Кратко и нежно име за момиче

  • 20 058
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Илейн,Елеонор,Елиза-тези са моя избор

# 16
  • край морето
  • Мнения: 44
Гласувах за Илейн, Ивет и Сандра.

# 17
  • Мнения: 8 920
Ивет, Лидия, Ноела Peace

# 18
  • Мнения: 399
Ноела,Илейн и Елеонор - това е моя избор Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Елиза.

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Ноела.

# 21
  • Мнения: 0
Охх,мерси много...Ама май пак ще ми е трудно да реша...Много ми харесват и Кайли,и Илейн,и Ноела,и Елиза ooooh!
Как ли може да се комбинират в двойни имена...Не знам дали въобще ми звучат добре,но ще чакам да видя и вие какво ще кажете... newsm78

# 22
  • Мнения: 1 473
Елиза много ми харесва, на галено може Иза.
Звучи  и нежно и е кратко, а и в БГ ще се приема нормално, както и в чужбина.

Ида е другото име което ми харесва много.


А за комбинации от две имена аз харесвам по класическите като
Анна-Мария
Анна-Луиза
Мари–Ан

А от изброените от теб като комбинация ми допада
Елиза-Ноел
Ана-Лиза
Лиза-Мари



# 23
  • Мнения: 399
Ехаа,в последния пост на авторката има цели три мои предложение от общо четири! Party
Ако е Ноела,ще ти я орисам да бъде хубавица и умница като моята! Heart Eyes Шегувам се,ей!Каквото и да избереш,все това ще ти пожелая! Hug
Единствено Кайли Ноел и Елиза Ноел / Ноел Елиза ми звучат що-годе добре (не съм фенка на двойните)! Peace
Скоро някой (Елора,ако не бъркам) писа интересни начини да се вземе крайно решение при голяма дилема,ама не ги запомних... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 0
Цитат
Скоро някой (Елора,ако не бъркам) писа интересни начини да се вземе крайно решение при голяма дилема,ама не ги запомних...

Ще ми бъде от голяма полза Laughing

Ние сега обсъждахме с мъжа ми,че Ноела,Илейн и Кайли са имената,които най-вероятно ще си останат до края със сигурност...

Не му харесаха Лидя,Сандра и Никол TiredТа ще ги махна от анкетата,поне да не се гласува на празно...

Друг е въпроса,че дори и от 3-те имена,които писах по-горе,не можем да изберем едно...То има време,но все пак....

Мерси още веднъж Hug Hug Hug

Ако имате и други предложения,няма да откажем да помислим и върху тях Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 44 268
От тези само Елиза ми допада... ама те половината никак не са кратки Simple Smile

Сравнително по-кратки аз лично харесвам Лилия, Алина, Сара, Рената, Роса(с произношението на Роза), Теса.
Ейми също много ми е любимо.

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 20:35 от Angel_Dust

# 26
  • Мнения: X
Анаис и Ноела ми звучат най-красиво и нестандартно. И другите са хубави, но са често срещани.

# 27
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Въпреки, че Ивет предложих първо, сега гласувах за Елиза, Кайли и Анаис. Така че от тези трите. за които сте останали в чуденка с мъжа ти, съм за Кайли. Като комбинация първо+второ име мога да предложа, изхождайки от анкетата, Кайли Илейн, Кайли Мелиса, Ноела Елеонор. Да се опитам да пробутам  Laughing и две от любимите си имена,  макар едното да не е кратко - Делинда и Фльор.

# 28
  • Мнения: X
И за двойно да побутна пак моите фаворити Анаис- Ноел Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 555
Цитат
Скоро някой (Елора,ако не бъркам) писа интересни начини да се вземе крайно решение при голяма дилема,ама не ги запомних...

Ще ми бъде от голяма полза Laughing

Ще помогне, ако ги сведете до две.

1. Хвърляш ези-тура. В момента на хвърлянето вече си избрала, защото осъзнаваш кое се надяваш да се падне.
2. Казваш на някой друг, страничен човек да избере вместо теб. Каквото и да избере, почти сигурно е, че ще искаш да е избрал другото.

Елиза звучи много добре на български, но в Америка дали няма да стане Илайза?
От останалите три, Илейн най-малко ми харесва. Аз лично бих се колебала между Ноела и Кайли.

Общи условия

Активация на акаунт