Бременни и майки от проблемното 2010 - шестнадесета част

  • 33 507
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 945
Грация, най-важното е ЯМР да не покаже патология. С яденето някак ще се справите. Дай Боже само да е изоставане, което да се навакса.

Нинче, то няма бебе, което да не е падало от легло. Моето няколко пъти се е търкаляло. Бебето, на което бях детегледаяка го опазих, но като проходи се покатери само и се търкулна за секунди милото. Не ги оставяй. Най-добре си е кошара. Аз Дамян го оставях закопчан на столчето, докато ходя до тоалетна. Да са ни живи и здрави, пъргави са.

Дамян е с много висока температура и сме без АБ, но аз се изкушавам да му купя, защото гърлото му мирише на загнояло. Ще говоря утре с педиатърката и ще видя.

# 721
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз Габи успях да го опазя да не падне. Първият си опит за летене регистрира на първия си рожден ден  Crazy Tired ooooh! Както обикновено си го приспах, сложих възглавница за да не може да падне от леглото и отидох да си върша работата. След малко чувам туп и УАААА  Whistling Много малко рева  Peace Ама ме беше много яд, че точно на празника си се преби  Laughing Оттогава на всеки голям празник се пребива и не знам дали да не му направя онзи обичай със светеца  newsm78

# 722
  • София
  • Мнения: 6 302
Грация, дано резултата от ЯМР да е добър! Не го мисли как ще е гладна и жадна, а и сигурна ли си, че има такова изискване? Аз съм правила ЯМР няколко пъти, гледат ми хипофизата, т.е. пак мозъка, и никога не са ме искали гладна и жадна за изследването. Питай за това отново. Ако си идвате в България, отивайте направо при проф.Кременски, той е страхотен човек, а като става въпрос и за дете...... Кураж, миличка!  Hug

Криси, моля те да овладееш страха и паниката, ти не си такъв човек! Само почивка и всичко ще бъде наред  Hug

Игличе, дано бързо оздравявате  Hug

Аманитка, добра е идеята да направите курбан. Или поне отиди с Габи на църква, запалете свещичка за здраве, намокрете челцето със светена вода.

Миле
, вече си на финалната права. Толкова ти се радвам, да знаеш.... Леко раждане и живо и здраво бебе ти желая от все сърце!

# 723
  • Мнения: 945
Слава Богу Дамянчо днес се пооправи.
 А за пребиването, моето дете се пребива като куче, докато играе.  Онзи ден падна в шахтата  ни= Тя добре, че е натрупана върху водомера със стереопри и се размина със синина. Два пъти го уцелваха деца с дървени трупчета и още има белег между окото и нослето. Един път си разпра крачето на спицата на колелото, докато баща му го вози. Горкичкото ми то. Но е смеличко и почти не плаче като се удари. Да ги пази Бог, че ние не сме навсякъде.

# 724
  • Мнения: 3 294
Влизам да дам сила и кураж на Вали и Грация

Вали , всичко с малката ще бъде наред и съвсем скоро ще сте заедно вкъщи и всичко ще е зад гърба ви . Сигурна съм  Hug Hug Praynig

Грацийка , мила , дано с прекрасната Мими , всичко е наред и притесненията ви да се окажат напразни . И аз като другите момичета ще те посъветвам ако ще идвате до Бг това лято да разучиш дали тук могат да ви направят генетичните изследвания , предполагам че няма да са толкова скъпи колкото при вас , друг е въпроса дали ще ги признаят и разчетат при вас лекарите . Силно стискам палци и съм сигурна че малката ще се справи и ще бъде герой по време на ЯМР  Praynig Praynig Hug

Нинка , за да избегнете падане от спалнята , може да им постилаш на земята , вече е топло , и да ги оставяш да си щъкат там . На земята също най-лесно се научават да пълзят бебетата . Спомням си и напето първо падане от спалнята , изпитах ужас , но сега вече съм притръпнала  Mr. Green

Царевичка , радвам се да те "видя " тук  Hug Как сте ?

# 725
  • Мнения: 1 091
Зази, деца под 8 г. ги приспиват с пълна упойка, за да са неподвижни по време на скенера, затова се налага гладуване. Ще се справим с това за една нощ, то само резултатите да са добри  Praynig.

За съжаление тази година няма да се прибираме в БГ, бяхме си миналото лято, а е невъзможно да си ходим всяка година, прекалено е скъпо. Дано осигуровката ни се съгласи да покрие изследването, иначе най-вероятно няма да го правим.

Отказахме се да правим РД на Мария, или поне не така както беше замислено. Не мога сега да се занимавам с организация и готвене за 50-60 възрастни и 30 деца, душата ми е свита. Като излязат резултатите и са добри ще поканим 3-4 семейства на заведение да се почерпим и това е.

# 726
  • Мнения: 3 246
Грация, стискам ви палци, дано осигуровката да може да поеме изследването, а то самото да е с добри резултати Praynig Praynig Praynig за рожденния ден не се притеснявай, съвсем нормално е в момента да ти е свито сърчицето, все ще го отбележите и малката кукла ще се радва Hug една огромна  Hug за мама и кураж  Hug

# 727
  • Мнения: 2 259
Днес остарявам с още една година.
С вас си избирам да се чукна за здраве.
Няма да празнувам по ясни причини Confused

# 728
  • София
  • Мнения: 2 367
Честит рожден ден, Вали ! Пожелавам ти съвсем скоро да се съберете цялото семейство вкъщи и всички тревоги да са зад гърба ви.    bouquet

# 729
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Честит Рожден Ден ,Вали!И аз ти пожелавам скоро да си дойде у дома малката Ванеса!  bouquet

# 730
  • Мнения: 4 700
Вале, честит рожден ден. Желая ти много скоро да прибереШ най хубавия си подарък у дома и всички zаедно да отпраzнувате рождения ти ден.   Hug

Грация, а на теб ти желая да праzнувате в малък кръг, но Щастливи.  Grinning

# 731
  • Русе
  • Мнения: 904
Честит рожден ден Вали !Пожелавам ти скоро да се съберете цялото семеиство и заедно да отпразнувате рождения ден  bouquet Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 750
здравейте,

може ли да се включа във вашата групичка.

Досега следях в проблемното  инсеминациите и пишех там доскоро. Четях и за ин витро, че се бяхме запътили на там като следваща стъпка.

иначе най-общо и кратко за мен - след близо три години опити на различни места, успяхме при д-р Персенска - от втората ни инсеминация на естествен цикъл.
Засега бременността протича нормално. Следя е при д-р Сигридов и при д-р Джонгова - при която ще раждам.  

 

# 733
  • Мнения: 2 342
Вали, ЧРД! Бъди много щастлива и скоро с  трите си слънчица вкъщи!   bouquet
Грация, всеки ден ви мисля и се моля ЯРМ да е добър!
Иглика, дано Дамянчо да е вече съвсем здрав!
Пух, честита бременност!  bouquet Наслаждавай се на всеки ден!

Днес измерих Ния докато я сменях, ако правилно съм я измерила е 60 см.  Rolling Eyes ще видим до 27 колко ще е в действителност. Аз се престраших и поръчах многократни пелени тип джоб 16 бр. с 16 подложки за 120 лв., чакам с нетърпение да ги получа. Естествено от братския китайски народ  Mr. Green оригиналните не са ми по джоба.

В съседна тема прочетох, май и повечето знаете новината, но все пак да кажа, че Elgedel е вече майка на дъщеричка  Grinning
Ели, честита сбъдната мечта!

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Здравейте, момичета! Аз бях малко в провинцията, но ето ме отново на линия.

Със свито сърце прочетох за мъките, през които преминавате, мила Грацийка...  Sad В момента се нуждаеш от много сила и кураж, както и вяра и надежда, че ще минат мъчителните дни и всичко ще остане зад гърба ви. Много много ще се моля за малката Мими и за теб да издържите на тези изпитания и да си отдъхнете и двете скоро с хубави резултати от изследвнията. Дано нещата при Мими се оправят и да започнат да следвт естествения си ход!!!  Praynig  Praynig  Praynig

Валенце, много се радвам че Калоян вече си е у дома. Страхотно сладко бебе е на мама геройчето!  Hug  Laughing  Hug Не съм пуснала палците и за принцеса Ванеса, която цялото семейство я чака да се прибере вкъщи! Дано да е по-скоро!  Praynig  Praynig  Praynig Честит рожден ден, майко героиньо!  baloni Няма как с такава майка децата ти да не са силни, борбени и победители!!!  Hug  Hug  Hug

Игличе, дано Дамян да се подобрява, че сърцето ми се свива, като прочета или чуя за болно детенце, та макар и от тези гадни вируси или настинки...  Sad

Пухче, добре дошла в тази тема!  Hug Тя е една от най-хубавите, ще видиш.  Peace Аз да ти отговоря тук на въпроса от другата тема - ходя при док на всеки 3 седмици, а ако се наложи за нещо, примерно някакво изследване, ме вика и по-често.

Миле, адски много се радвам, като гледам колко много е напреднала лентичката ти и как вече си на финала.  Hug Ти толкова много изтърпя, че време беше да дойде и твоят час.  Grinning  Hug

А за Елгедел страшно много се зарадвах...  Laughing Това е една страхотна дългоочаквана новина...  Laughing Мира, благодаря ти че я сподели.  Hug

Аз утре съм при доки и ще помоля за стиснати палчета, че пак ми е свито сърчицето. Докато не докарам до прилични седмици все така ще е...   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт