Бременни и майки от проблемното 2010 - шестнадесета част

  • 33 509
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 700
Грация, никой не тревожиШ като споделяШ. Ще се моля zа малката снежинка всичко да е наред и всички сериоzни диагноzи да не се потвърдят.  Praynig А ти не губи надежда, че всичко Ще е наред. И пиШи как са минали иzследванията. Представям си какво ти е на дуШата в тоzи момент, дано скоро имаШ яснота.  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 2 908
Грация,много стиснати палци и от мен за Мими,дано всичко се отхвърли и всичко да е наред. Praynig Hug

Вали,много се радвам за вас,още малко и Ванеска ще си е у дома,а сделката наистина е страхотна.  bouquet

# 692
  • Варна
  • Мнения: 730
Грацийка, моля се за вашата слънчева принцеса. Дано се отхвърлят страшните диагнози и всичко да е наред с Мими  Praynig Hug Вярвам, че ще се преборите с трудностите! Hug

Валя, стискам палци и на Ванеската, скоро да си е в къщи при мама, тати и батитата!  Hug Praynig

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Грация, от душа и сърце ще се моля за Мими!!! Прегръщам те, миличка Hug Hug Hug
Вали, честити слънчица Hug Нека скоро Ванеска се прибере у дома и всички бъдете много, много щастливи Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 1 167
Грация и от мен стиснати палци за малката снежинка, дано всички тези страшни диагнози бъдат отхвърлени и просто още не се е пристрашила да прикрачи.А тя нали всичко друго си прави ,това с мускулната дистрофия ,което са ти казали е много обширно като диагноза т.е. доста видове болести обхаваща, поне от това което си спомням ,което са ни преподавали като рехабилитори  в България .Незнам ,доколко е като успокоение ,но се радвай, че не си в Бългаия ,в чужбина рехабилитация е на ниво стократно над нашето.Успех и  Praynig Praynig Praynig за едни хубави резултати.

# 695
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Грация и от мен едни стиснати палци и дано всичко се нареди без проблеми Praynig Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 2 367
Грация, силно стиснати палци за Мими, дано всички лоши диагнози се отхвърлят и нещата да си дойдат на мястото. Praynig
Момичета, искам  да ви попитам на някоя случвали ли се е , днес бях на преглед док каза ,че мъничето е супер, отговаря си на седмиците, но спомена леко отлепване, но ми каза,че не е страшно да не се тревожа. Направо не може да ми излезе от ума, честно, ще полудея до другата седмица. Какво е това отлепване, как ще се коригира, от само себе си ли? Всички тези въпроси пропуснах да ги задам в кабинета, толкова се бях ошашкала Sad

# 697
  • Мнения: 3 246
Грация, стискам палци и се моля за малката принцеса, дано диагнозите да се отхвърлят и малката Мими расте здраво и щастливо дете Praynig Praynig Praynig
Вали, стиснати палци и за твоето малко съкровище, дано скоро си бъде у дома Peace

# 698
  • Мнения: 2 342
Грация, ще стискам палци всичко да мине и отмине скоро. Лилка е права. Добре, че не си в Б-я. Нека един ден това изпитание да е само един спомен за преодоляна трудност.   action032
Крисита, случва се понякога да има отлепване. Не е страшно, но трябва повече да почиваш. По-малко движение. Няма какво друго да направиш, само ще отмине. Каза ли ти да пиеш нещо от рода на но-шпа и магнезий?

# 699
  • Мнения: 339
Грация,стиснати палци и от мен Praynig
Вали,дано скоро да си прибереш съкровището в къщи Praynig

# 700
  • Мнения: 961
Грация стискам палци за Мими  Praynig Praynig Praynig. Дано резултатите от изследванията покажат, че всичко е наред Praynig Praynig Praynig

# 701
  • София
  • Мнения: 2 367

Крисита, случва се понякога да има отлепване. Не е страшно, но трябва повече да почиваш. По-малко движение. Няма какво друго да направиш, само ще отмине. Каза ли ти да пиеш нещо от рода на но-шпа и магнезий?
Благодаря ти Мира. Пия но шпа, дуфастон, слагам утрогестан и си бия фраксипарин, за сега нямам зацапване, дано и не се появи. Да разбирам ли,че това отлепване/ хематомче се редуцира само?

# 702
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Грация, ще се моля от цялото си сърце за Мими, дано се отхвърлят всички лоши диагнози, и да расте здраво и силно дете. Много те прегръщам миличка  Heart Eyes  Hug

Вали, стиснати палци за малката принцеска, дано скоро си бъде у дома  Praynig

Крисита, аз знам, че отлепването само се оправя, трябва само много почивка и да пиеш сега нош па, а по натам и магнезий. Спокойно всичко ще е наред  Hug

# 703
  • Мнения: 2 259
Грация, дано с Мими вси4ко е наред и скоро си имате най-бърборивото и най-бързи кра4ето.
Ще се моля силно ии за вас Praynig
Крисита,вси4ко ще е наред и при теб.Полежавай пове4ко в следващите дни  до лседващия преглед.Ще видиш ,4е и помен няма да има след това от отлепяне.

При нас нещата са пак малко назад. Sad
Отслабва ,но дано е за кратко  Praynig

# 704
  • Мнения: 1 868
Вали стискам палци бързо да дръпне напред принцеската, да спреш да се тревожиш, аз вярвам, че всичко ще е наред Praynig
Krisita но-шпа и полежаване и до другият преглед всичко ще е ок, щом няма кървене това е още по добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт