите сигурно ми е проблема... Мммда... Май в моя телевизор е повредата. You can take the girl out of Bulgaria, but you sure can't take the Bulgarian out of the girl.  Wink

Поздрав за Анабел и тук  baloni Със страхотна торта се е уредила!

Малката Пумпалка също. Много ми хареса снимката!

мишолина, много са хубави леглата! Съвсем като за хубави деца  Wink

Аз чакам всеки момент да родя и мозъка ми хич го няма... Извинявам се ако не 'правя смисъл' на моменти, не можете да ми разберете 'точката' или пък пиша 'пътрийотично'... Wink

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 22:15 от eya

# 43
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Привет от мен,
Еya - ама то не останало, леко и безаварийно от мен.
Тzvetak- с голямо закъснение, но с много топли чувства Честит Празник и от мен newsm59
По въпроса за самоопределянето, признавам си че не е тема обсъждана често в нашия дом. Та си направих труда да попитам синаката и отговора беше англичанин раждан в Лондон. Mr. Green , който е каратист (в момента усилено тренира да става такъв със въображението си) Joy
Лично за мен самоопределянето не е важно до такава степен, по важно е да стане Личност.

Хубава седмица от мен.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт