Какъв прах за пране ползвате от 0 до 12 месеца?

  • 14 835
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 77
И аз пера със Сано, гела, но реших да пробвам нещо ново. Може идеята да не е добра като цяло, но имаме затишие на всякакви проблеми откакто няма ваксини.
А иначе пускам по едно изплакване винаги преди да изпера неговите неща, струва ми се по-сигурно.

# 61
  • Мнения: 2 673
аз пера с Бочко, ухае невероятно Crazy предпочетох го , защото е течен.  Peace

# 62
  • Някаде там
  • Мнения: 244
Persil Sensitive

# 63
  • Europe
  • Мнения: 548
Когато пера бебешки бели дрешки използвам прахообразни препарати без омекотител и с програма с повече вода, особено ако слагам нещо за петна.
Ползвала съм почти всичко от паралелния внос, защото много обичам да експериментирам.
На прах харесвам - Sunil aloe vera, Angel Baby i Easy Non Bio. Трудно се намират, ако някой иска нека ме пита на лични, ще споделя от къде пазарувам.
От толкова много ползване на най-различни знайни и незнайни препарати стигнах до извода, че
вече ще започна да ползвам само бебешки или такива за чувствителни и алергични кожи.

От течните за бебе харесвам - Ariel Sensitive, Fairy Non Bio, Skip Aloe, Persil Aloe Sensitve, Coral Sensitive, Skip Aloe за други не се сещам, но още много съм ползвала.

В момента съм страшно доволна от ето тези - Persil Megaperls - изпира перфектно и най-лекьосаните бодита, но го няма почти никаде, Persil ECO Super Compact - той ми е фаворит заради икономичността си, много ме кефи че се слагат само по 30 грама и Persil Aloe - уникално нежен аромат. Казах ви че съм си маниачка, кога ли ще си докарам някоя алергия. За това като изхабя всичко дето съм се заредила започвам само бебешки перилни да ползвам. А дано ама надали  Laughing Laughing Laughing.

А на Сано от първа фенка, сега изобщо не ги харесвам. Преди все Сано, Сано, защото друго нямаше. Но те се оляха - цена висока, а пък половината петна изобщо не ги маха. Да не говорим последния прах как ми беше станал на бучки целия. 

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 22:49 от aleina

# 64
  • Мнения: 176


От течните за бебе харесвам - Ariel Sensitive, Fairy Non Bio, Skip Aloe, Persil Aloe Sensitve, Coral Sensitive, Skip Aloe за други не се сещам, но още много съм ползвала.

В момента съм страшно доволна от ето тези - Persil Megaperls - изпира перфектно и най-лекьосаните бодита, но го няма почти никаде, Persil ECO Super Compact - той ми е фаворит заради икономичността си, много ме кефи че се слагат само по 30 грама и Persil Aloe - уникално нежен аромат. Казах ви че съм си маниачка, кога ли ще си докарам някоя алергия. За това като изхабя всичко дето съм се заредила започвам само бебешки перилни да ползвам. А дано ама надали  Laughing Laughing Laughing.

А на Сано от първа фенка, сега изобщо не ги харесвам. Преди все Сано, Сано, защото друго нямаше. Но те се оляха - цена висока, а пък половината петна изобщо не ги маха. Да не говорим последния прах как ми беше станал на бучки целия. 

подкрепям напълно мнението за Сано и за Persil Megaperls, както и за Persil Eco Hug

# 65
  • Europe
  • Мнения: 548
Бях си оставила телефона на подавачката, в едно магазинче за паралелен внос, защото все като отида и питам, все ги няма тези Мегаперли на Персил, много бързо се свършват. И преди няколко дни ми се обади момичето да ми каже, че са получили и че ми пази 1 бройка. Естествено веднага си ги взех, но не съм ги отваряла още, защото сега имам други отворени за довършване. Но няма да пропусна да ви се похваля като изпера с тях.  Hug

Но понеже темата е за бебешки перилни продукти, да предупредя, че ако се пере с тези Мегаперли или друг качествен, но НЕбебешки продукт - бебешки дрехи, задължително е да пуснете едно допълнително плакнене или кратка програма (аз ползвам нпр. експресната, тя е 25 минути ) без никакъв преперат с цел гарантирано отмиване на препарата от дрешките. Поне аз така правя, когато нямам бебешки препарат. 

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 12:47 от aleina

Общи условия

Активация на акаунт