ПЪРВИ КЛАС - епизод 22

  • 30 971
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 841
Сладурче!

# 46
  • Мнения: 14 133
Тедка, голям сладур е Монката.  Hug

# 47
  • Мнения: 2 125
Аааа, много сте бързи в писането  Mr. Green

Тедка, сладур е Монката, ама аз го харесвам много и на снимката с котето, което е с изгорената опашка  Peace.

Снощи умираше от глад (теоретично) и хапна 1/2 кюфте...това е  ooooh!
Наборът мрази пържени картофи и торта и още 99% от храните на пазара  Shocked Rolling Eyes
Изобщо не знам от какво живее и как оцелява  Confused

# 48
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Тедка, страхотен е Мони.

Днес Пепи ми донесе покана за тържеството на буквите. Госпожата доста се е постарала да ги оформи и напечата. И тъй като поканата започва: Уважаеми мамо, татко, бабо, дядо и всички, които ме обичате.............Притеснението ми за присъствието на половината рода на тържествота отпада.  Laughing

# 49
  • Мнения: 14 133
мирта, само да има къде да ви събере родата на всички деца госпожата.  hahaha

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 190
А, чиби, госпожата си е виновна. Да е помислила преди да напише покана до всички роднини до 9-то коля Mr. Greenно.

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нашето тържество за Буквите ще е в Актовата зала, та няма да е блъсканица. Но ние няма да имаме гостуващи баби.
Тедка - готин Мони  Peace

# 52
  • Мнения: 2 472
Теди,ние Монката и без уточняване си го познаваме чрез страхотните снимки,които си споделяла с нас.Страхотен младеж е! Hug
stellina,как добре те разбирам! Wink

# 53
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Шани, браво на вашата госпожа, че е уредила актовата зала. Вашият клас кога е? Ние сме на 28-ми.

# 54
  • При децата ми
  • Мнения: 6 097
Емииии, срам не срам запис! Blush
Съвсем ви изтървах, ама няма и да мога да прочета последните десетина стр. Crazy, че нямам толкова време.
Ние сме добре, на Марти тържеството е на 28.03., а в неделя е на рожден ден на едно момиче от класа. Сега се чудя какъв подарък да купя, а като разбрах, че ще бъдат и почти целия клас косата ми настръхна! Whistling ooooh!Как ще се оправя тази майка с тях незнам! #Crazy
Марти утре са на училище само до обяд с програмата за петък, занималня няма да имат.

Не съм ви чела и не мога да се включа адекватно по въпросите, но ще гледам да наваксам поне от тази тема. Simple Smile
Лек и спокоен ден!

# 55
  • Русе
  • Мнения: 11 922
 Hrispa, ича чудесни илюстровани издания с приказки и детски книжки. Приятелка на Светослав,след рожденния си ден се похвали,че е получила много хубави моливи за рисуване и несесер. Може и чантичка,или някаква лека раничка,чадърче-модерно или шарен весел дъждобран.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 673
И моят днес е на РД на съученик. Взехме детектора на лъжата за подарък. Уговорката с майката е да ги вземе тя от у-ще и да ги заведе у тях, но като гледам как се изсипва небето, не ми е ясно как ще се справи милата...А планираният за утре спортен празник в парка /който бяха първо обявили, после отменили, после наново обявили/ съвсем не го виждам....

# 57
  • Мнения: 4 116
Благодаря ви  Embarassed то верно, че толкова снимки съм показвала, че  повечето го познавате.
stellina, това коте с изгорената опашка го тъсих днес около блока, нали съм отпуска и исках да му се порадвам, но го нямаше. Дано да не му се е случило нещо лошо. Но намачках едно друго рижаво околоблоково, което едва докопах  Mr. Green
Ние утре сме си на училище, няма спортен полуден. Надявам се поне часовете да са им намалени. Ще бъда да кафе с други майки от класа и ще се надявам да приключат към 10ч.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 11 922
Нашите часове утре са намалени на 30 минути. 5 часа, ще завършат в 11:25,вместо в 12:05.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Вашият клас кога е? Ние сме на 28-ми.

и ние. Но ще сме с "д" клас.

Моят утре има 4 часа и без да е с намалени часове е до 11:25ч.  Но сестра му е до 18:25ч., а ще имат и 1ч. ЗИП след това...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт