Отговори
# 720
  • Мнения: 2 697
Хайде и аз сред купилите ваучер за Тукан Heart Eyes В този стария не съм ходила, сега ще имам възможност да го пробвам Wink

# 721
  • Мнения: 499

Radi86, как беше в Елос? Имам ваучер за диамантено микродермабразио при тях. Все още не съм видяла коментари за него и салона...


Написах един коменар,но ми изчезна някъде Simple Smile
Както и да е..нямам забележки към студиото- внимателни, отзивчиви са.. всеки клиент си има нещо като досие, където описват посещенията и процедурите,че даже и резултати Simple Smile Опиай дано останеш доволна:)

# 722
  • софия
  • Мнения: 25 452
Първият ТуканЪ ни е много сърдечно мил. Взехме си и ние ваучери.

# 723
  • Мнения: 0
Продължението на темата ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=570558

# 724
  • Мнения: 0

Radi86, как беше в Елос? Имам ваучер за диамантено микродермабразио при тях. Все още не съм видяла коментари за него и салона...


Написах един коменар,но ми изчезна някъде Simple Smile
Както и да е..нямам забележки към студиото- внимателни, отзивчиви са.. всеки клиент си има нещо като досие, където описват посещенията и процедурите,че даже и резултати Simple Smile Опиай дано останеш доволна:)

Благодаря   bouquet

# 725
  • Мнения: 23
Студио Бенико
Салонът работи с френска, испанска, италианска и американска козметика. Продуктите са подбрани да бъдат без парабени и след диагностициране на кожата се подбира подходящият проукт. При необходимост се използват и медицински козметични продукти.



Преди да си купя ваучера за Бенико в коментарите към офертата бях открила горната успокояваща информация.  Сега наистина не знам дали изобщо да ползвам този ваучер и дали неспазването на обещаните условия може да бъде основание за анулиране на ваучера и възстановяване на парите.

# 726
  • Мнения: 0
Разпитах, но било тайна не ми казаха  #Crazy #Crazy

Е как тайна? Ами ако има нещо към което си алергична, например ?
Досега не съм вземала ваучери за козметични процедури, но като ви чета май няма и да взема. Студиото, което смятам да посетя скоро, не е от най- евтините и почистване на лице + дарсонвал е 35 лева редовна цена- ( за там имаме 50 % отстъпка като корпоративни клиенти и мисля да се възползвам от нея. Peace)
Още един глас и от мен за фотоепилацията в Белиз. Минах само една процедура и ефектът е видим.
Напоследък не мога да си харесам нищо от офертите  Confused, все едни и същи неща почнаха да пускат.

Имам ваучери за Шилак и маникюр в Нейл Бар  и т.н. в Ст.град, които няма да ползвам след всички лоши отзиви, които прочетох.
 Повече няма да рискувам с процедури, които на пръв поглед са супер изгодни, пускат ги в няколко сайта наведнъж, купуват ги много хора и в крайна сметка никой не остава доволен.
 От всички мнения, оставам с впечатление, че за козметични процедури не си струва да се купуват ваучери и по скоро се пускат от салони, които работят лошо и нямат много редовни клиенти.

Здравейте с моя първи коментар във форума ever. Мога да оспоря горното твърдение, като ви споделя страхотното си впечатление от почистване на лице + йонофореза в салон Diamonds. Салонът изглежда супер, лъскавичък, като ценово равнище е средно - реалната цена на процедурата е 40лв, а само почистване - 30/35 лв в зависимост от марката козметика, която се използва. Що се отнася до козметичката - младо момиче, но знае какво прави. В процедурата беше включено всичко, включително и масаж на лицето. Кожата ми беше идеално чиста и естественото зачервяване го нямаше на следващия ден (да не говорим, че ми сложи тониращ крем, за да не ходя по улиците петнясала, а дори не го бях поискала  newsm10 ). Лицето ми остана свежо и блестящо още поне седмица и абсолютно спряха да ми се появяат пъпчици. Чак сега започнаха пак и май скоро ще оползотворя ваучара за Бенико, който си пазя  Wink Чета малко кофти коментари за това студио, но мисля само да си проверя - ще избера салона на Хр. Ботев май.
Ако някой се интересува от мение за фризьора в KosaraStyle от офертата Подстригване, сешоар и възстановяваща маска за коса в Студио КosaraStyle, на стойност 50лв.
за 9.90 лв. ", да пита Simple Smile (подсказка: положително е),
пога да препоръчам и Лазерната епилация в Медицински център Версус - още след 2-рата процедура имам СТРАХОТЕН ефект. Мога да споделя още за болка, зона, състояние на косъмчетата, ако някого го интересува.
That's all, folks!
До скоро
  smile3505

# 727
  • Мнения: 0
Здравейте,търся отзиви за ето тези две процедури   http://www.zadrujno.bg/446/profilaktichen-pregled-pochistvane-zu … -grupovo-paz.aspx     и за втората: http://www.napolovina.com/index.php?offer_id=61
Предварително Ви благодаря за споделеното!

# 728
  • Мнения: 3 638
има нова тема, момичета  Wink

# 729

Общи условия

Активация на акаунт