Бременността и противозачатъчните

  • 13 006
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 122
Няма Peace, но какво означава, че си пропуснала последното днес? Пий го сега, де!

# 31
  • Мнения: 4
виждам че от няколко дни никой не е писал в темата, но да си изкажа и аз моето мнение...  Peace

от малка пия противозачатъчни, защото съм била анорексично слаба и това беше единствения вариант да имам някакъв цикъл. сега съм на 25 а съм пила 4 години

противозачатъчните подтискат овулацията, а цикъла който идва след това, не е истински цикъл... тоест като няма овулация, няма и как да се забременее.  Peace

на въпроса за пропуснатото хапче, дори и да не изпиеш последното хапче, няма как да се забременее, защото няма овулация, а освен това хапчетата са направени да се пият 21 дни, след което 7 дни почивка, в които 7 дни трябва да дойде така наречения "мензис". така че за съжаление не става толкова лесно. освен това, тъй като кървенето което идва след 21 хапчета, не е истински цикъл, не винаги и следващия месец има овулация, защото яйчниците все още "спят" или по точно са "мързеливи". ако е пита само една опаковка е по вероятно да има овулация разбира се  Peace

пожелавам много успех на бебеправещите, аз също много искам бебе и от 1 месец съм спряла хапчетата, закъснява ми вече 3 дни, но не съм сигурна дали не е просто защото яйчниците все още им е трудно да заработят сами. имам от време на време болки ниско долу, много съм разсеяна и забравям всичко, спа по 12 часа, задъхвам се, но не съм сигурна дали това не е объркване на хормоните и фалшиви сигнали. днес си направих тест беше отрицателен, а така искам 2 чертички  Praynig

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 07:15 от ivaaviivaavi

# 32
  • Мнения: 19
и аз имам същите съмнения дали ще мога да забременея но казвам майната му, бях се отчаяла прекалено много,но каквото стане

Общи условия

Активация на акаунт