За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 24

  • 20 395
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 935
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/7612
http://apteka.framar.bg/30013638/камера-наколенки-детски-2

Да видиш какво представляват. Не знам дали имат размери.
По принцип са за прохождащи деца. Или пък такива, които обичат да лазят Simple Smile

# 31
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
AnMary, благодаря  Hug ще ги разгледам  Grinning

# 32
  • Мнения: 4 615
О, на главата на Маги шапка можеше да се задържи само ако е закована с пирони, наколенки и дрехи изобщо не търпеше. С цената на невероятни усилия и изобетателност успявах поне да я държа в гащи. Купих 4 чифта сандали, а тя изкара лятото боса. И наколенки не държеше, обаче като ожули коленете 2 пъти, пнеже и мерак за къси панталони и рокли имаше и в самия край на лятото все пак реши да ги носи. Та можеш да опташ. Много са полезни. И с всяка година стават все по-полезни. Grinning

# 33
  • Мнения: 365
Аз не съм купувала наколенки все още,но една приятелка е много доволна от тях!

# 34
  • Мнения: 191
Здравейте!Един въпрос от мен ако детето има Т и е от зъбките до колко достига тя?Благодаря!

# 35
  • София
  • Мнения: 39 935
Здравейте!Един въпрос от мен ако детето има Т и е от зъбките до колко достига тя?Благодаря!
При моите еднократно до 39.

# 36
  • Мнения: 15 379
Здравейте!Един въпрос от мен ако детето има Т и е от зъбките до колко достига тя?Благодаря!

Според повечето педиатри - до 38.2.
Ако температурата е по-висока е задължителна консултация. Особено ако се поддържа.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 357
Здравейте!Един въпрос от мен ако детето има Т и е от зъбките до колко достига тя?Благодаря!

според нашата педиатърка  Т от зъби няма...освен в редки случаи, когато може да се вдигне много висока но до 24 часа трябва да избие зъба.

Иначе поддържане на Т от зъби не признава...и винаги е била права.

# 38
  • София
  • Мнения: 39 935
Прави са момичетата. И аз в поста си писах "еднократно". Може би при самото пробиване на зъба.
Синът ми нямаше проблеми, вдигна темп. може би при пробиването на кучешките зъби.
Дъщеря ми нямаше проблеми само с първите 4 зъба.

# 39
  • Мнения: 27 524
Момичета, едно питане и от мен  Hug
Криско като се роди и му падна пъпчето (всичко беше наред там, не е имал проблеми), остана още тогава в гънките засъхнала кръвчица. Е, стои си и досега  Rolling Eyes Кисне с часове във ваната, с памуче съм опитвала, с какво ли не, но не се чисти. Направо като татуировка ли ще остане завинаги?  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 39 935
Ако е засъхнала кръв би трябвало отдавна да падне. Лекарите какво казват?

# 41
  • Мнения: 4 615
Блонди, и аз мисля, че няма начин това да е кръв. newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 39 935
Ако пъпа е дълбок може и да има такива наслагвания. пробвай да почистиш с клечка за уши напоена със спирт. И се консултирай с лекар.

# 43
  • Мнения: 679
Може да е спукано капилярче.

# 44
  • Мнения: 27 524
Не съм питала лекар  Embarassed Не е капилярче, има ги тъмните петънца на две-три места. Ще пробвам с клечка за уши. Пъпчето хем е вдлъбнато, хем има и изпъкнатини, особено е  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт