Отговори
# 30
  • Мнения: 433
Не ми се гласува, нямам още критична маса опит, за да дам гласа си за някого.

ivonska,
Току-що говорих по телефона с Fresh-Clean за да ми потвърдят датата и часа за почистването, отговориха, че ще са точни!

# 31
  • Мнения: 804
Грабо и Колектива.Първия ми ваучер беше от Колектива и предполагам,че от романтични чувства го избрах. Но не ми харесва,че превода им е само към Райфайзен банк,които при всички случаи ти вземат по 2 лв за превода.
С Грабо всичко е супер.Плащането през ипей ме улеснява максимално.

# 32
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Поразгледах заради гласуването покупките си и установих, че най-много съм купувала от Колектива и Задружно. Явно техните оферти съвпадат максимално с интересите им.

Да споделя положителни впечатления от сушито на Кабуки Чадо. Ваучерът ми беше от Групо, за първи път купувах от тях и за първи път опитваме суши. Много ни хареса и на вкус и като количество беше достатъчно (а първоначално ни се видяха малки опаковките  Confused), даже ни остана малко сос и уасаби. Запалиха ме, дори си взехме меню за поръчка от къщи. Поръчката направих в петък за събота на обяд, като отидохме, сетът беше готов и ни обслужиха много любезно. Не знам за другите суши-предложения, но това ще го повторя, ако пуснат нова оферта.  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз ще изброя и другите предимства на Грабо пред останалите сайтове, пък дано ако четат тук да вземат да си коригират пропуските:

- Начините на плащане
- Възможността да ти изпратят ваучера като смс и да не принтираш ваучера (не ми е проблем да принтирам, но не виждам защо да хабим излишно хартия)
- Много е улеснено използването на ваучерите и за потребители и за предоставящите услугата. В другите сайтове просто ти излиза линк да си разпечаташ ваучера. ooooh! Добре де, но ако от една сделка съм си купила 3-4 ваучера и забравям кой съм използвала и кой не - не се отбелязва по никакъв начин.  Crazy В Грабо е супер - веднага след като използваш ваучера ти отбелязват в системата - на коя дата е използван . Освен това като си отвориш списъка с ваучери и на всеки от тях пише до коя дата са валидни и още колко дни остават. При другите сайтове това го няма, освен ако не погледнеш специално и има опасност да забравиш ваучера и да изпуснеш срока.  ooooh! За предоставящите услугата също е лесно - вкарват кода на ваучера в системата и готово. А за другите сайтове - в събота примерно бях на кола маска с ваучер. На момичето и бяха принтирали просто списък с всички ваучери и кодове и тя трябваше да търси и да отбелязва. Представете си при 500 или повече ваучера какво означава това.  Crazy
- Коментарите - в Грабо коментарите са най-добре развити така да се каже.  Peace Т.е. коментира се най-много, задават се най-много въпроси. Освен това след като използваш ваучер ти изпращат линк да споделиш впечатленията си. Това е изключително полезно според мен. В другите сайтове такова нещо няма. Да не говорим, че има сайтове без коментари  ooooh!, а даже и да има коментари не се коментира кой знае колко.  Rolling Eyes
- Разбира се и сделките са им много добри.  Heart Eyes

Пак казвам - нямам нищо общо с Грабо, просто са направили всичко много удобно, за разлика от останалите и за това са номер едно.  Peace

# 34
  • Мнения: 861
Следя ви от скоро. До сега имам закупени 3-4 ваучера. От краткият си опит, се съгласявам с всичко казано за Грабо.
Това предложение впечатли и мен:http://bg.kolektiva.net/varna/ Ще съм благодарна за отзиви за салона.

# 35
  • Мнения: 377
Аз гласувах за Грабо и Задружно. От тях съм пазарувала най-много и ми допада секцията за въпроси и отговори и плащането с изипей.
Да похваля Суши експрес - въпреки че не съм кой знае какъв разбирател много ми хареса сушито. Много красиво подредено и опакожано и достатъчно като количество. Само единия вид големи рулца беше много безвкусен, защото съдържаше предимно ориз и едно миниатюрно парченце риба по средата.
Сега чакам отзиви от Андрея (спа и бюти още се чудя и аз като повечето от вас дали да го добавям). Най-вероятно няма да е положително, защото в 10.20 ми се обадиха по телефона да се опитат да отменят или преместят часа на сина ми за след обяд. Преди седмица още съм му записала час за 10.30 и те 10 минути преди началото на часа се сетиха да ми се обадят за отмяна  Crazy, а той сина ми от половин час вече пътуваше към тях. Момичето по телефона ми каза, че след като не е възможно да променим часа все щели да измислят нещо и някой да му направи процедурата. Сега се чудя какво ли ще му направят като го видят че е дете и едва ли разбира нещо  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 0
Щеше да е хубаво в анкетата да са включени повече сайтове, защото има и други хубави. Малко субективно става, когато голяма част от тях остават в "други" Stuck Out Tongue

# 37
  • Мнения: 1 167
Някой възползвал ли се е от оферти на 888.бг? Купих си ваучер, платих чрез изи пей и сега какво? Пише че би трябвало да получа мейл с код, но до този момент нъц  Thinking

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 620
Аз ще изброя и другите предимства на Грабо пред останалите сайтове, пък дано ако четат тук да вземат да си коригират пропуските:

- Начините на плащане
- Възможността да ти изпратят ваучера като смс и да не принтираш ваучера (не ми е проблем да принтирам, но не виждам защо да хабим излишно хартия)
- Много е улеснено използването на ваучерите и за потребители и за предоставящите услугата. В другите сайтове просто ти излиза линк да си разпечаташ ваучера. ooooh! Добре де, но ако от една сделка съм си купила 3-4 ваучера и забравям кой съм използвала и кой не - не се отбелязва по никакъв начин.  Crazy В Грабо е супер - веднага след като използваш ваучера ти отбелязват в системата - на коя дата е използван . Освен това като си отвориш списъка с ваучери и на всеки от тях пише до коя дата са валидни и още колко дни остават. При другите сайтове това го няма, освен ако не погледнеш специално и има опасност да забравиш ваучера и да изпуснеш срока.  ooooh! За предоставящите услугата също е лесно - вкарват кода на ваучера в системата и готово. А за другите сайтове - в събота примерно бях на кола маска с ваучер. На момичето и бяха принтирали просто списък с всички ваучери и кодове и тя трябваше да търси и да отбелязва. Представете си при 500 или повече ваучера какво означава това.  Crazy
- Коментарите - в Грабо коментарите са най-добре развити така да се каже.  Peace Т.е. коментира се най-много, задават се най-много въпроси. Освен това след като използваш ваучер ти изпращат линк да споделиш впечатленията си. Това е изключително полезно според мен. В другите сайтове такова нещо няма. Да не говорим, че има сайтове без коментари  ooooh!, а даже и да има коментари не се коментира кой знае колко.  Rolling Eyes
- Разбира се и сделките са им много добри.  Heart Eyes

Пак казвам - нямам нищо общо с Грабо, просто са направили всичко много удобно, за разлика от останалите и за това са номер едно.  Peace

Съгласна  Peace Най-добри са и според мен, въпреки че не съм ги ползвала още. Просто не са имали подходяща оферта за Бургас.
Обаче пък си взех в петък ваучер от http://vipoferta.bg/offer.php?offer_id=59
Получих и SMS, и писмо на мейла, и възможност за разпечатване от самия сайт. За втори път ги ползвам, а първия ваучер даже го изразходих. Имат и коментари, но сякаш са обърнати повече към почивки и хотели...

# 39
  • София
  • Мнения: 164
Мahidevran  и аз благодаря за изчерпателното описание. До колкото разбрах 30лв е бил сешоара, а от тази цена ти си ползвала 50 % намаление?
Само на мен ли 30 лв. ми се вижда адски завишена цена за сешоар newsm78
Според мен реалната цена на тази услуга е 12-18лв. В такъв диапазон съм плащала навсякъде. Споре мен именно от тук искат да избият част от намалението за подстригването.
А и аз дадох гласа си за Грабо. Има комуникация с тях. Доволна съм и от офертите, които съм ползвала.
Чакам и аз за ресторант, но без уточнено меню   chef.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 12:08 от zvet81

# 40
  • Мнения: 88
Аз ще изброя и другите предимства на Грабо пред останалите сайтове, пък дано ако четат тук да вземат да си коригират пропуските:

- Начините на плащане
- Възможността да ти изпратят ваучера като смс и да не принтираш ваучера (не ми е проблем да принтирам, но не виждам защо да хабим излишно хартия)
- Много е улеснено използването на ваучерите и за потребители и за предоставящите услугата. В другите сайтове просто ти излиза линк да си разпечаташ ваучера. ooooh! Добре де, но ако от една сделка съм си купила 3-4 ваучера и забравям кой съм използвала и кой не - не се отбелязва по никакъв начин.  Crazy В Грабо е супер - веднага след като използваш ваучера ти отбелязват в системата - на коя дата е използван . Освен това като си отвориш списъка с ваучери и на всеки от тях пише до коя дата са валидни и още колко дни остават. При другите сайтове това го няма, освен ако не погледнеш специално и има опасност да забравиш ваучера и да изпуснеш срока.  ooooh! За предоставящите услугата също е лесно - вкарват кода на ваучера в системата и готово. А за другите сайтове - в събота примерно бях на кола маска с ваучер. На момичето и бяха принтирали просто списък с всички ваучери и кодове и тя трябваше да търси и да отбелязва. Представете си при 500 или повече ваучера какво означава това.  Crazy
- Коментарите - в Грабо коментарите са най-добре развити така да се каже.  Peace Т.е. коментира се най-много, задават се най-много въпроси. Освен това след като използваш ваучер ти изпращат линк да споделиш впечатленията си. Това е изключително полезно според мен. В другите сайтове такова нещо няма. Да не говорим, че има сайтове без коментари  ooooh!, а даже и да има коментари не се коментира кой знае колко.  Rolling Eyes
- Разбира се и сделките са им много добри.  Heart Eyes

Пак казвам - нямам нищо общо с Грабо, просто са направили всичко много удобно, за разлика от останалите и за това са номер едно.  Peace

Напълно съм съгласна. Грабо е и моя любим сайт. Искам да допълня, че ако не си използваш ваучера и наближи крайният срок, ти изпращат мейл за да ти напомнят.

# 41
  • София
  • Мнения: 170
И аз Гласувах за Grabo   bouquet , но също съм доволна от Kolektiva и Deals   bouquet  Hug
За момента плащането към Kolektiva не ми е проблем, защото не ми вземат такса за превод по банков път (ползвам го като преференция от работодателя ми), но ако не можех щях и аз много да им се дразня за това  Thinking

# 42
  • Мнения: 529
Само на мен ли 30 лв. ми се вижда адски завишена цена за сешуар newsm78 Според мен реалната цена на тази услуга е 12-18лв.
Аз пък винаги плащам 25-30 лв за сешоар.

# 43
  • Мнения: 1 196
И от мен глас за Грабо   Peace

# 44
  • Мнения: 63
Преди любим ми беше Задружно (и първия, от който пазарувах), но напоследък не ми допадат офертите, а и след издънката с Вега теста днес, няма скоро да взема ваучер от тях Naughty

Този ВегаТест стана исторически  Joy

Ето какво писах аз в миналата тена (44 стр.)
Вчера бях на ВЕГА тест. НЯМА ТАКЪВ ЦИРК!  35
Според мен това бяха най-напразно похарчените 35 лв. в живота ми. Какво представлява теста ли? - ами измерват, забележете, MHz на които работите вие (един вид честотата, на която работи организма ви) и MHz-те на различни видове храни и подправки. Измерването става с помощта на едно малко апаратче за измерване на честота, в едината ви ръка държите метален накрайник, на другата ви ръка се поставя в определена точка на Палеца друг метален накрайник (подобен на химикалка, но по-голям) и уреда отчита честотата ви. После започват да слагат върху една метална подложка разтвори на съответните храни (примерно разтвор с малина/пиле/мляко/розмарин...), просто слагат ампулката с разтвор върху подложката, слагат накрайника-химикалка върху палеца ви...и о-чудо измерили са дали организма ви разгражда добре съответната храна или не.... НА БАЗА MHz!!! Нямам думи! Няма никакъв материал който да взаимодейства с вас или вашия организъм, пълна шарлатанщина!
Реалната цена на този цирк е не повеве от 5 лв. и то без ваучер - не се ползват никакви препарати или козметики, които да дават стойност към процедурата - просто една малка машинка отчита честота! Алиса в страната на чудесата! Smile


А Грабо не искам да ги виждам повече след като разбирам от почти всички коментари по сделките им че масово си позволяват да трият коментарите на потребителите си!!!!! И винаги оправданието им е едно и също - "Ами сигурно е станала някаква грешка на страницата!" СМЕШНИЦИ!!!!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт