ГРАДИНАРСТВО - моето хоби! 12

  • 96 952
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 296
Много се радвам, има ли розовко по средата?
След дъжд са много красиви да знаеш.
И моите са цъфнали, но тази година са насадени така, че да се катерят по съседската мрежа. Компания им правят и розови и лилави ипомеи. Сега е един много шарен микс Laughing

# 721
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, имат розово. Аз също имам лилави, розово-лилави и лилаво-сини. Но миналата година имах едни светло сини, много едри, но явно са били хибридни и нищо не изникна от тях Sad

# 722
  • Мнения: 1 296
Аз чакам едни кичести от Гуди да ми цъфнат това лято. Само се притеснявам, че точно в тази ужасно гореща седмица ме нямаше в къщата и свекър ми едва ли е полял всичко. Та сега ви е свито сърцето какво ще заваря като си отида утре.

# 723
  • Мнения: 214
Ето го и моят клематис с какви прекрасни цветове ме зарадва тази година .

# 724
# 725
  • Мнения: 1 296
Не се вижда снимката, Ем, виж дали правилно слагаш url адреса между скобките, понякога така се получава

# 726
# 727
  • Мнения: 1 296
Момичета, да ви попитам - как са ви цветята в тези жеги?
При мен не личи, че все едно е поливано вечерно време. Стане ли два на обяд и започват да клюмват. Айде вечер пак поливане. И ако знаете как попива водата в лехите ooooh! Все едно наливам в нещо бездънно. Много вода поема земята, страшно много. А в ливадата ни какви цепнатини са се появили, страшна гледка е.

# 728
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Em, голяма красота при теб!!!

tzarina , ужас е, ние поливаме обилно, но се пада през ден - два на едно и също място, при мен преобладават храсти. Цветята получават влага да издържат два дни без проблем, третия ако не им се полага вода, ходя с лейката да ги поливам само тях. Тревата без вода съхне, с вода заради жегата въди гъбични болести и пак съхне, никак не става.  И защото не сме там, не става да им дозираме точно поливките, розите от дъждуването имат отвратителни цветове, само две - три са издържливи, преди пък ходехме по цял ден с маркуча, тогава се маносваха заради дневните температури. Sad

# 729
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Em, красива гледка. Ще покажеш ли още снимки.  bouquet

# 730
  • Мнения: 126
Ем, много ти е хубаво и уютно! Simple Smile
А какви са висящите на стената - някакви сакъзчета ли? Много са кичести - красота! smile3501

# 731
  • София
  • Мнения: 360
Момичета, имам проблем! Моля за помощ!
От няколко години имам зокуми, но тази година започнаха да им жълтеят листата и да падат. Всеки ден почиствам листа от долната част на клонките. Нищо не съм променяла - нито местата, нито поливането... каква може да е причината?

# 732
  • Мнения: 1 296
Може и нещо специфично да е по зокумите, ама нищо чудно и листенцата да падат и да жълтеят от жегите.

# 733
  • София
  • Мнения: 360
Не ми се връзва с жегите. Те по принцип си растат на много по-сериозни жеги, а и не падат всички саксии... newsm78

# 734
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Моите жълтеят от суша и от това, че им е тясно в саксията.

Лагерстремията започна да цъфти
Синият трън вече наистина е син, чак лилавее
Този лилиум стана толкова висок, че се е гушнал под клоните на червенолистната слива

Общи условия

Активация на акаунт