Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 72 703
  • 577
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 502
TheBlackWidow, ееееххх, Шанел отново са страхотни...)

# 61
  • Мнения: 777
Четох по-напред за цените на сенките, които сте платили...  Shocked Shocked Моите са 120 цвята палитра (всички тези палитри са китайски, но качествени като пигмент според мен) - излязоха ми не повече от 18$ - около 25 лв... винаги се изумявам какви надценки си слагат тук...  Rolling Eyes

# 62
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Четох по-напред за цените на сенките, които сте платили...  Shocked Shocked Моите са 120 цвята палитра (всички тези палитри са китайски, но качествени като пигмент според мен) - излязоха ми не повече от 18$ - около 25 лв... винаги се изумявам какви надценки си слагат тук...  Rolling Eyes

И аз съм си взимала и двете палитра за по 18-20$, не съм сигурна точно за цената, не помня вече.
Надценките в българско са легендарни, няма какво да се говори по въпроса. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 142
И аз бих си поръчвала от E-bay сенки и четки, защото съм го правела в Щатите, но тук колкото и пъти да се опитваме и аз и приятелят ми да си направим Paypal С българска карта все не ни се получава. Много е усложнена процедурата за разлика от Америка. Ние ли нещо бъркаме не знам. И като сме по темата за надценките- вчера, докато си гледах клипове в Youtube и отстрани ми се показа реклама на бг сайт и показана палитрата от 120 и реших да погледна сайта. Палитрата там струва 55 лв  Shocked . Също едни четки, които бяха много симпатични 20 четки за 85 лв  doh . Реших да ги потърся въпросните четки в Ebay и познайте- започват от 13 долара с безплатна доставка. Знам, че и те търсят печалба тук в България, но направо прекаляват!

# 64
  • Марс
  • Мнения: 439
Милички, ако някоя мацка прави поръчка от ибей, нека ми пише, че искам и аз четчици и една палитра, но както казва Сладко изкушение, много съм зле с тоз Пейпал, нищо не става.

# 65
  • Мнения: 777
Момичета, има тема за Пейпал - там могат да ви помогнат да си регистрирате картите. Колкото до самата регистрация - не е сложно... Трябва картата, която регистрирате да бъде Виза, Виза електрон, Маестро или Американ Експрес - кредитна или пък международна дебитна (на гърба да има 3 цифри). За да се регистрира, трябва първоначално да има наличност около 5 лв, защото Пейпал блокират сума от 1.50$ при първоначална регистрация - после ги връщат. След като си регнете картата успешно, те изпращат до банката ви един 4 цифрен код, трябва да идете и да си го вземете от банката - това се прави като потвърждение, че картата, която регвате е ваша - кода го получавате до 3-4 дена. Като вземете кода, влизате отново в регистрацията си и попълвате кода, за потвърждение, че тази карта е ваша и после сте готови за шопинг Simple Smile

# 66
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета, има тема за Пейпал - там могат да ви помогнат да си регистрирате картите. Колкото до самата регистрация - не е сложно... Трябва картата, която регистрирате да бъде Виза, Виза електрон, Маестро или Американ Експрес - кредитна или пък международна дебитна (на гърба да има 3 цифри). За да се регистрира, трябва първоначално да има наличност около 5 лв, защото Пейпал блокират сума от 1.50$ при първоначална регистрация - после ги връщат. След като си регнете картата успешно, те изпращат до банката ви един 4 цифрен код, трябва да идете и да си го вземете от банката - това се прави като потвърждение, че картата, която регвате е ваша - кода го получавате до 3-4 дена. Като вземете кода, влизате отново в регистрацията си и попълвате кода, за потвърждение, че тази карта е ваша и после сте готови за шопинг Simple Smile

Страхотно обяснение! По- добре не бих могла да го обясня.  Peace

# 67
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Givenchy Demesure Audacious Lashes for Fall 2011



# 68
  • Мнения: 15
Здравейте момичета  Hug
Аз си купих такива от e-bay за 16лв. и съм страшно доволна!!!  Heart Eyes

Толкова много на тази цена или аз бъркам Simple Smile?

# 69
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не бъркаш.  Peace

# 70
  • Мнения: 15
А може ли линк ,откъдето мога да си поръчам Hug Не знаех,че може толкова мн цветове за не голяма сума Hug

# 71
# 72
# 73
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Заслужават си. Поне аз ги харесвам като трайност и пигментация.

# 74
  • Мнения: 15
Заслужават си. Поне аз ги харесвам като трайност и пигментация.
Наистина ли са 120 цвята и в БГ пари колко излиза,извинявай,че така питам,но знам,че сте по-запознати от мен ?

Общи условия

Активация на акаунт