ПЪРВИ КЛАС - епизод 22

  • 30 963
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 543
Габи вече е на антибиотик-Сумамед - за пръв път го пие. Кашля жестоко, даже направихме и рентгенова снимка. Не е пневмония слава богу , а остър бронхит плюс алергични екстри. Пулмоложката каза да не бързаме с училището. Тя пък страда , че си е вкъщи.

Честит рожден ден на Дани! nbirthday

# 16
  • Мнения: 1 565
Нашият утре ще си е на училище с програмата за петък.  Peace За сега незнам дали няма да са им намалени часовете.  Wink

# 17
  • Мнения: 2 466
Иринка,благодаря за темата!  bouquetВчера така ме сърбяха ръцете и де да можех да се справя със задачата,ама... Crazy
Бързо оздравяване на Габи и Ивчо! PraynigКак са днес?
Утре нашите ще учат както всеки ден,но има деца,които ще ги вземат на обяд.Наборът мрънка,че не иска да ходи и съображенията са му са си на място-щял да бъде изморен след 6 учебни дни и само един почивка.В понеделник нямало да бъде възстановен след такова натоварване. Laughing
Вече не знам какво ще го правя с това ядене докато е на училище.Не иска закуските в училище,,не иска да се храни с децата в близката закусвалня,не иска и сандвичи от вкъщи.Само разни там кубети и бонбони.А като се върне е примрял от глад.Закусва вкъщи,но ме е срам да споделя какво,защото е далеч от здравословната закуска.Не яде нищо намазано на филия,щеше да е лесно ако ядеше.Много съм притеснена. Confused

# 18
  • Мнения: 390
Запис и от мен в новата тема Peace

Ирина браво Hug

Честито на днешният ни рожденик и бързо оздравяване на болните наборчета.

Нареждам се и аз към сгледата, нали си имам щерка Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
Бързо оздравяване на болните дечица!

Люби утре е на театър, а сестра му ще ходят във военно-историческия музей.
Децата се радват, но аз се чудя как ще го направим, като съм на работа. Заетостта им няма да е повече от 3 часа - сутринта преди събитието ще бъдат при мен в офиса, но после не ми се иска пак да се връщат. Последният път като бяха и двамата в офиса - любезно ми предложиха да си тръгвам.  ooooh!

Снощи говорих с класната - тържеството ще бъде в другата седмица от 6 часа вечерта. Жената е преценила, че така ще е удобно за родителите. Да ни е жива и здрава!

За тържеството на щерката бяхме събирали пари за почерпка, всеки беше инструктиран да си купи книжка на детето. Сега с малкия - нищо. Класната щяла да им купува книжките.
Та ще взема да подготвя нещо за децата - за тях си е празник, да се почерпят.

# 20
  • Мнения: 14 133
Иринче,  Heart Eyes
На болните - бързо оздравяване.  Praynig
Нашите утре ще си учат с програмата за петък. И занималня ще има.  Wink

# 21
  • Мнения: 1 404
deyzi ,дъщеря ми имаше един такъв период за около два месеца, после отмина и сега се храни с децата.Естествено се бях притеснила, още повече че е слаба и като свали още 2 кг изглеждаше съвсем на изчезване Confused Пробвай с по-калорични закуски сутрин-пълнозърнести макарони с яйца и сирене, пълнозърнест хляб-ненамазан Wink отстрани с нещо любимо...ако обича зеленчуци не е ли вариянт да си носи в кутия нещо за гризкане?

Бързо оздравяване на болните!

# 22
  • Мнения: 123
здравейте мами.Имам едно питане. Как и кога става записването за ученици в първи клас ,които тръгват 2012г на училище?Питам,защото тук до нас в едно училище директорката ми съобщи 4е мн. сме закъснели със записването и ве4е няма места Shocked.Става въпрос за набор 2005.  Моля който е наясно да ми каже как стават нещата.

# 23
  • Мнения: 775
ANJI2000, ние се записахме началото на март, но си зависи от училището - в някои напливът е огромен.

Синковецът е на театър днес, а утре мисля да не ходи изобщо, ще имат намалени часове. Празникът на буквите е в сряда.

# 24
  • Мнения: 1 565
здравейте мами.Имам едно питане. Как и кога става записването за ученици в първи клас ,които тръгват 2012г на училище?Питам,защото тук до нас в едно училище директорката ми съобщи 4е мн. сме закъснели със записването и ве4е няма места Shocked.Става въпрос за набор 2005.  Моля който е наясно да ми каже как стават нещата.

Миналата година в училищата в които проверих записването започна от 1 март. Имаше възможност да се запишат деца и преди това. Вие сте обаче набор 2005-та. Определено за първи клас не сте закъсняли. От 6 годинки ли ще го пускаш или на предучилищна? Разпитай и в друго училище. Попитай и директорката на въпросното училище, наистина ли няма желание да запише детето ти? Информация предполагам може да се вземе и от инспектората. Да не би въпросната директорка да очаква спонсорство!? До колкото знам, училищата се бият за ученици и никое дете не им е в повече, освен ако не са намалили паралелки, а тези които са останали да са с много деца  newsm78

# 25
  • Мнения: 123
ANJI2000, ние се записахме началото на март, но си зависи от училището - в някои напливът е огромен.

Синковецът е на театър днес, а утре мисля да не ходи изобщо, ще имат намалени часове. Празникът на буквите е в сряда.
Мерси за отговора. Само не ми стана ясно годината в която тръгва ли се записва детето или много по рано? И...имат ли право да не запишат дете?

# 26
  • Мнения: 14 133
В годината, в която тръгва детето на училище става записването.
Не би трябвало да ти откажат.

# 27
  • Мнения: 250
Момичета, благодаря много за пожеланията към рожденика!   Hug Той милия се тръшна болен с ангина и от вторник не е на училище, но добре че от вчера не вдига темп. и снощи го отпразнувахме по-скромно. Другата седмица с приятелчета. Нашето тържество на буквите беше още на 10 март и набора вече е със самочуствието, че вече е напълно ограмотен и голямо самочуствие вади.
Пожелавам на болните по-бързо оздравяване!

# 28
  • Мнения: 4 841
Мерси за отговора. Само не ми стана ясно годината в която тръгва ли се записва детето или много по рано? И...имат ли право да не запишат дете?

Годината, в която тръгва на училище. Записванията сега са условни, нещо като предварително преброяване и резервация на място (образно казано). Можеш да запишеш детето в няколко училища дори.
Реалното записване обаче става с оригиналното удостоверение за завършена предучилищна подготовка. Така че сега могат да те запишат, но ако после не потвърдиш и не представиш необходимите документи, все едно сега нищо не си направила.

# 29
  • Мнения: 14 133
Danito_t , бързо дооздравяване на юнака.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт