Великобритания - тема 34 Великденска

  • 36 803
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Ехо и аз да си кажа гледах цялата сватба по ТВ-то имаше толкова хубави моменти  Heart Eyes да си призная и си поплаках Blush. Точно като в приказките принца и обикновено момиче.
Лейди честита ти Мария да Ви радва много и само здраве на семейството.
Файн не се притеснявай с капките още на другия ден ще се оправи  Peace
ЕВ не знам какво да кажа горкото  бебче много ми е болно какви родители има .
Днес е 1 май ден на труда честит празник (аз цял ден лежа в леглото  Blush)

# 721
  • Мнения: 1 959
svidni4ka,

Sonnia, беше споделила линк на един къмпинг по напред в темата
и я чакам да се върне да сподели впечтления, защото ми хареса...

Аз измих половин прозорец и провокирана от темата за социалния живот по чужбнско,
си спретнах едно спонтанно кафе и зарязвам къщната работа на половина.
И утре е ден. Пък и нали пак ще завали  Whistling

# 722
  • Мнения: 20
zlatnata tolumba,  стара мъдрост също гласи "Ако оставиш днешната работа за вдругиден ще имаш два почивни дни ". Laughing
За къмпингите аз се навих покрай едни приятели ,които ходят всяка година и даже вчера обикаляхме магазините за шапки с мрежички като тези на пчеларите , че миналата година ги нападнали едни мушички не можело да се стои навън. Има си бани и тоалетни, за джакузи и плейгрупи не съм чувала.

# 723
  • Мнения: 90
Честита радост на Лейди!
Ех, как ги обичам тези пролетни банк холидеи   Nature Sunny То бива релакс, ама това е чак прекалено - мнооооого е трудна настройката за работен ритъм след такъв комплект почивни дни Mr. Green
За къмпингуването - ние не сме ходили, но доста обикаляме пеша по природните паркове и често попадаме на кемп сайт-ове с каравани - доколкото съм забелязала винаги имат по няколко хим. тоалетни. Така че няма да е баш зад храстчето, с листото  Embarassed Не съм сигурна дали и къде е позволено къмпинг с палатки извън такива установени места обаче...
А сватбата беше просто вълшебна! Кейт е толкова хубава, че след Даяна, с нея тотално ще им се подобри генофонда на онези грозноватичките от Уиндзор  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 645
Честита радист на Лейди и от мен.

Аз не можах да гледам сватбата защото трябваше да се приготвям за парти за РД на Боян.
Ние имахме гости, моите родители. Дойдоха хората да помогнат за операцията, но Яна се разболя и отложихме всичко. Нашето пътуване до Япония също се отлага, заради радиацията. Знам че всички казват че е ок, но не ми се иска цял живот да се притеснявам, дали не съм навредила на децата само заради моя прищявка. И без това се родиха кекави и двамата, не ми се иска да го мисля какво може да е с техните деца. А реално ще се види дали е било ок след години.

Свидничка аз снаха няма да ти предлагал, че ти каза вече, че моя дзвер не го искаш Mr. Green

Ев:) не знам какво да кажа, много ми е мъчно за детенцето и жалко че дори и шанс не искат да му дадат.

Ох моите родители днес си тръгнаха, много ми е мъчно и криво, нищо че се поскарахме и сдърпахме бая.

# 725
  • UK
  • Мнения: 727
  Шу твоята не само ще ми командва синенцето, но и мен ще ме строи в две редици.  Joy  Но ако имам момиче, веднага ти го давам - синът ти е злато  Hug

# 726
  • Мнения: 9
ще ми се да напиша нещо веселко Simple Smile нищо, че в главата ми е каша, не е мое детенцето в БГ, а се чувствам отговорна за случващото се ... много ми е странно така ... но нейните родители нещо ме отрязаха тези дни, дали от срам, дали от какво, не искат да си говорят с мен и мъжа ми ме помоли да спра да си блъскам главата с тази история, но уви при мисълта, че на едно малко дете му се отказват и малкото шансове за нормален живот ... бе не се получава просто ...

мен вчера вече не ме свъртя на едно място и отидох до Лондон да се видя с моята дружка, разходихме се из Хайд Парк, група туристи се спряха да ни гледат докато се снимахме с малкия - много хубаво бебе бил, и той един доволен от вниманието Simple Smile не спря целия ден да дивее и да се смее на всичко и всички около него Simple Smile поне изпуснах малко пара и аз Simple Smile

В петък и сватбата гледах  Grinning аз както нямах никакъв интерес в петъка като се закотвиха мъжете пред скайп да говорят с родата в Полша и мен ми доскуча и се залепих и аз за ББС и докато не свърши не мръднах Simple Smile и аз се съгласявам с по-горните изказвания, че Кейт е хубавица, но на шаферката роклята повече ми хареса Simple Smile

та такаа Simple Smile отивам да лягам, че моя ранобудко става в 5 сутринта и пак не ми е останало много време за сън Simple Smile

лека ви вечер Simple Smile и приятна седмица Simple Smile

# 727
  • Мнения: 56
  Честито на Лейди Ди и от мен!Да ти е здрава бебата и да не плаче много( аз все това пожелавам, че Натали ми беше мнооооого ревлива до 2рата година).
Дано скоро и аз се отчета, че вече тежи...

 За сватбата, роклята, принцеста.... беше си приказка в съвременен вариант и на мен и семейството ми много ни хареса, особено на Натали, все пита къде е принцесата и иска такава рокля.Но през цялото време задаваше въпроса, сигурно 100 пъти...Кога ще я върти принца?Да танцуват... и се искаше, но се кротна с целувката на балкона.И си иска принц и за нея, а и мен врежда...

А за къмпингуване мога да говоря много, макар че миналата седмица направихме сефтето и съм вече фен на този тип почивка.НАтали най-щастлива, че спим в палатка, кеф ти море,кеф ти гора.Избор много.И да не говорим приказки от рода с листа зад храста.Всичко е културно, чисто, дори и в хотели съм виждала по-зле.С много тоалетни и бани, на близки разстояния до палатките.Чистиха ги доста често, защото нали ходя често, станахме приятелки с девойката.Бяхме в Ladram Bay,Devon,4 звезди, но въпреки това беше прекрасно.Нямам търпение да се роди бебока, да отрасне малко и да ходим.Другото което според мен е важно предварителна подготовка- добра палатка, ток, уреди, легла.. всичко е важно за да има нужното удобство.И не на последно място  Praynig за слънчице! Ние оцелихме време, почерняхме и не се намокрихме до кости  Hug , но и за това бяхме готови.

Ето ви линка на къмпинга, на който бяхме, мястото е прекрасно http://www.ladrambay.co.uk/

A са събрани всички къмпингзи в UK, полезен сайт: http://www.ukparks.com/search-camping-uk.asp

 Весело  доизкарване на холидея!

# 728
  • Мнения: 115
Честито на Лейди Диди- да е жива и здрава малката сладурана. На сватбата хвърлих едно око (колкото да видя роклите) и се изнесох към центъра,за да посетя местния панаир - Llandudno Victorian Extravaganza. Малко шопинг, малко въртележки,разходка и т.н. Днес бях в Cheshire Oaks - разликата в цените е огромна. Утре ще ходя в Knowsley Safary Park- някой го беще споменал преди.
Бях и на кино 2-3 пъти ,не че имаше някакви супер впечатляващи филми (изплакнах очите с Тор) ,но имам карта за неограничени посещения и все ме "тегли" да я използвам Simple Smile

# 729

Общи условия

Активация на акаунт