Пролет пукна, януарчето по разходки хукна!(6)

  • 21 424
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 139
Ох, чета съветите на консултантките от ЛЛЛ, говоря по телефона успоредно още с 2 консултантки..обаче този филм " колкото повече суче, толкова повече се увеличава кърмата" при мен го няма...Вече 2.5 месеца Йоана суче през час, час и половина през деня....По половин час.

Ако се увеличаваше кърмата така, аз вече трябваше да бутилирам и предлагам в хипермаркетите...
Все повече си мисля, че има определено количество кърма, която жената физиологично може да произвежда и това е...

# 706
  • София
  • Мнения: 1 946
LadyAngel, за продължителността на сученето не мога да кажа, че съм забелязала кой знае каква пряка връзка, но за храната уравнението е вярно, поне при мен. Повече и течности и калорична храна = повече кърма.  
Peace

Децата ми спят и гледам,че всяко второ мнение е мое... един вид на всяка манджа мерудия  Blush

# 707
  • Мнения: 42
Хм... не съм забелязала връзка с датите, а с дните от седмицата. На мен винаги до сега са ми превеждали пари или във вторник или в четвъртък.  Thinking
На мен винаги или на 1 или на 20 . не съм получавала на друга дата , а за дни от седмицата получавала съм и в петък и в други дни.

# 708
  • София
  • Мнения: 550
Ох, чета съветите на консултантките от ЛЛЛ, говоря по телефона успоредно още с 2 консултантки..обаче този филм " колкото повече суче, толкова повече се увеличава кърмата" при мен го няма...Вече 2.5 месеца Йоана суче през час, час и половина през деня....По половин час.

Ако се увеличаваше кърмата така, аз вече трябваше да бутилирам и предлагам в хипермаркетите...
Все повече си мисля, че има определено количество кърма, която жената физиологично може да произвежда и това е...



Не си сама   bouquet При мен е същата работа. Откакто се е родила само дето на челна стойка не съм застанала и не се увеличава тая кърма и това е. Както и да е, не си го слагам на сърце. Важното е детето ми да не е гладно  Peace

Сакси, върти ми се нещо за 14-15 дни след представяне на болничния, а дните наистина са вторник и четвъртък.

# 709
  • Мнения: 0
Може ли малко помощ?!2 дена не сме акали,но се напъваме и пищиме яко!Днес се изходихме  с терометърчето,педито каза само така и много масажи....дрън-дрън...Тати ни купи Дуфалак,но не знам дали да го давам,от болницата ни изписаха с Фризопеп,най-вероятно имаме алергия към белтъка в млечните продукти,а в дуфалака има лактулоза.Ако дам Дуфалака дали детето ще се изрине?А!Имаме и чай белвит,какво мнение имате за него?
А и по съвет на педито-вода от овесени ядки....но нали има глутен в ядките,как да я дам тая пуста вода на бебе на месец и половина?!

# 710
  • София
  • Мнения: 1 946
Хмм.. Преди малко си поиграх с един календар и извадих справка от сайта на нои за изплатените ми парични обезщетения през последната 1 година.
25 февр. - четвъртък
18 март - четвъртък
15 април- четвъртък
20 май- четвъртък
17 юни- четвъртък
22 юли - четвъртък
14 септември - вторник
4 януари - вторник
1 февр. - вторник
24 февр.- четвъртък
1 март - вторник

gucomecanka, мнението ми е БИОГАЙА  Peace

# 711
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
И Ноеми и другите дето не ме понасят, сори  Wink скоро няма да се отървете  Mr. Green
Официално можете да ме изтриете от заглавната страница. Благодаря.
Недей се цепи от колектива,много бързо се предаваш.Големи момичета сме Grinning

# 712
  • Мнения: 2 590
Да НОИ имат законов срок от 15 раб. дни да обработят болничния след представянето му, обикновено са по-бързи.
Иначе болнични се изплащат само вторник и четвъртък. Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 139
Обезщетенията в НОИ ги плащат вторник и четвъртък. Имам приятелка, която работи в НОИ и тя ми го каза. Иначе срокът е 14 работни дни от датата на внасяне на документите.

# 714
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Може ли малко помощ?!2 дена не сме акали,но се напъваме и пищиме яко!Днес се изходихме  с терометърчето,педито каза само така и много масажи....дрън-дрън...Тати ни купи Дуфалак,но не знам дали да го давам,от болницата ни изписаха с Фризопеп,най-вероятно имаме алергия към белтъка в млечните продукти,а в дуфалака има лактулоза.Ако дам Дуфалака дали детето ще се изрине?А!Имаме и чай белвит,какво мнение имате за него?
А и по съвет на педито-вода от овесени ядки....но нали има глутен в ядките,как да я дам тая пуста вода на бебе на месец и половина?!
И аз съм за Биогая,не давай водата.На втория ден след приема Нели напълни памперса.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 946
Благодаря ви, момичета, днес е 10ти работен ден, така че се надявам другата седмица да ме огрее   smile3508

# 716
  • Мнения: 0
Ние сме с Биогая още както ни изписаха,не съм я спирала,да не е от гадното адпте-NAN HA?
Да я пробвам с тоя чай Белвит?

# 717
  • Мнения: 493
И Ноеми и другите дето не ме понасят, сори  Wink скоро няма да се отървете  Mr. Green
Официално можете да ме изтриете от заглавната страница. Благодаря.
Недей се цепи от колектива,много бързо се предаваш.Големи момичета сме Grinning
Ми явно различно мнение не се допуска в темата, за едни неща си имало отделна тема, за други не,както ни отърва общо взето. И лицемерието на някои ми идва в повече... Не спряхте да се заяждате дори на рождени ми ден. Нека тея на които ръкопляскате и се кланяте ви отговарят на въпросите.

Щом ви е приятно да си мерите к**венлъка,ваша си работа.

# 718
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Ние сме с Биогая още както ни изписаха,не съм я спирала,да не е от гадното адпте-NAN HA?
Да я пробвам с тоя чай Белвит?
И ние бяхме на НАН ,сменихме го на Милумил1,определено съм по доволна.Знам ,че чая Бебезан имал разхлабващ ефект можеш да му дадеш две-три лъжички

# 719
  • Мнения: 2 631
По въпроса за болничните на мен пък ми е интересно защо не ми е изплатен целият болничен след раждането (42 дни от педито). Изплатени са ми само суми за януари и февруари, като имат да ми изплатят и десет дена от м. март...  newsm78 Болничният обхваща и трите месеца.

По въпроса за NAN HA, последните две вечери последното хранене е с това АМ и малкия като се наяде ревва ужасно и няма успокояване сума ти време.... Чудя се дали е от млякото или от нещо друго?? (Например от луната  Mr. Green)
А като спряхме капките /Ентерокинд/ и вече акаме по-редовно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт