Отговори
# 705
  • Мнения: 5
http://grabo.bg/sofia/pochistvane-na-litze-s-masaj-na-dekolte-sh … pi-ili-orly-0h3wf Дали е хубаво там  ooooh! Отдавна се каня да си направя почистване, но все ме е страх да не попадна на ... непрофесионалисти. Мнения за салона?   bouquet

# 706
  • Мнения: 0
didikobo1973 във втория линк си пише,че офертата е с 50% намаление през Групово, така че какъв е проблема  newsm78.

Проблема е че реалната цена е 745 лева. Даже толкова беше и на сайта на туристическата егенция, след като се оплаках във фейсбук (изтриха коментарите) повишиха цената на 1490 лева и после уж има намаление. Преди една-две страници гикоментирахме тези оферти.  #Cussing out

# 707
  • Мнения: 532
Взех ваучерченца  hahaha от Задружното с кода BGMAMMA за пицария ТуканЪ.  Mr. Green
Много обичаме пиците им, а аз -особено вегетарианата.  Heart Eyes

 Та смятам, че добре оползотворих 10-те лв. от кодовете и още утре ще мина след работа за да "сготвя".  Laughing
И аз така направих, тъкмо ще посетя и новата пицария, че последно съм ходила, когато още беше на Раковска. Отсега предвкусвам Party

Довечера ми започва йога курса към фодация "Изкуството да живееш" от Колектива.. Стискайте палци да е добре, много имам нужда от подобна терапия Praynig

# 708
  • Мнения: 499
http://grabo.bg/sofia/pochistvane-na-litze-s-masaj-na-dekolte-sh … pi-ili-orly-0h3wf Дали е хубаво там  ooooh! Отдавна се каня да си направя почистване, но все ме е страх да не попадна на ... непрофесионалисти. Мнения за салона?   bouquet



Здравейте, препоръвам Кислородна мезотерапия- тя е в два варианта: почистване или изглаждане на мимически бръчици..
Аз ходя с цел почистване- с чиста съвест заявявам ,че имаше огромен ефект след първата процедура  Peace Нужно е посещение веднъж на 3 месеца,ако нямате сериозни проблеми с кожата. Аз си направих серия от 6 посещения.. днес всъщност ми е шестото... и след това ще поддържам резултата с идеята кожата да ми се оправи напълно..имах много разширени пори и други проблеми:)
Студиото е в Лозенец- ул."Богатица" 3-5   "Алма Морел"- първото ми посещение беше с ваучер   Grinning
Успех!

# 709
  • Мнения: 0
Моми4ета,купих си вау4ер за кавитация от Фрея Идун от Наполовина,но да си призная не питах на каква 4естота работи уреда,нито какъв е .Има ли някой,който да знае нещо за студиото,ходил ли е на кавитация там

машината е LED Cavitation System - чукни го в чичко гугъл да видиш, че е поредният китайски боклук. Ходила съм в салона на процедури - само се имат за големи и знаещи, но нищо подобно.  Цялата техника им е китайска - видях го с очите си, и това дето са го писали, че са се подлагали на кафитацията е пълна лъжа  Joy Joy бях при тях миналата седмица и още преди това ги бях питала за кафитацията. Не я препоръчват самите те, нито пък са я пробвали ( 2 са дамите с които съм говорила - козметичката и масажистка), а ваучерите ги третирата по бързата процедура, с минамален разход на средства(ходила съм ваучер и без). Ако решиш да ходиш - внимавай по стълбите, салона всъщност е субтерен с кофти  стълбички и приглушена светлина.  Успех.


Здравейте,

От Фрея Идун ме помолиха да напиша техния отговор на този пост. Ето го и него:

Г-жо ,   коя точно сте вие , че да давате квалификация за нашата работа ?! какъв точно експерт сте?! от кое  точно разбирате? - от масажи , от козметика или от техника?! И за да съм коректна към Вашата аудитория , ще кажа ,че се отнасяме към всичките си клиенти с любов и желание а Вас лично сме ви обслужвали 3часа в почивният си ден . Също така не сме Ви запомнили като клиент на раедовни цени, а само еднократно посещение  с ваучер. И затова най-малко Вие имате право и основание да изказвате мнение за спа центъра и работата ни. Колкото до кавитацията разбира се , че можех да ви отговоря , но тогава неразполагах с апарата и затова се въздържах от мнение , което абсолютно неозначава , че съм я оплюла. Сега машината ни е факт и мога да отговоря на всичките Ви питания и разбира се да Ви поканя да я изпробвате. Поздрави.

# 710
  • Мнения: 6
Пух, ще ми е интересно да споделиш отзиви за йогата, дълго време я гледах офертата, но не ми беше удобна като време за посещение.

# 711
  • Мнения: 499
Някой да има опит с антицелулитните масажи? Имат ли ефект? Горе долу какви са цените им?

Здравей, аз ходих 3 пъти на процедура: Кавитация..антицелулитна безболезнена- самото действие не мога да обясня много добре,но има информация в нета.. Имаше ефект-малък (препоръчват минимум 6 посещения през около седмица). Третирането става на зони- цената на  1 зона е 40 лв- студио "Елос" в пряка на Витошка. Процедурите ми намалиха обиколката на бедрата(на тези зони сги приложих с около 1-2 см), но все пак си е индивидуално и изисква влагане на много за мен средства.. Simple Smile
Късмет!

# 712
  • Мнения: 499
Момичета, продължавам да недоумявам това за кавитацията....

Зачетох се във форума на zadrujno, точно за кавитацията в салон Магнифико. В началото има общи въпроси към самата процедура, след това следват отрицателните отговори и от един момент натам - започват само хвалебствания. Дали това са реални, доволни, клиентки или всичко е само с цел реклама?
 newsm78

Според мен има реално, доволни клиентки от кавитации по принцип. Давам пример: Когато сте на диета ви се струва, че отслабвате бавно и сигурно. Поне аз един ден на не ям и се чувствам 10 пъти по-добре. Нито съм по-слаба,м нито нищо, но разбира се ще се похваля и ще ви кажа, че е ок.
Освен това има значение колко точно мазнинки имаш да топиш - всички знаем,че колкото повече - толкова повече.
Както и да е де...според мен - всеки трябва да пробва , да види и да си вземе сам решение. Тук срещам само противоречиви мнения, така че според мен..за това са по 5 лева ваучерите - отиваш пробваш и ако не ти хареса поне не те яд, че си се набутал много, ако ти хареса - супер...плащаш си като има ефект.


Здравей, ходих на кавитация, но в студио "Елос" с ваучер естествено хихихии Доволна съм- от 3 процедури имаше лек, но забележим ефект..около 1 см намаляване обиколката на бедрата. препоръчват минимум 6 процедури за по-голям резултат..  Peace

# 713
  • софия
  • Мнения: 25 482
Моми4ета,купих си вау4ер за кавитация от Фрея Идун от Наполовина,но да си призная не питах на каква 4естота работи уреда,нито какъв е .Има ли някой,който да знае нещо за студиото,ходил ли е на кавитация там

машината е LED Cavitation System - чукни го в чичко гугъл да видиш, че е поредният китайски боклук. Ходила съм в салона на процедури - само се имат за големи и знаещи, но нищо подобно.  Цялата техника им е китайска - видях го с очите си, и това дето са го писали, че са се подлагали на кафитацията е пълна лъжа  Joy Joy бях при тях миналата седмица и още преди това ги бях питала за кафитацията. Не я препоръчват самите те, нито пък са я пробвали ( 2 са дамите с които съм говорила - козметичката и масажистка), а ваучерите ги третирата по бързата процедура, с минамален разход на средства(ходила съм ваучер и без). Ако решиш да ходиш - внимавай по стълбите, салона всъщност е субтерен с кофти  стълбички и приглушена светлина.  Успех.


Здравейте,

От Фрея Идун ме помолиха да напиша техния отговор на този пост. Ето го и него:

Г-жо ,   коя точно сте вие , че да давате квалификация за нашата работа ?! какъв точно експерт сте?! от кое  точно разбирате? - от масажи , от козметика или от техника?! И за да съм коректна към Вашата аудитория , ще кажа ,че се отнасяме към всичките си клиенти с любов и желание а Вас лично сме ви обслужвали 3часа в почивният си ден . Също така не сме Ви запомнили като клиент на раедовни цени, а само еднократно посещение  с ваучер. И затова най-малко Вие имате право и основание да изказвате мнение за спа центъра и работата ни. Колкото до кавитацията разбира се , че можех да ви отговоря , но тогава неразполагах с апарата и затова се въздържах от мнение , което абсолютно неозначава , че съм я оплюла. Сега машината ни е факт и мога да отговоря на всичките Ви питания и разбира се да Ви поканя да я изпробвате. Поздрави.
Много лоша реклама Naughty При подобно отношение, независимо от поведението на клиента, бих се въздържала от услугите на този салон  ooooh!.

# 714
  • Мнения: 1 039
Моми4ета,купих си вау4ер за кавитация от Фрея Идун от Наполовина,но да си призная не питах на каква 4естота работи уреда,нито какъв е .Има ли някой,който да знае нещо за студиото,ходил ли е на кавитация там

машината е LED Cavitation System - чукни го в чичко гугъл да видиш, че е поредният китайски боклук. Ходила съм в салона на процедури - само се имат за големи и знаещи, но нищо подобно.  Цялата техника им е китайска - видях го с очите си, и това дето са го писали, че са се подлагали на кафитацията е пълна лъжа  Joy Joy бях при тях миналата седмица и още преди това ги бях питала за кафитацията. Не я препоръчват самите те, нито пък са я пробвали ( 2 са дамите с които съм говорила - козметичката и масажистка), а ваучерите ги третирата по бързата процедура, с минамален разход на средства(ходила съм ваучер и без). Ако решиш да ходиш - внимавай по стълбите, салона всъщност е субтерен с кофти  стълбички и приглушена светлина.  Успех.


Здравейте,

От Фрея Идун ме помолиха да напиша техния отговор на този пост. Ето го и него:

Г-жо ,   коя точно сте вие , че да давате квалификация за нашата работа ?! какъв точно експерт сте?! от кое  точно разбирате? - от масажи , от козметика или от техника?! И за да съм коректна към Вашата аудитория , ще кажа ,че се отнасяме към всичките си клиенти с любов и желание а Вас лично сме ви обслужвали 3часа в почивният си ден . Също така не сме Ви запомнили като клиент на раедовни цени, а само еднократно посещение  с ваучер. И затова най-малко Вие имате право и основание да изказвате мнение за спа центъра и работата ни. Колкото до кавитацията разбира се , че можех да ви отговоря , но тогава неразполагах с апарата и затова се въздържах от мнение , което абсолютно неозначава , че съм я оплюла. Сега машината ни е факт и мога да отговоря на всичките Ви питания и разбира се да Ви поканя да я изпробвате. Поздрави.
Охо Госпожа Масажистката се е прави на Шерлок Холмс- само да ви кажа, че много, много ме бъркате с друг човек !!! Изобщо почивните дни не съм идвала при вас - може да си запазите мнието за вас и да не си правите излишна реклама!!!

Едит zvanche в салона яко коментират клиентите си и то доста злобно, ако изкажеш собствено мнение направо те правят на 2 стотинки

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 14:02 от Ragga

# 715
  • София
  • Мнения: 5 193
Взех ваучерченца  hahaha от Задружното с кода BGMAMMA за пицария ТуканЪ.  Mr. Green
Много обичаме пиците им, а аз -особено вегетарианата.  Heart Eyes

 Та смятам, че добре оползотворих 10-те лв. от кодовете и още утре ще мина след работа за да "сготвя".  Laughing
И аз така направих, тъкмо ще посетя и новата пицария, че последно съм ходила, когато още беше на Раковска. Отсега предвкусвам Party

Довечера ми започва йога курса към фодация "Изкуството да живееш" от Колектива.. Стискайте палци да е добре, много имам нужда от подобна терапия Praynig
Само да кажа, че това не е нова пицария, а всъщност първият Тукан! Peace Много уютно местенце.  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 685
Това видяхте ли го: http://grupo.bg/offers/view/3-mountains? Толкова добре изглежда, че чак не ми се вярва. Разтърсих се из интернет, но точно такъв новооткрит комплекс не намерих. Има в Банско, но снимките са различни. Да не се окаже някаква измама накрая Thinking
Всъщност намерих сайта http://www.3-mountains.com/index.php, но там пише само за продажба на апартаменти. Нищо за хотел. Да не говорим, че на страницата няма никакви контакти, освен един GSM.

# 717
  • софия
  • Мнения: 25 482
Ragga, то е очевадно от отговора им  ooooh! Нищо, де. Щом не знаят основни правила в търговията и работата с клиенти, ще ги научат, евентуално. Learning by doing.
 

# 718
  • София
  • Мнения: 5 193
Това видяхте ли го: http://grupo.bg/offers/view/3-mountains? Толкова добре изглежда, че чак не ми се вярва. Разтърсих се из интернет, но точно такъв новооткрит комплекс не намерих. Има в Банско, но снимките са различни. Да не се окаже някаква измама накрая Thinking
Всъщност намерих сайта http://www.3-mountains.com/index.php, но там пише само за продажба на апартаменти. Нищо за хотел. Да не говорим, че на страницата няма никакви контакти, освен един GSM.
Е, не мисля, че ще е измама. Доколкото схващам това е цена на човек, така че не е толкова безумно евтино.  Peace Те в района на Банско се нароиха 1000 подобни хотелчета и комплексчета и като пустеят повече от половината няма как да не ги пускат на промоция.  Flutter

# 719
  • Мнения: 0

Radi86, как беше в Елос? Имам ваучер за диамантено микродермабразио при тях. Все още не съм видяла коментари за него и салона...

Общи условия

Активация на акаунт