може ли да съм бременна

  • 4 770
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
да вземете да забременявате за 24 4аса и до 2, 3 месеца да раждате. Бавите се много ве4е.
теста ти е направен мнооого рано, каквата и 4уствителност да има той, 4акай си деня на цикъла поне. За къде бързаш, ако разбереш 10 дена по рано или 10 дена по късно нали пак ще бременееш 9 месеца. Отдай се на сладкото удоволствие да тръпнеш в о4акване. Хайде и желая положителен тест. Успех.

# 16
  • Мнения: 7 716
Тамчо, много си невежа по отношение за женският организъм, циклите, както и забременяването.
Много има да учиш още. rotfImao rotfImbo rotfImbo
Лошото е, не че не знаеш, ами си мислиш, че знаеш и това те прави много-много смешна.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Разсъжденията на Тамчо ме върнаха в годините назад когато си мислех, че веднъж като се целунеш и бебето готово Mr. Green Разбира се тогава бях на 7 години.
Тамчо мила колкото и полови акта да имаш...ако няма ову...колкото и теста да правиш..когато и да ги правиш мила бебе и две черти няма да има.

# 18
  • Мнения: 90
Тамчо, много си невежа по отношение за женският организъм, циклите, както и забременяването.
Много има да учиш още. rotfImao rotfImbo rotfImbo
Лошото е, не че не знаеш, ами си мислиш, че знаеш и това те прави много-много смешна.
Абсолютно вярно.

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз пък до миналата година не знаех кога е средата на цикъла,ама после като научих кво станааа......
При 31 дневен Ц. си мислех,че бебето става на 19-я ден.
Можете ли да познаете по каква схема,а?

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
извинявайте 4е се меся аз съм ползвала такъв американски тест за бързо реагиране до 7 дни след полов акт но аз си знаех овулацията а и не исках да забременявам в този момент последната бременност ползвах пак такъв но из4аках малко умишлено защото имах проблеми с яйцниците обрасли с кисти и излекувани за 12 месеца с хормони за да имам по жисоко ниво на хормони бе6е бледа втората но я имаше така 4е си бях бремнна с третото и голяма радост за семейството
 а вие как я установявате преполагам с тестовете за овулация които се правят три месеца поред  инещо важно мисля 4е трябвя дя не го мислите много и да се успокоите тогава като 4е ли по стават не само мой но опита на вси4ки които познавам с проблеми

# 21
  • Варна
  • Мнения: 841
извинявайте 4е се меся аз съм ползвала такъв американски тест за бързо реагиране до 7 дни след полов акт но аз си знаех овулацията а и не исках да забременявам в този момент последната бременност ползвах пак такъв но из4аках малко умишлено защото имах проблеми с яйцниците обрасли с кисти и излекувани за 12 месеца с хормони за да имам по жисоко ниво на хормони бе6е бледа втората но я имаше така 4е си бях бремнна с третото и голяма радост за семейството
 а вие как я установявате преполагам с тестовете за овулация които се правят три месеца поред  инещо важно мисля 4е трябвя дя не го мислите много и да се успокоите тогава като 4е ли по стават не само мой но опита на вси4ки които познавам с проблеми.................

......newsm81 smile3538 smile3556
.....

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
taka za podigravki niama miasto tuka mislia to moite dolu si go pokazvat  kazah che si znam ovulaciata a ne i baia zatova si ima metodi da se opredeli i regulira ili da se poiavi  ta za mene ovulacia i polov akt  ot koito ne iskam da zabremeniavam ili puk iskam  zasto ne si e edno i susto  sled 7 dni se otchita s testa best ili sure check
sega predi beshe drug mnogo skup za togava  kato pisalka  i idealno mereshe niama greshki za mene i poznatite mi
taka che derzaite nauchete si ovulaciite  pite po edno shampansko za muza i se otdaite na udovolstvieto ne na praveneto na bebeta .s zdrave i uspeh

# 23
  • Мнения: 7 716
Марси, пиши на кирилица! Горе в ляво има КРЕДОР.

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ne moga mozilla ne vi priznava kredora syjaliavam

# 25
  • Мнения: 357
така за подигравки няма място тука мисля то моите долу си го показват  казах че си знам овулацията а не и бая затова си има методи да се определи и регулира или да се появи  та за мене овулация и полов акт  от които не искам да забременявам или пък искам  защо не си е едно и също  след 7 дни се отчита с теста best или sure check
сега преди беше друг много скъп за тогава  като писалка  и идеално мереше няма грешки за мене и познатите ми
така че дерзайте научете си овулациите  пите по едно шампанско за мъжа и се отдайте на удоволствието не на правенето на бебета .с здраве и успех
Tова е преведено от мен, ама по-смислено не стана

# 26
  • Варна
  • Мнения: 841
Далеч не съм имала нямерение да се подигравам на никого, просто нямах думи да изразя недоумението си, и за да не остана неразбрана и този път, за последно ще се опитам да внеса малко яснота по темата, като се има предвид, че обикновено чета какво са писали преди мен другите момичета в дадена тема.
Обикновено бременност не настъпва в близките няколко минути след половия акт, но да предположим, че въпросният съвпадне с овулацията, дори и така да е, на оплодената яйцеклетка са и необходими от 6 до 10 дена да достигне до матката за да се имплантира и да започне производството на hCG, което да бъде отчетено от уринен тест. Именно затова цитирах това, което  е написано на опаковката на въпросния тест за бремнност.

Цитат на: Milena.E
.......... с надежадата да прекратя спора, цитирам:"Тестът за бременност може да открива 25mlU/ml hCG(човешки хорионов гонадотропин)-ниво, налично при повечето жени до седмия ден на забременяването....", което не означава половов контакт или овулация, а имплантация, тъй-като hCG  пак цитирам :"се произвежда от ембриона при имплантацията (когато започне да се имплантира към стената на матката). Имплантацията е 6-10 дни след оплождането.....
 
Това го пише както в библиотеката, така и тук  http://www.pregnancy.org

П.С Дано помогнах с нещо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
благодаря за отзива. Изобщо не се коментира овулацията при теста за бременност, коментира се кога може да бъде направен, колко дни след акта. Овулацията може да ви каже само лекар-гинеколог (по метод който той прецени за подходящ). Не се правете на лаборантки и лекари самодейки - за това се учи 9 години,  hahaha а някой о повече.
За любопитните- мога да изпратя  опаковката на тест за бременност - където пише - СЕДЕм дни след ПОлОВИЯ АК!!!   bowuu
Не ПрАВЕТЕ коментари по опаковката-производителите и вносителите на лекарства, тестове и т.н. не могат да ги пуснатВ АПТЕчНАТА мрЕЖА  без разрешително и повярвайте ми-всичко се проверява буква по буква!!!
Не правя реклама на теста, а го фиксирам като наличен, защото това може да коства живота на някоя майка.

За последните мнения на Milena.E и  MARSI съм съгласна.
 
Desislava и останалите,които ме обвиняват в невежество-а вие от къде сте толкова информирани? Ако смятате  да ми посочите - женски списания, статии в интернет и т.н.- няма смисъл- признавам само мнения на дипломирани лекари!!!! Не само четене е необходимо, а и практика.
Разсъжденията на Тамчо ме върнаха в годините назад когато си мислех, че веднъж като се целунеш и бебето готово Mr. Green Разбира се тогава бях на 7 години.
Тамчо мила колкото и полови акта да имаш...ако няма ову...колкото и теста да правиш..когато и да ги правиш мила бебе и две черти няма да има.
хи-хи,и аз се върнах,ех..бяхме млади хи-хи,шегичка Херка и сега сме си Joy
да вземете да забременявате за 24 4аса и до 2, 3 месеца да раждате. Бавите се много ве4е.теста ти е направен мнооого рано, каквата и 4уствителност да има той, 4акай си деня на цикъла поне. За къде бързаш, ако разбереш 10 дена по рано или 10 дена по късно нали пак ще бременееш 9 месеца. Отдай се на сладкото удоволствие да тръпнеш в о4акване. Хайде и желая положителен тест. Успех.
hahaha

# 28
  • Мнения: 357
Понякога думите са излишни...
 smile3505

# 29
  • Мнения: 2 123
Тамчо, сигурна съм, че след последния ти постинг всички се убедихме, че точно с теб няма какво да споделяме и коментираме. Съжалявам за аудиторията от по-неопитни и наскоро забременели момичета, която подвеждаш ежедневно...
Не мога да понеса повече невежество и предлагам модераторите да заключат тази тема!

Общи условия

Активация на акаунт