Юли 2007

  • 22 359
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 875
Бубе, оправя се детето, щом 37 е Т

Имаме една книжка Випо, въобще не ми харесва. Много лош стил, много пряка реч, трудна е за разбиране (аз, че я чета едвам разбирам кой какво казал). Опитали са се да внесат учебен елемент, примерно, че Моцарт е роден в Залцбург на 27 януари 1756 (това преди не съм го знаела, ама съм оцеляла някак си), но този вид информация ми е малко прекалена

И аз искам романтика, а като за начало Д да не работи този уикенд и да отидем някъде всички

Иве, много са хубави, елегантни и изглеждам много послушни  Laughing кажи къде да я търся темата за почистването

# 676
  • София
  • Мнения: 3 414
темата
четеш линковете за защита,там си избираш някакъв ритуал

# 677
  • Мнения: 1 875
мерси  Hug ти какъв ритуал избра. Аз вярвам в учението фън шуй, имам четири или пет книги, от всяка съм чопнала по нещо

# 678
  • Мнения: 1 098
 Wink

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 12:39 от borianna

# 679
  • София
  • Мнения: 3 414
Ами Марти точно,ще раздвижа с тамян по ъглите и ще наръся със сол и захар за попиване на негативната енергия и ще си взема Св.Вода.Задължително ще изпера изстривалката под течаща вода.Най важното което аз правя без да знам за тези неща,събуваме се пред вратата и там имам шкафче за обувки-малко грозно в коридора но не внасяме мръсотия и негативна енергия Peace

# 680
  • Мнения: 1 875

Иве, със сол и захар при мен няма да се получи, защото докато стане време да го събера, Валери в най-добрия случай ще го е разнесъл, а в най-лошия изял. Мисля си за светена вода, ако имах звънче, това щеше да е, ако беше и сребърно - перфектно. На стълбището ли ви е шкафчето? Сигурно ви е охраняем блока  Laughing И аз веднага след като се събуем изчиствам коридора,за да не ми се разнася мръсотията. Имам позната, която си миеше обувките всеки път и си ги прибираше в шкафа. Аз мия винаги на децата, моите понякога само

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 08:22 от марисса

# 681
  • sf
  • Мнения: 10 236
Ще има ли среща утре?  Thinking

# 682
  • Мнения: 1 098
Много отдавна, когато децата бяха бебета излизахме с едно момиче и с нейното бебе. Тя  тогава четеше темата и ми каза. Живяла е в Дианабат и май познава бившото ти гадже. Тогава ми обесняваше нещо и бях забравила. Сега като видях майка ти на снимките и колко е красива се сетих.
На мен все още за утре ми е неясно.
Дели както даваше зор да излиза легна и заспа. Не му е добре. Изпоти се, сега го преоблякох. Измерих темп. докато спи  -37.4, а е доста завит.  newsm78 Притеснено ми е малко.

# 683
  • Мнения: 1 875
Бубе, това е края на болестта. Валери вдигаше накрая около три дни 37 и нещо, вече имах чувството, че никога няма да спре да качва. Докато му е червено гърлото е нормално да има Т. Кашля ли? Защото и от секретите може да вдига. Кое е това момиче, че ми стана интересно?И кое точно бивше гадже?  Laughing Кои снимки гледаш, тези, на които е двеста кила ли? (ще ме убие, ако го прочете, обаче много бавно й върви отслабването, със сестра ми имаме чувството, че нещо шменти в диетите)

# 684
  • София
  • Мнения: 3 414
Марти то се поставя по една щипка в ъгъла,няма и да го забележи.Да входа е охраняем,за сега не пипа никой а и кучето,и това че винаги има някой даже парфюма си държа там,на дъното който е Mr. Green
Бубе колко дни е с Т?
Марти за диетата вечерята трябва да е 18ч на по възрастните това е причината.Независимо на какъв режим е!

# 685
  • Мнения: 1 875
Иве, тя винаги е вечеряла късно, та даже и през нощта като е гладна е ставала да яде. Подозирам, че и сега е нещо такова - цял ден спазва диета и вечерта като огладнее, се отпуска. Освен това си е купила козметика и някакви добавки за отслабване и си мисли, че това е достатъчно, ама не е

# 686
  • София
  • Мнения: 3 414
Какви добавки е взела?

# 687
  • Мнения: 1 098
Дели днес му е пети ден. Вчера си мислех, че нямаше, но може би е имал малко, а не съм разбрала, защото след обяд не съм мерила.
М. ме успокои и е толкова уверена. Мъжът ми каза, че трябва да и вярвам и да не се лакатушкам. За първи път съм така.
Снимките май от рожд. ден на Валери бяха. Момичето се казва Ани, не знам ти дали я познаваш. А и гаджето не знам кое е точно, било живеело в Дианабад.
На тържеството не разбрах дали трява да нося цветя newsm78
Дели след като се изпоти я смъкна. Слава Богу Praynig
И двамата  спят от двете ми страни и не смея да мръдна. Какви упражнения правя, за да пиша на компа не е истина Grinning
Забравих да пиша, че има доста секрети и се дави.

# 688
  • Мнения: 1 875
не е истина обаче колко сме на открито във форума...навързах ги нещата, кой кой е и откъде се познават. Аз нея не я познавам лично. Бубе, и на двете тържества не съм носила цветя, но подарявахме общи подаръци - за Коледа и за 8ми март

Иве, витаслим

моето много спи днес, проспа си деня, то стана време Никола да взимаме вече, а мислех преди това двамата да се разхождаме в парка

# 689
  • Мнения: 1 098
не е истина обаче колко сме на открито във форума...навързах ги нещата, кой кой е и откъде се познават. Аз нея не я познавам лично.
 Laughing
Спомняте ли си едно време Гери препоръчваше аура слим- антицелулитен гел. Евтин е и ефикасен Peace

Общи условия

Активация на акаунт