Пътуване до ада!

  • 4 545
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Тц тц тц...какво удоволствие им доставя на тия на летището да правят винаги проблеми на хората не мога да разбера! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outПри това си с малко бебе! Как може такова нещо Close Close Close Close
Надявам се вече да си си починала малко. Сигурно няма да забравиш случката веднага, но поне не мисли за нея. Нали все пак е история. Важното е, че се прибрахте у дома.

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не денят, мястото е каръшко!!!!!
казах така, защото пък мъжът й не е бил в българия

# 17
  • Мнения: 208
Меко казано денят ти е бил ужасен,но без да те обиждам аз малко се посмях,все едно видях себе си.В такива моменти имам желание да убия някого,и сега погледнато отстрани си представих каква съм картинка.Обаче има и нещо друго,защо ,ама  защо мъжете винаги ще измислят някоя простотия,с която да ти скъсат вече съвсем нервите...ей това го умеят най-добре.?!!!Бях искрена,но без ни най-малко желание да те засегна  bouquet

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
четох, четох ама като стигнах до метрото съвсем ми призля....аз съм се тътрузила до и от Гетуик с 40 кила само и без бебе, а вие как сте се придвижили не ща и да си помислям. да поясня, че тука в метрото няма асансьори почти никъде,а стълби много. а на Виктория каква лудница е  #Crazy
нашето летище няма да го коментирам, там си е до късмет на какви служители ще случиш. Салис, ние като купуваме билетите по интернет носим само разпечатка от потвърждението, какъв билет са ти искали тия хора? дано бебка се оправи бързо  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 463
Sallys,то пътуването с бебе и без да ти го /улесняват/ разни служителки ,предполагам че не е лесна работа,а и с толкова багаж.За метрото направо не мога да си представя как сте пътували,но предполагам че таткото е разбрал ,че хич не е лесна работа с бебе и багаж Wink
Важното е че сте пристигнали живи и здрави Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 11 315
По скоро пътуване през ада е било
В крайна сметка си се прибрала при мъжа си, където сега е новия ти дом.
Дано бързо да забравиш тия перипетии и да оздравее буболинката
Определено по българските летища човек може да преживее цялата гама на отрицателни емоции които може да има
Не се сърди на мъжа си, мъжете трудно преценят понякога кое ще е по лесно или по изгодно, затова сте имали това спречкване за метрото.
Тури му пепел и се наслаждавай на миговете заедно
Следващия път даже 2 таксита ще е поръчал да знаеш Wink

# 21
  • Мнения: 2 452
Дано от сега нататък всичко ти върви по вода; за метрото - не се сърди на съпруга си. И мен така ме придвижват из Лондон, а  когато пътуваме с Изабела през Лондон, винаги тръгваме от Кардиф в 3-4 часа през нощта, независимо кога е самолета ни, за да избегнем задръстванията. Когато е работел в Лондон съпругът ми се е придвижвал с мотор, отново заради задръстванията. Така че има резон. Сега се отпусни, почини си и се успокой. Лошото е зад гърба ти.

# 22
  • Мнения: 1 215
То за метрото аз нямаше да се сърдя, ако всеки път като пътуваме от Хийтроу такси се взима задължително. Аз за задръстванията знам и затова се противя толкова години кола да купуваме в Лондон. Ама той знае, че аз съм живяла доста време тук и като казвам, че трябва да вземем такси, значи знам какво казвам. Ама пусти мъже, нали все трябва да са прави.... От Гатуик до Умбълдън е горе долу 40 минути с прекачванията. На Клапан е такава лудница, все едно си на митинг. АМа като поблъска малко куфарите нагоре надолу и почна да изплезва език беше много смешно- щото хем не може да каже нищо, че нали аз ще изляза права, хем дъх не му достига с тия тежки куфари. Ако не бях толкова ядосана щях да се спукам от смях Mr. Green Mr. Green
А за тия на летището, както съм го разказала, наистина са малоумни. То бива да си идиот, ама чак толкова наистина не бях виждала. Най- интересното е, че досега само него съм изпращала и когато сме били там са се разтапяли като сладолед на слънце. Товае, решила съм, като взема английски паспорт вече само с него ще излизам и на английски ще им говоря Mr. Green Mr. Green
А като ругаех служителите, аз имах предвид и тези на Гатуик, този дето ме вижда, че беба реве та се къса и изобщо не ми обръща внимание. Пак добре, че беше този българин там.
А какво ще е по КОледа като ще нося и подаръци, не ми се мисли #Crazy #Crazy

# 23
Ех че скапана работа  #Crazy.
Обаче евала ти, добре си се справила като се имат пред вид неблагоприятните обстоятелства!!!
Хайде сега бързо възтановяване и да дойде по-скоро денят, в който да се смееш на преживяното!   bouquet

# 24
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Наистина си имала големи преживявания Confused. ПОжелавам ти от сега нататък все добри и положителни неща и бърzо да се оправиш.  bouquet

А наистина теzи на летището в София наистина се държат като богове Rolling Eyes и много често не са особено учтиви и компетентни. Close

# 25
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Сигурно мъж ти е бил супер картинка с куфарите  Laughing Жалко, че не си могла да й се насладиш  Wink
А нали дечко е с британски паспорт? Защо не пробва на другата опашка? Чела съм други мами от форума така бяха направили. Придружаваш британски гражданин все пак  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 463
Сали,и аз като последно пътувах през Гатуик ми направи впечатление че майките с деца чакаха наред със всички а имаше огромна опашка.Май на Хийтроу не беше така Thinking,виждала съм че им дават път.

# 27
  • Мнения: 934
И на мене ми се е случвало, знам какво е. Веднъж пътувах бременна с едни огромни чанти, дето по никакъв начин нямаше да мога да ги пренеса сама, и то без да ме чака никой. Добре, че се случи най-големия сак да го загубят по пътя някъде Grinning. Доставиха го после на другия ден вкъщи. Много удобно - направо бих си губила чантите нарочно, ако можеше!
Да не казвам пък какво е с малко бебе и дете, търчащо като бясно по летището!
Успокоява ме в такива случаи само мисълта, че все някога ще стигна, ще оставя проклетите чанти на земята, и ще пия едно кафе като човек!

# 28
  • Мнения: 3 394
Е,мисля, че лондон не ти е виновен, а липсата на организиран транспорт от рлетището и закъснението на мъжа ти!
Следващия път ще си по-подготвена.

А хората на бг летището са си такива и се опитват да си вършат работата - затова и ти искат пълномощно! Ваденето му отнема 5 мин и спестява куп главоболия ,като тези които си имала. Нищо ,че детето е с двойно гражданство, те искат да се презастраховат след като не пътува с двамата родители.

А относно електронните билети-мене ме мотаха 40 мин на летището в малага (Испания) и то на връщане! Тъй че никой не е виновен

# 29
  Следващата дивотия в списъка на дамата е, защо нямам пълномощно от бащата. Пак търпеливо, този път на границата на истерията, обяснявам, че Емма има двойно гражданство, пътува с два паспорта и следователно няма нужда от пълномощно. Пак не било така, аз пак обяснявам: "Госпожо, аз съм юрист, според заккона не е е необходимо, ако лицето има двойно гражданство", показвам извадка от закона, 


Sallys, bi li mi kazala tochno koi zakon si tzitirala. tova jivo me interesuva.

Общи условия

Активация на акаунт