За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 24

  • 20 390
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Има, да. Урго бях купувала, прозрачни са.

# 16
  • Мнения: 4 615
Аз нося също само лепенки и те свършват за един ден. Таралеж си вкарах с тези картинки. Дребосъчето много ги харесва. Истината е, че все излизам неподготвена, а не е добра идея. Имам един много лош инцидент от миналото лято и се оказах без никакви помощни материали, в един парк далеч от болницата и просто щастлива случайност предотврати лош развой на събитията. ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 082
Сигурно има, за щастие не ми се налага да ги ползвам толкова често, но той и синът ми е още малък.  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 44 353
дано и не ти се налага Simple Smile всъщност на мен 2-3 пъти са ми трябвали лепенки...

колкото до по-сериозни неща...аз не съм сигурна, че и да нося ще знам какво да правя с тях..(дано и не разбера)

# 19
  • София
  • Мнения: 2 082
Дано Simple Smile Пък и не може за една разходка да помъкнем цяла аптечка.....(представих си тези за кола, с разните му там триъгълни ленти и т.н.   Rolling Eyes)

# 20
  • София
  • Мнения: 39 928
Дияна харесваше лепенките с картинки. Лепенка се слагаше на абсолютно всичко Simple Smile Та лепенките свършват с шеметна скорост.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
От 2 години насам Арника-Монтана на гранули и гел ми е пръв помощник.
AnMary я спомена в предната тема. Няма друго нещо ,то което така
бързо да спадат отоци и да изчезват подутини. За открити рани не става.
И двамата са много спънати. Вечно са със синки и цицини. Иначе, лепенки
и аз мъкна + гел антибактериален на Бочко.

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Като дете по лагери и аз мъкнех лепенки за сестра ми (5 години е по-малка от мен) тя беше нещо уникално, всяка дяволия завършваше най-малкото с ожулено Simple Smile за по-сложните неща при сестрата. Сега се надявам да не разбера и аз за по-сложните неща, но с две сама навън си е страшничко, та за това попитах. Благодаря за отговорите   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 39 928
desitoo, драскотини можеш да полееш с вода, предполагам, че винаги носиш.
Понякога използвам и мокри кърпи.
Цитопласта понякога е само за успокоение на децата. Знаят, че така "ще мине" Simple Smile
Но раната е хубаво да диша.

Моя син нали миналата седмица падна, сцепена устна и счупен зъб. На устната държах салфетки и мокри бебешки кърпички докато спря кръвта.

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Сцепената (прехапана) при падане устна ни е нещо като ежедневие при паданията на Валерия. Само я измивам и със салфетка забързвам бързо спира кръвта, тя понякога даже и не плаче вече. Примирих се че устните и явно са с много тъничка кожа  Tired А като ожули колената на детската площадка на всеки вдигаше крачол и показваше. Едно детенце дори и целуна коляното (явно от опит) Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 39 928
О, това с целувката ми е много познато Simple Smile Нищо, че щерката е на 10, пак идва мама да цунка като се удари Simple Smile Но вече на въпроса "Мина ли?", отговаря "Не" Simple Smile
И малкият се научи.

И друго се сетих. Не е раните.
Винаги нося антибактериален гел с мен.

# 26
  • Мнения: 4 615
Деси, през лятото им сложи наколенки.

# 27
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ако са изобретили такива дето след инсталацията няма как да ги свалят сами ще опитам. Но това ластици, връзки, ципове, копчета, закопчалки на каишки (не им знам имената  Blush ) вече знаят как се отварят и полза освен от загубване няма да има. Аз за каишки се замислям, мъжо против, ама той сам не иска да излиза с тях  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 39 928
Наколенките са ластични. За да се свалят трябва да дърпат надолу и да изхлузват през обувките.
Аз също мислех да купувам навремето.

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ще помисля, за наколенки пък да видим дали ще издържат и ден с тях  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт