Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Честита нова темичка и честити нови бебенца, предполагам че има такива, не съм се включвала скоро, но ходя по изследвания нон стоп, преди секциото и не ми остава ввреме за компа... иначе мисля и съм с вас, надявам се и вие с мен! Peace Hug
Доскоро!

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте момичета    bouquet  влизам и аз да се похваля     че си имам вече бебче на 12.03  в 20:25  се роди синът ми Стилиян всичко мина много бързо за 2 часа иполовина го родих .    
  А  на всички мами очакващи срещата със своите съкровища им пожелавам леко раждане Hug

# 32
  • Мнения: 2 214
Цитат
Въпрос към ЛЛЛ Знам, че е хубаво да има пауза от 5-6 часа, за да почине стомахчето на бебето, но задължително ли е тази пауза да е през нощта? ЗАщото моят бебок нощно време се събужда на 3часа за кърмене, но има един период през деня (следобяд), ако не го събудя може и да откара 5часа сън

Няма нужда от никаква почивка стомаха, кърми си го тогава когато прецениш че е гладен и не се тормози излишно, след колко часа и колко пъти.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 24
ammaretto хайде честито и на теб, и браво за бързото раждане. Може да разкажеш по подробно, ще се радваме, наистина.
Женичка мила нямам търпение вече, с две ръце се моля да е леко, че си ме  е  шубе

# 34
  • Мнения: 2 214
Миш аз гледам термина ти е като моя, за къде си се забързала бе жена, Емил след като се роди имаше моменти в които ми се искаше да го "набутам обратно" Joy Joy Joy
Може би защото това е последната ми бременност, малко ми е тъжно че скоро всичко ще свърши.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Миш аз гледам термина ти е като моя, за къде си се забързала бе жена, Емил след като се роди имаше моменти в които ми се искаше да го "набутам обратно" Joy Joy Joy
Може би защото това е последната ми бременност, малко ми е тъжно че скоро всичко ще свърши.

И аз не знам, мерак.....първо ми е  Joy

# 36
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Здравейте,момичета!
Първо да благодаря на Женичка за старанието-идеално си се справила Hug
И аз не можах да спя тази нощ-имах и болки и контракции, но всичко отмина.Винаги ми започват като си легна, а през деня почти нищо и сутрин като трябва да ставам да оправям децата ми е такава мъка Twisted Evil
Мамчета,които вече си гушкате бебоците,искам да ви питам педита дали ви изписаха Зимафлуор за бебето.Честно казано не съм се ровила за мнения из форума, а преди на 2-те деца съм давала от 1-я месец.Може сега да са сепроменили възгледите.Благодаря предварително на всички,които ще изкажат мнение.

Ооо,ново бебе си имаме...
Честито Амарето-да ви е жив и здрав и мн да ви радва и слушка  bouquet

Женичка, аз пък искам моя юнак да е овен, но всичко си е божа работа..........
На мен корема ми е смъкнат от отдавна,а понякога ми се струва, че направо му седя на главичката-толкова ниско я усещам.
Слава Богу от микроб-ята се оказа, че няма нищо за лекуване,а имах ужасно течение цялата бременност.Просто тази бременност имах всички съпровождащи я неволи и разбрах какво е да си бременна:)Simple SmileSimple Smile

Успех момичета на всички и за всичко, което ви предстои.Стискам ви палци и ви пожелавам най-лекото раждане.

# 37
  • Мнения: 15
Здравейте, мами и честита ни нова тема!  bouquetБлагодарим за нея!
Аз влизам с щъркелова вест-тази сутрин с планово секцио се е родила Никол на мама vaniaa. Ако не бъркам мерките , принцесата е 3300 и 49 см.Мама и бебе са добре. Честита да и е дъщеричката на vaniaa!Да расте здрава, красива и умна! Двете ходихме при един и същ гинеколог и така се запознахме, много се развълнувах и много се радвам за нея! Hug
Честито и на всички други мами за бебенцата им-здраве и хубаво детство!
Аз от време на време ползвам Еспумизан за коликите, но не помага. Даже спрях да давам каквото и да е. Просто трябва да си мине този период явно. Cry
Мама Веси, моят батко никога не е проявявал интерес към кърмата ми. Само му е интересно, че капе от гърдите ми. LaughingА таткото я беше опитвал като кърмех сина ми и каза, че не е чак толкова гадна. WinkМайтапехме се да не налита много на гърдите, че да не хване млечница Mr. GreenСега разбирам, че от кърма май не може да се получи този проблем-не го знаех. Радвам се, че е така.

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 328
Женичка добави на 1-ва страничка срещу моето име вагинално раждане ... без да искам съм го пропуснала


мерси  Simple Smile



# 39
  • София
  • Мнения: 303
Честито на Amareto и vaniaa   bouquet  bouquet  Само хубави моменти с вашите съкровища!
Ние май и днес ще си седим 2в1. Нямам никакви контракции. Утре си хващам чантичката и заминавам за Майчин дом.
Catwalk, lilyrose, Жени, вие как сте? Дочакахме си термина. Ще се появи ли някоя с радостна новина? Хайде, че Миш, Женичка и останалите ще ни изпреварят Laughing ,тук никой не си чака реда. Joy
  bouquet
Абе мами, аз се замислих като ви чета колко изследвания пускате,тези които сте/бяхте с планово секцио Rolling Eyes ,ами ако и при мен (не дай си боже) се наложи такова по спещност, как ще ми го правят като нищо не са ми изследвали? newsm78 Даже не знам имам ли поносимост към упойките, освен пълната анестезия, че са ми слагали такава 2 пъти.

# 40
  • Мнения: 1
Честито на Amareto и vaniaa 
[/size]   bouquet  bouquet  bouquet
БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ТЕМАТА
Hug
И аз си чакам реда! Wink

# 41
  • Мнения: 18
Петя спокойно изледванията за спешно секцио стават за 20тина минути поне при мен беше така,а за упойките пратят тест и на момента се вижда да ли си алергична- желаята ти леко раждане  bouquet

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Notova ти разказа ли ни за своето раждане? че не се сещам нещо.

# 43
  • Мнения: 2 214
Зимафлуор аз туй чудо няма да давам, не че нещо друго мисля да давам включително и вигантол.
Не мисля че точно детето ми трябва да е опитното зайче на фармацевтичните компании.
Има няква тема в бг мама, за флуора има много инфо по принцип.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2349
Петя аз ще раждам секцио като нямам назначена дата за него, така решихме с лекаря че като му дойде времето на бебето тогава ще ме кръцне.
Изследванията са нужни по принцип за актуалното ти състояние а не преди 3 дни, така че за 20 мин всичко ще е готово не се плаши.

# 44
  • Мнения: 40
Г-жа Стихийно бедствие, сигурно с лекаря ти сте обсьдили всички варианти,но по принцип ако ще се прави секцио по добре е да не е започнало раждане или да е в много начален етап-ако главичката на бебето се спусне доста надолу в малкиа таз операцията се затруднява(разбира се не че не се прави-всички случаи,в които се налага скцио след продьлжително нормално раждане са такива,просто е по-рисковано).Вьпросьт е че  е трудно да се предвиди колко бьрзо ще напредне родилния процес когато започне.

Аз сьщо нищо няма давам-нито Зимафлуор,нито Вигантол.

Общи условия

Активация на акаунт