Чудна пролет наближава, ЮЛЧЕТО ритничета започва да раздава!

  • 25 183
  • 691
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
здравейте, включвам се в края на работния ми ден
честита малка рожденничка Наталче! Да расте здрава и много щастлива!  bouquet Hug
честито и на всички имали среща с бебоците  Hug и на nada за количката да я бута със здраве и в нея едно послушно бебче   Mr. Green
kaloqnis браво на теб проготвяте се за празника  Peace    chef
Танчето,Петя и Юлка ми се губят нещо  липсват ми дългите постове Hug къде сте
Ели ми писа на фейса, Ели дано те хване музата и тук да драснеш нещо мила почивай си
и се пазете всички  Heart Eyes Hug чакаме нова темичка   Wink Mr. Green

# 661
  • Мнения: 8
Гали, не знам за останалите, но аз съм тук. Днес за 5 минути си изкарах ПИК, саге търся къде и как се проверяват осиг.вноски... Иначе дните почнаха да се търкалят много бързо, имам да чета, починах си малко от предния изпит и сега набавям литература за следващия...Снощи бяхме на детски РД...до 12ч...направоооооо  Shocked най-интересното е ,че днес станахме за градината так, все едно сме легнали с кокошките, а реално Дани легна към 1ч, щото след това дивеене нямаше как да го оставя без един душ...Та сега сядам да ви чета, дано да успея да напиша някой и друг чаршаф, защото пък съм на айкидо с Дани, но вече имам само 30 мин до края... Казвам ви, това време ще се изтърколи да нула време.
Е, онези дето са на легло сигурно не са на същото мнение...
С нетърпение очаквам да видя козунаците на Джен (твои ли бяха), че ми се иска и аз малко да потренирам преди Великден. Предлагам да ги снимаме и да ги качнаме тук, да се фалим. Моят ще е доста крив и плосък, ама ко да се прави. Иначе вкъщи съм зарязала един телешки джолан със зеленчуци  в гювеч да се пече няколко часа, но не знам какво точно ще излезе, за първи път ми е...


Къде трябва да влезна, за да си проверя осигуровките? Влизам в wwww.noi.bg , о там в "справки", после "справка за социално осигуряване" и ми излиза  There is a problem with this website's security certificate.
 
   
 The security certificate presented by this website was not issued by a trusted certificate authority.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server. 
  We recommend that you close this webpage and do not continue to this website. 
  Click here to close this webpage. 
  Continue to this website (not recommended). 
     More information


If you arrived at this page by clicking a link, check the website address in the address bar to be sure that it is the address you were expecting.
When going to a website with an address such as https://example.com, try adding the 'www' to the address, https://www.example.com.
If you choose to ignore this error and continue, do not enter private information into the website.

For more information, see "Certificate Errors" in Internet Explorer Help.
 
Защо така??!?!?

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 17:44 от Юлка

# 662
  • Мнения: 3 248
Привет, мами!   bouquet

Лекцията беше на тема хомеопатия: принципи и приложение при бременност и бебета. Бяхме в Бейбиторията. Фейтчето се оказа голямата късметлийка на деня, но ще оставя тя да ви разкаже по-подробно! После видяхме, че и другото списание има училище по същото време (май някой беше споменавал). Снимки съм качила в общото албумче (това със заглавна снимка щъркечето).

Поля, не го знам това чудо какво е. Може и да е нещо на нервна почва или някое нервче да ми се е притиснало. Много е странно. При някои движения ме наболва и по-силен смях, закашляне, или ако тръгне да ми се повдига нещо. Засега не ме притеснява толкова, пък и като че ли е по-малко от вчера, та не ми се ходи по гадните лекари (дето дори не знам на какъв точно би трябвало да ида за такова нещо), за да ми кажат "нищо ти няма" или "не знаем какво ти е".  Tired

Ей, браво, много хубави новини от прегледите днеска! СУПЕР!  Hug

Нада, честита количка, да си я бутате със здраве лятото!

Много  Hug на всички!

# 663
  • Мнения: 3 248
Юлка, българска му работа, не им е нещо наред със сертификатите. Просто игнорвай и продължавай напред.  Hug

# 664
  • Мнения: 99


Къде трябва да влезна, за да си проверя осигуровките? Влизам в wwww.noi.bg , о там в "справки", после "справка за социално осигуряване" и ми излиза  There is a problem with this website's security certificate.
 The security certificate presented by this website was not issued by a trusted certificate authority.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server. 
  We recommend that you close this webpage and do not continue to this website. 
  Click here to close this webpage. 
  Continue to this website (not recommended).   
   More information


ето тук цъкаш мила и се отваря всичко ,което ти е нужно  Hug

# 665
  • Мнения: X
Привет и от мен   bouquet
Наталче, честита рожденничка! Да е жива и здрава, и само радости да ви носи! newsm59

Много се радвам че се запознахме на лекцията с някои от вас, беше много приятно и се надявам и за в бъдеще да се срещаме  Hug

Честито на всички с добри новини от прегледи и нови придобивки.

Ако има възможност, добавете и мен във ФБ групата, и-мейла ми е yuliana_peicheva@yahoo.com
Благодаря предварително   bouquet

Спокойна вечер!

# 666
  • Мнения: 11
Качете някоя и друга снимка от лекцията де Laughing Laughing Laughing

# 667
  • Мнения: 277
Юле за да продължиш в тъпата старница на НОИ трябва да инсталираш Security sertificate за тази цел даваш :

 I understand the risk - Add exception - Get sertificate

Като го направиш един път при следавщо влизане нямада имаш проблеми.

Аз гледах снимки, ама не разбрах коя девока коя е  newsm78 и Фейт някакъв пакет е спечелила, ама чакаме да се похвали  :whistle


Наде Честита придобивка, цвета няма да го кажеш, за да не те рзаконспирираме с пола на бебето, ама то е ясно или е момче или е момиче  Joy hahaha

# 668
  • Мнения: 6
Здравейте мацки  Hug , ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАТАЛЧЕТО   bouquet ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МИШЕЛ И БЕЗКРАЙНО ДА ТЕ РАДВА!  Heart Eyes
Епона по принцип си за невролог...ако решиш мога да ти препоръчам,лекарката при която аз ходя,имам проблем с ръцете по принцип и е изпитана и многократно препоръчвана от мен  Peace . Нада честита количка,със здраве да си я бутате  Grinning . Ей сега отивам да ви разгледам от днес,аз днес имах прекрасен ден с приятелка,разнообразие и приятно изкарване  Laughing . Юлка на лежащите всеки ден е по-близо до целта  Heart Eyes , ама жертвата си заслужава,като ме рита малката и всичко,което ме дразни забравям. А за НОИ,давай през предупрежденията,аз така правя от няколко дни,по съвет от приятелка и двете нямаме проблем с компютъра след това.На момичетата с добри новини,само така  Praynig и занапред! Калоянис ти сериозна подготовка си му ударила за Великден  Grinning .
Извинявам се за цвета  Shocked ,трябваше само пожеланието към Мишел и Наталчето да е такова,ама аз толкова си мога  Rolling Eyes

# 669
  • Мнения: 3 248

Ако има възможност, добавете и мен във ФБ групата

Готово!

darato, мерси, ще го изчакам няколко дни и ще видим какво ще го правя туй нещо.

# 670
  • София
  • Мнения: 250
Добро утро и от нас   food010
Аз съм тук, но както ви казах се захванахме с ремонт и вкъщи всичко е наопаки  ooooh! Радвам се разбира се, защото го чаках доста дълго време това обновяване  Crazy И така...иначе сме добре, всичко е ок  Heart Eyes

dkrisi, shturchaki добре дошли, момичета  и лека бременност Ви желая   bouquet
Saly, много се радвам, миличка за добрите резултати от амниото, браво   bouquet
MocaQueen, почивай си повече мила и се пази  Hug
Фейтче, питаше за водата за бебета- аз на Митака не съм му давала вода в началото или по точно той не искаше...Не е пил вода, нито като кърмих, нито като мина на АМ...Но после когато започна да пие, му давах само бебешка вода, та и до сега  Wink Все още му купуваме вода специално за него, но това си е въпрос на личен избор  Peace
Julsko bebe, съжалявам за сининките на принцесата  Hug Дано вече да сте по добре  Hug И не каза как минаха снимките  Heart Eyes
Наталчето, да ти е жива и здрава дъщеричката и само радост да ви носи  nbirthday
sensenitka, честити ти розови щъркелчета, мила  Hug Heart Eyes
Танче, защо не пишеш, всичко наред ли е при вас   bouquet
nada честита количка, много е хубава и със здраве да си я ползвате   bouquet

Вчера diadora1010 помоли някои да е включи в групата във ФБ и днес се опитах, но не ми позволява  newsm78 Забелязах, че имаме точно 50 девойки в групата и се питам дали като са правили групата не са сложили лимит?  newsm78
Аз незнам кой направи групата, но не мисля че има ограничения  newsm78 Специално за diadora1010, я поканих преди малко, защото чак сега си видях съобщението, но все още чакам да ме одобри, ако не я е включил някой друг вече  Peace

То междувпрочем ако някой знае да каже на коя дата точно е велик ден,че аз се глася ама и аз не знам за кога Thinking
Великден по дати (2000-2020)

ПС: darato, между другото много приятно ми стана като ти видях розовия пост, незнам защо   bouquet Hug  Hug

Наблизо ще съм, отивам да хапна  Kissing Heart

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 18:57 от petya_

# 671
  • София
  • Мнения: 515
Много ви благодаря за хубавите пожелания,да ви се връщат тъпкано Hug Hug Hug
Искам и мен да добавите във ФБ,пощата ми е nataliq_nocheva@abv.bg а името Наталия Ночева Peace

# 672
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета  Hug
Радвам се за добрите новини от прегледите - браво на дребосъчковците  Hug

Иначе днес беше много хубав ден  Flutter  Събрахме се хубава групичка и си прекарахме супер, само дето Танчето си тръгна по-рано, ама ѝ е простено че тя има детенце  Grinning
Както Епона каза днес съм късметлийка, защото от томболта на Бейбитория спечелих спален компект от органичен памук  Grinning Grinning Grinning - компекта съдържа обиколник, долно чаршавче с ластик, горно и две калъвки, като едната има избродирани зайче и катеричка. Не очаквах аз да спечеля, но много се зарадвах  newsm44. А на всички ни подариха по играчка за количка - розово прасенце
После си купих и страхотно двулицево памучно одеалце.

Благодаря ви че споделихте мнение за водата   bouquet
Пете, хубаво нещо е ремонта, ама си е хаос голям  ooooh!....

# 673
  • Мнения: 0
Здравейте драги Simple Smile
 Я да ви попитам, че се чудя. Кои до къде я докара с килцата? от началото до сега?

# 674
  • София
  • Мнения: 250
Наталче, поканих те, но трябва да ме приемеш  Wink   bouquet

Пете, хубаво нещо е ремонта, ама си е хаос голям  ooooh!....
Както майка ми вика, на ремонта това му е хубавото, че не чистиш известно време  Laughing

Фейтче, Честито за всичко придобивки днес, браво  thumbsup

Разгледах ви снимките от срещата  Heart Eyes Е, няма как да си кривя душата, всички сте толкова хубави и усмихнати  Heart Eyes Просто прекрасни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт