Щастлива нова седмица 28.11 - 04.12 :))))

  • 2 665
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Писах и в другите теми, но пиша и тук.
На 3,12,2005 год. от 11 пред НДК - на пилоните, елате да отбележим заедно денят на хората с увреждания заедно с Радио Нет.  bouquet

# 31
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
А предвижда ли се някакво официално отбелязване в Пловдив? Има ли инфо по въпроса?
Аз не съм писала отдавна в седмичната тема но ви чета как сте се разсополивили всички Wink
И ние си минахме по реда всички без изключение и слава Богу без температури. Иначе нищо по-различно при нас. С малкия съм адски ангажиана сега, защото се изправя, а не може да слезе сам и не се отделям от него и за секунда. Помолих майка ми да дойде за седмица поне, но тя отложи за след 2 седмици, а тогава може и да се окаже излишна. Уффф ще се справям някак, не ми е за първи път да не мога да разчитам на никого. Затова пък съм много щастлива, че малкото човече се развива добре.

# 32
  • Мнения: 3 698
Любазнателна, браво на човечето  Hug Heart Eyes Hug, сигурно ти е много трудно самичка, но съм сигурна, че ще се справиш, нали знаеш, колко ти се възхищаваме всички  bouquet ,наистина си е голямо щастие да гледаш как хлапето расте newsm32 !!!
Агнешка, стискам палци всичко да е наред Praynig, не знам дали може да се поставя това докато Ния е хремава, ако решиш може да питаш д-р Йонов.
Светленце, страхотно е, че Теди пак е добре, и никакви депресарски настроения от твоя страна Naughty , наближава Коледа, а ти носиш под сърцето си най-прекрасния подарък, хич не се поддавай на тъга, ние сме с вас, всичко ще е наред, знам го!
 Hug

# 33
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Момичета, днес черпя, рожденичка съм  Grinning
  party023 food002 Coffee и  Popcorn beer или  Wine Glass
newsm24 и много  Hug от мен

# 34
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Честит рожден ден, Петя!
Да си жива и здрава! Пожелавам ти много сбъднати мечти, късмет и любов!


А за утре - не знам дали ще дойда, на работа съм... ако успея да се измъкна, поне съм близо до НДК, ще притичам за малко

# 35
  • Мнения: 4 414
eeeeeeeee,  Петенце честит рожден ден!
много, много радости, веселби и щастливини ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт