Бременни и майки от проблемното 2010 - шестнадесета част

  • 33 508
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Грация,мила,ще стискам палци и ще се моля всичко да бъде наред  с Мими Praynig PraynigЗнам ,че неможем да помогнем ,но ти изпращам цялата си положителна сила ,сигурна съм ,че всичко ще бъде наред Hug Praynig

Вали, стиснати палци и за малкото съкровище,дано бързо започне да качва  Praynig Praynig

# 706
  • Мнения: 1 862
Грация  Praynig
Вали  Praynig

Крисита, май ти бях казала, ама и тук ще се повторя - ще почиваш и ще лежиш  Naughty

# 707
  • Мнения: 1 441
Вали, всичко ще се нареди и малката ще започне да качва. Спокойно.
Грация, кураж, търпение и сила и много вяра. Не се поддавай на страха, а вярвай, че детето ти ще е добре.
Прегръдки и на двете ви. Hug Hug Hug

# 708
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Грация мила , стискам палци за малката принцеска , и вярвам че всичко ще е наред и много скоро ще тропка със краченца и ще е бърборанка сладка  Hug
Вали ще качи малката грамчетата не се притеснявай  Hug
Крисита повече лежане и всичко ще е ОК  Peace

# 709
  • Мнения: 4 700
Крисита, аz бях в 5ти и 6ти месец поне 4 пъти с хематоми и много силно кървене. След кървенето ми спряха и фраксито. Освен магнеzий друго не са ми иzписвали. Но zа отлепване не е ставало дума. Лежи, почивай, не се натоварвай и хематомчето би трябвало да иzчеzне само. Ако получиШ кървене се обади на док и питай какво да правиШ с фраксипарина. Може да ти го спре zа няколко дни.

Вале, стискам палци zа малкото сладурче. Дано zапочне скоро да наддава.  Praynig

# 710
  • София
  • Мнения: 2 367
Вали, чакам само хубави новини за малката Ванеса  Praynig
Благодаря на всички, които се включиха по моя въпрос, дано всичко мине бързо и без проблеми

# 711
  • Мнения: 4 589
Грация стиснати палци и от нас, дано всичко се нареди по най-добрия начин за малката сладуранка.
Само вяра и търпение трябват.

Вали и на вас стиснати палци и дано скоро всички сте си у вас. Ние бяхме повече от 2 месеца и половина в Токуда, но ето че всичко се забравя.

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Грация,и от мен стиснати палци .Дано се отхвърлят всякакви лоши диагнози и предположения  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 713
  • Мнения: 392
Грацийка, стиснатите палци са и от нас!!!!!!!!! Кураж мила и вяра! Дай Боже всичко да е просто забавяне и да няма никакви сериозни причин за безпокойство, а скоро да имате една тичаща Мимка!!! Praynig Praynig Praynig А ти недей тай всичко в себе си, ако няма с кой, пиши тук, всички са добронамерени и никой няма да си помисли, че го товариш с проблеми, дори напротив, ще имаш поне морална подкрепа, защото в такива моменти и тя е нужна!
Крисита аз имах кървене и се оказа от отлепване на плацентата, но полежах 10тина дни и пих но-шпа и всичко отшумя, не се притеснявай, всичко ще е ОК! Praynig
Вали, Ванеса ще е борбено момиче, аз вярвам, че много скоро ще си покачи грамчетата и ще си я приберете в къщи! Praynig

# 714
  • Мнения: 608
Грация  Hug, стискам палци всичко да е наред с твоето момиченце, боже през какво минаваш само ooooh!

Вали, палци и за малката Ванеса  Praynig

# 715
  • Мнения: 945
Влизам и аз да стисна по едни палчета за Ванеса, Мария и всички, които са бременни!

Моят Дамян е болничък и ми е много тежко в тия жеги. Дано му спадне температурата утре поне.

# 716
  • Мнения: 4 589
Ние пък преди малко направихме 1 си опит да паднем от леглото (нашето). Леко повърна в леглото и аз да му сменя чаршафите и уж беше по средата на огромно легло и само го видях как се търкулва на една страна. Изтръпнах, ужас.

# 717
  • Мнения: 1 091
Взехме час за 28.06 за ЯМР на мозъка на Мими. Чудя се как да я държа гладна и жадна, тя все още си сучи поне 2 пъти на нощ, а сега ще има голям рев и то точно на рожденния й ден, горкото детенце.
За генетичните изследвания е много сложно, ужасна бюрокрация, колко телефон навъртях не знам. Ще направя всичко възможно да накарам осигуровката да ни покрие част от разходите, защото струва $6000 и не знам откъде да ги взема  ooooh!.

Водя Мария в една БГ ясла тук да гледа другите деца как играят, пеят, танцуват и общуват помежду си. Дано скоро и тя се отпусне и започне да играе повече с тях, че засега е малко ошашкана от лудницата. Играчките са й по интересни отколкото децата. Като изключа, че не ходи сама, другите й реакции ми се виждат нормални при положение, че общува предимно с възрастни и най-вече с мен и не знае как да се държи. Иначе е много любопитна и всичко разглежда и иска да пипне и види.

Крисита  Peace.
 Игличе, дано Дамян бързо оздравее  Praynig.
Вали  Praynig.

# 718
  • Мнения: 4 700
Грация, стискам палци zа ЯМРто всичко да е наред. А генетичното не може ли да го направите в БГ ако Ще си идвате това лято?  6000 $ ми се струват ужасно много.  ooooh!

Ники, бърzо се учат малките да се въртят.  ooooh! Да им се ненадява човек.  Добре че ви се е раzминало само с твоята уплаха.  Hug

# 719
  • Мнения: 4 589
Грация и аз това бих те посъветвала, ако имаш възможност да направиш в БГ някои изследвания, ако се наложи де.
Ние ходим на рехабилитация вече 3 месец, така но препоръчаха, докато не проходим. Правим различни упражнения и аз съм мн доволна. Тук има мн добри специалисти и генетици.

Общи условия

Активация на акаунт