Мъж Телец - 3

  • 36 942
  • 767
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 0
 Здравейте! Аз не съм мама, но се надявам след 4-5 години да бъда такава, защото да създадеш семейство според мен е едно от най - хубавите неща в живота. Simple Smile
  Бих искала да попитам по темата някоя дама, която познава добре мъжа телец, какво означава, когато той се държи ту грубо, ту мило с теб. По принцип до преди две години не вярвах в хороскопите и зодиите и знам,че понякога всичко е доста индивидуално като характеристика на личността, защото всеки човек е различен, но забелязах, че хората от тази зодия имат общи черти наистина.
 
 

# 766
# 767
  • Мнения: 0
здравейте Simple Smile горе долу по прочетох доста ... но има още де Wink в началото на 3-та тема съм Simple Smile та и аз се забърках с телец  Grinning което ми се случва за втори път.. и първия не беше никак добре... малко не случих, но да се надяваме, 4е не всички са еднакви. Simple Smileтози поне изглежда свестен Wink та аз съм везни с асцендент скорпион.. каквото и да означава това.. ужасно колебаеща се.. мразя го много това... но.. какво да се прави Simple Smile хубаво е че сте ги по-разнищили доста тия телци Wink и да не повярваш, че мъжете също усилено помагат  Grinning браво за което Wink хайде връщам се да до чета и пак ще пиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт