На 8 март ще сме красиви, с МАЙски тумбачета игриви! - Тема 16

  • 24 830
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте майчета,
Запис от нас в новата тема, Нели старахотна тема  bouquet. Виждам, че коментирате кометиката която използвате. Аз използвам козметиката Палмарс и съм много доволна. Бързо попива и кожата след мазане е мека и гладка.
Приятен ден Hug.
 

# 61
  • София
  • Мнения: 294
Добър ден и от мен
За козметиката да кажа и аз в момента ползвам ето този крем и съм много, много доволна от него. Имам стрий по корема от предишната бременност (които се появиха в 9-ия месец) и с този крем доста избеляха, а и нови нямам за сега. За бебето съм взела вече пак на същата марка , но ето този.
Гледам почти всички сте се спрели на Мустела, но според мен Себамед е по-добра козметика, а като цени са горе долу еднакви. Лично мое мнение  Peace
 За мазането на дупето да кажа , че съм си мазала детето при всяко измиване на дупето. Никога не ми се е подсичал или зачервявал  Naughty. Мила съм го след всяко ходене по голяма нужда. Бърсала съм го с мокри кърпички единствено ако сме на вън. Сега мисля пак така да процедирам. Според мен дупето трябва да се маже винаги , а не само когато се е зачервило, защото кремовете предпазват да не се стига до подсичане.

# 62
  • Мнения: 23
Здравейте майчета  Hug,

Относно стриите: аз съм доволна от Мустела 9 месеца... мажа се от коленете до бюста.. въпреки, че спонена за сега не съм наддала изобщо в краката и ръцете... само на коремче и в ханша...  Simple Smile

Никита, на мене ми харесва и Ангел, и Алекс, и Георги... не е задължително на Ангел да му казват Ачо .. Много е важно обаче двамата с мъжа си да стигнете до консенсус, не може единия да избира, другия да не му харесва и да остане на желанието само на едната страна ... това дете е на двама ви все пак! Успех с разговорите с мъжа ти!!!  Peace

Мушенце - относно на есен да купуваш портбебе - няма да имаш нужда скъпа, то вече ще е голямо за него Simple Smile  Peace Но пък за зимата има прекрасни одеалцета и космонавчета за по-големи дечица Simple Smile тогава те ще са на около 6 - 7 месеца сладурите ни  Peace
Тези поларените одеалцета, мисля че ще им е доста топло с тях... Достатъчно ще е да е облечено с бодинце, даже цяло като космонавче в началото, или пък боди, като това на Нелка, отгоре с ританки примерно, камизолка и вече панталонки и блузка, отгоре с едно леко, тъничко одеалце, пуснали са вече по магазините пролет - лято колекциите, така чеее мисля ще ще е достатъчно ....
Пък вече за есен - зима - ще се приготвим с поларени одеалца, космонавчета и по дебели дрешки ...

Генеси, след като не рубуваш на поверия, няма какво да се чудиш, кръщаваш както искаш!

Момичета, нещо ново около Мама на Ванко? Дано всичко да е наред... и скоро да чуем хубавата новина, че са всички заедно в къщи ... Praynig

Принцес_Шени, нещо ми се губи... или съм чела доста екстремно страничките назад?

Зу, къде се изгуби душата???  newsm78

# 63
  • Мнения: 1 328
На мен и Tony_st ми се загуби нещо.. за Джей да не говорим.

# 64
  • Мнения: 71
На мен и Tony_st ми се загуби нещо.. за Джей да не говорим.
И на мен ми се изгубиха a_val, klukarkata, виждам че и двете липсват и в групата във фейсбук.
A  и zu  не съм я виждала скоро.

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 16:51 от Dona Ani

# 65
  • Мнения: 331
Аз също като Нелили смятам да мия дупето и да мажа с крем всеки път.
За сега купих ето тези 2 вида крема:
http://www.diapers.com/product/productdetail.aspx?productid=5591
http://www.diapers.com/product/productdetail.aspx?productid=5076
От България майка ми ще ми донесе и Судокрем - много добри отзиви имаше за него в нета.
Отаналата козметика, която купих на бебо е Мустела.
За стриите - мажа се от дъжд на вятър  Embarassed за сега нямам стрии никакви, дано така и да остане Praynig

# 66
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен! Страхотна нова тема!  bouquet

А някой има ли отзиви за козметиката на Hipp и Чико,чувала съм,че имат хубав аромат  или за новородени е по- добре да се започне с медицинска козметика като Мустела или Себамед?  Rolling Eyes

Относно дрешките съм тотално объркана-някъде вместо камизолки и ританки казват направо гащеризон,бодитата дали да са с дълъг или къс ръкав и какъв размер като за начало не знам Rolling Eyes

И да попитам,обувки купувате ли за новородено,или само чорапчета и терлички? Кога започвате и обувки и какви са за летните бебета? Rolling Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 2 817
Мисля, че за обувки е раничко... Може би чак като стане на около 5-6 месеца, но нека мамите с повече опит да се изкажат по темата...

# 68
  • Мнения: 0
ох искам и аз вече да купя нещо за детенцето ми , много ви се радвам вие като споделяте за покупките .
За кремовете аз ползвам на чико мама дона и олиото на хип редувам ги ,нямам стрии освен малко на бедрата но те са от по рано и мисля че поизбеляха от мама дона.
за миенето на дупето на бебчето много е хубаво да се мие след всяко изхождане ,много е хигиенично , но това май трябва да става под душа най вероятно , по на бързо.Майка ми каза че ние къпела вечер и сутрин , аз още не знам .
и забравих още какво щях да пиша Blush Blush

# 69
  • София
  • Мнения: 294
zlatttka аз мисля да пробвам козметиката  на Хип. Ще си взема от техния душ гел и олио (което ще ползвам за почистване , а не за мазане).
Дрешките  в първите месеци много бързо омаляват и не е  нужно да се прекалява, а и ако нещо ти е нужно винаги може да си го купиш допълнително и след това. Аз съм купила предимно от 1 до 3 месеца. Имам всякакви с дълъг ръкав и с къс . Бодитата са по-удобни от камизолките, взимай такива които се откопчават от пред до долу за първите месеци ( такива ). По-добре не взимай ританки , а памучни панталончета от този тип, ще ги ползвате по-дълго време. Обувки има декоративни и аз съм си купила защото са ми много сладки. Не, че всеки ден ще ги обуваме , но за по специални случаи защо не?

# 70
  • Мнения: 2 172
Момиченца-кокиченца....не помня дали го обсъждахме,но вие към какво спално бельо сте се насочили?

Много ми харесват тези целите комплекти с обиколници и т.н,но нещо скъпичко ми идват  Thinking

Аз все грабвам от Илиенци за по 12 лв -долен чаршаф,с калъфчица,възглавничка и олекотена завивка....но нещо сега ми се иска да е по-така  Thinking

# 71
  • Мнения: 0
аз съм гледала само в сайт и на бертони комплектите ме впечатлиха и тези с обиколниците са много красиви, със сигурност ще си взема един комплект, но не знам на живо в магазина като отида какво ще харесам.Скоро четох че се предлагат и чаршафчета от хасе, някой има ли мненеие по въпроса, хубави ли са.

# 72
  • Мнения: 2 172
аз съм гледала само в сайт и на бертони комплектите ме впечатлиха и тези с обиколниците са много красиви, със сигурност ще си взема един комплект, но не знам на живо в магазина като отида какво ще харесам.Скоро четох че се предлагат и чаршафчета от хасе, някой има ли мненеие по въпроса, хубави ли са.

И аз гледах точно тях в нета,ама като гледам гледам и ми се иска и балдахина да взема ,а за него и стойка ще ми трябва....и то стана колкото една кошара кажи речи  Laughing

# 73
  • Мнения: 0
о  elfi4ka права си , но и с балдахина е много красиво, само дето мъжа ми не  е на това мнение. Laughing Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 294
Чаршафи имам от Алекс и няма да купувам. Имам два комплекта от памучно трико (които леко се поосукаха, но пък са много, много мекички) и два от хасе. Вис Виталис имат спални комплекти и май са на прилични цени

Общи условия

Активация на акаунт