Какъв прах за пране ползвате от 0 до 12 месеца?

  • 14 832
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аз използвам Proderm, гръцки и изпира всичко, особено белите дрехи, няма силен аромат,страшно съм доволна

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 21:44 от Velvet_

# 46
  • Мнения: 176
аз се сдобих с медицински проблем на кожата и от две години съм изпробвала всичко бебешко.Най доволна съм от Coral Sensitive. Влюбих се моментално Heart Eyes

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 11:33 от Bенито

# 47
  • София
  • Мнения: 1 193
Аз използвам Proderm, гръцки и изпира всичко, особено белите дрехи, няма силен аромат,страшно съм доволна

Oт къде го купуваш?

# 48
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аз съм в Кипър и тук го взимам от аптеките, иначе и в Джъмбо го има, поне тук, за Бг не знам, но можеш да провериш Peace

# 49
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Здравейте!

Искам да ви питам делите ли бебешките дрешки на бели и цветни? Днес гледах праховете за бебета и на Persil Sensitive пише "за бяло пране", затова ви питам.

Най-вероятно ще започнем с Максима-та, но не знам течен или прах е по-добре. Моля за съвет.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 120
Не, не делях, аз и нашето всичкото си го пера само с прахове за цветно. Всъщност бели дрехи почти нямаме. За течен или прах, аз лично предпочитам праховете.
За персила сега погледнах, пише, че гела сензитив бил подходящ и за бяло, и за цветно.

# 51
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Мерси, Angel_Dust bouquet
Ще го търся този Персил, аз гледах "Active sensitive", явно има и друг Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 44 120
Виж персил бебе http://perilni-bg.com/product_info.php/cPath/64/products_id/381
Иначе аз гледах на някакъв Persil Sensitive Aloe Vera Pearls пишеше, че има и гел, който става и за цветно и  бяло.

# 53
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Ще го потърся, мерси още веднъж  Hug

# 54
  • Мнения: 15 379
Персил сензитив е универсален прах или гел-вариант.
Има избелители на кислородна основа в праха и по принцип е за бяло пране.
Аз не делях прането му на бяло и цветно, когато беше бебе.

# 55
  • София
  • Мнения: 77
Не видях някой да е ползвал това ? Все го гледам в Пикадили, но не се престрашавам Simple Smile

# 56
  • Мнения: 14
Звучи добре,според мен трябва да пробваш дори и при бебетата кожата им е различна или си изпери нещо твое.

# 57
  • Мнения: 15 379
Не видях някой да е ползвал това ? Все го гледам в Пикадили, но не се престрашавам Simple Smile


Какво за престрашаване има?
Апта са слаби като търсен ефект на изпиране, но за бебешки и нелекьосани са ок.

# 58
  • София
  • Мнения: 77
Беб е с атопична кожа, затова се чудех.
Е, взех го, както и Персил. Само тях не съм пробвала още. Пише че съдържа парфюм и ензими, но ще видим Simple Smile

# 59
  • Мнения: 15 379
Търси без парфюм, ензимите не влияят на кожата.

Моя близка приятелка, чието дете беше с ужасяваща форма на АД пере и досега със Сано сензитив+допълнително изплакване.
Саното не го харесвам, но във вашият случай може да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт