Бременни и майки от проблемното 2010 - шестнадесета част

  • 33 498
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 700
Хари, стискам палчета zа утре. А ти да не zабравиШ  да пиШеШ като се върнеШ от док. ОЩе няколко седмички и Ще ти олекне на дуШичката.  Hug

Мире, поzдравявам те zа пелените. В това отноШение съм голям мърzел и Ще си карам на еднократните.  Embarassed

Pouh, добре доШла в темичката. Ти си преполовила вече. Пожелавам ти леки седмици и zа напред и zдраво бебче на финала.  ooooh!

На мен в събота ми беШе последен работен ден и сега ми е толкова кофти и скучно. Накарах Шефката ми да ми обеЩае, че Ще ми zвънне, ако някой се раболее или отпадне. Страх ме е да не иzпадна пак в депресия. Което предполагам, че Ще стане най късно като се роди малкото zверче.  Rolling Eyes Ама тогава мама Ще е тук пък и Ще съм zаета с дребното човече.

Иначе утре съм на ЖК да видим колко е пораснало детето.  Laughing

# 736
  • Мнения: 9 105
Хариелка - гледам, че си вече в 24-та седмица - лети си времето, отстрани поне така изглежда Grinning Не съм пускала палци за теб, пиши след прегледа. Ще изкараш до термин, ще видиш Heart Eyes
Миле - не остана, а Heart Eyes ето и при теб отлетя времето, а сякаш беше вчера, когато се записа в темата, с още свито сърчице Heart Eyes За депресията - най-вероятно няма да те подмине, но няма значение - минава и заминава, после се забравя, всичко ще е наред, само не се оставяй на черни мисли, няма причина да се чувстваш зле Hug
Вали - честит празник, мила! Пожелавам ти от сърце да си здрава, все така позитивна, да се радваш на прекрасно майчинство с новите човечета - и малкото подаръче скоро да си бъде вкъщи Praynig  bouquet
Мира - браво за китайската алтернатива - можеш ли да споделиш повечко инфо? Ще ми трябва за другия път, живот и здраве Grinning Браво на Ния, нека расте все така Hug

Добре дошли на новите момичета - пожелавам ви прекрасна и спокойна бременност! Hug
Прегръщам ви всички Hug

# 737
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Здравейте милички  Hug
Хариелка не сме пускали палците мила  Peace Peace Peace
Миле и твойта срещичка мноооого наближава  Laughing
Грацийка  стискам палци за за принцеската Мими , и за миг не вярвам че и има нещо , всичко ще е на ред  Hug
Гея време е за още по-късметлийска темичка  Hug
Ние сме добре , вчера и спретанх един бърз прощъпулник , и хванахме парата /ще става банкерка  Joy Joy Joy / ако иска де  Wink
Добре дошли на новите момичета - пожелавам ви прекрасна и спокойна бременност!
Чао за сега   bouquet

# 738
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 785
Вали, честит рожден ден и моля, заповядайте в Новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт