Какъв прах за пране ползвате от 0 до 12 месеца?

  • 14 830
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 088
Surcare и ние. Вижда ми се изчистен откъм излишности, а и пере.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте ,попаднах на тази тема и бих искала да ви попитам ,кой препарат е подходящ за пране на дрешки на 7м бебе?

# 32
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Дотук сме изброили доста видове прахове за бебета, остава да си избереш някой от тях  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 193
Във въпроса си съм изпуснала да добавя препарат за петна Blush .По принцип пера с Персил Сензитив ,но той не изпира лекетата от пюре.

# 34
  • Мнения: 15 379
Лекета от пюре се изпират без никакви проблеми със сапун Капус. Има го в Пискадили - голям жълт или бял калъп. Цената е 2.50 лева.
Немски е.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 193
Лекета от пюре се изпират без никакви проблеми със сапун Капус. Има го в Пискадили - голям жълт или бял калъп. Цената е 2.50 лева.
Немски е.

мерси   bouquet !

# 36
  • София
  • Мнения: 38 515
Полски Е Sensitive от Кауфланд.

# 37
  • Мнения: 0
С баткото ползвах първо Тео бебе прах, но правеше дрехите твърди. После ползвах Персил Сензитив течен и съм доволна, но петната от ябълка нищо не ги пере. Иначе лошата миризма често е от прахоляка по улиците и автомобилните газове. Баткото беше октомврийско бебе и до пролетта простирах на сушилник в стаята, а не на терасата.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 193
Лекета от пюре се изпират без никакви проблеми със сапун Капус. Има го в Пискадили - голям жълт или бял калъп. Цената е 2.50 лева.
Немски е.

мерси   bouquet !
Не го намерих ,можели да препоръчате друг  Blush .

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 19:58 от geryaleksandrova

# 39
  • Мнения: 180
Лекета от пюре се изпират без никакви проблеми със сапун Капус. Има го в Пискадили - голям жълт или бял калъп. Цената е 2.50 лева.
Немски е.

мерси   bouquet !
Не о намерих ,можели да препоръчате друг  Blush .

Капус има в магазини DM.

# 40
  • Мнения: 39
Ариел Сенситив от Карфур. Доволна засега, но още не съм го тествала при по-силни замърсявания. Има лек и мн приятен аромат.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 193
Ариел Сенситив от Карфур. Доволна засега, но още не съм го тествала при по-силни замърсявания. Има лек и мн приятен аромат.
Не съм доволна от него.Изобщо не пере!

# 42
  • Мнения: 14
Някой използвал ли е БОЧКО пише че няма солфати и парабени? newsm78

# 43
  • Мнения: 15 379
Някой използвал ли е БОЧКО пише че няма солфати и парабени? newsm78

Аз бих го пробвала без притеснения.
Козметиката им не е никак лоша, препаратът за съдове е страхотен, предполагам, че и препарата за пране ще е ок.

# 44
  • Мнения: 14
Благодаря за отговора,ние ползваме сапуните и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт