Отговори
# 675
  • Мнения: 77
Добро утро,
колко хубави новини - Честити бебчета Филип и Ния!Много да радват родителите си!
Тази нощ спах 4 часа  newsm44 Това сигурно скоро няма да се повтори  Simple Smile.
Днес смятам да се храня само с лека храна, предимно плодове и зеленчуци, та да натрупам повече фибри в организма.
Ох, в момента мозъка ми е толкова изпразнен от съдържание, че незнам какво щях да питам. Така че засега -хубав ден и много положителни новини!

# 676
  • Мнения: 12
Добро утро,честити бебчета ФИЛИП и НИЯbouquet  bouquet  bouquet

# 677
  • Мнения: 1 259

Честито на всички мами с чисто нови бебчета!

Ние явно си чакаме термина...до момента нямам никакви симптоми, а освен, че умирам за сладки изкушения-торти, шоколади и такива подобни. Вчера си купих 1/2 кг козунак и половината си го хапнах за закуска... добре, че няма да съм бременна по Великден...едвам устисках по новогодишните празници, поне тези ми се разминават.
През цялата бременост не ми се е преяждало нищо, а сега направо незнам какво ми става в последните 2 седмици!

Хубав и успешен ден на всички и най-вече на тези, на които им предстои "великата" първа среща!

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 08:21 от *Poli*

# 678
  • Мнения: 74
добро утро.......аз отивам до аг-то на пегглед нали днес ми е термина но нямам признаци....слънчев ден на всички и честито но новите бебоци Hug Hug

# 679
  • Мнения: 288
Добро утро! Честити бебчета Филип и Ния.

Охо, току що видях, че вече съм в 40 седмица.

# 680
  • Мнения: 22
Добро утро!   food010

Днес моя тати има рожден ден, за това слагам закуската!  Laughing





Честито бебе Ния! Да са живи и здрави тя и семейството й!   bouquet

# 681
  • Мнения: 790
Добро утро момичета.Аз тези дни нямам време да влизам много и само ви чета от време на време.
Честито за новите бебенца,да са живи и здрави и много да радват семействата си.
Ние с моята бебка иначе сме си екстра,нямаме никакви симптоми за скорошна поява  Laughing
само кръста малко ме боли и левия крак като вървя и съм като някоя стара баба,замятам го настрани  hahaha
Хайде аз днес тръгвам по задачки,дано времето е с мен.
Честито и на всички които имат повод за празнуване.

# 682
  • Мнения: 2
Хубави новиниии, ху-ба-ви!

BVL, на добър час, мила, стискам палци!

Днес имам един организационен въпрос към майки, прясно родили в Шейново:

Какво наистина ви потрябва в родилното? Питам най-вече за лични принадлежности. Да взимам ли голяма кърпа за баня или само малка? Имахте ли време за книжка? Кога ви разрешиха да пиете вода след нормално раждане? Да си взимам ли шоколадче? Сетих се, че и крем за лице трябва да си взема, че ми изсъхва кожата. ей такива неща ми се въртят из главата...

И моля, казвайте кой къде е раждал, ей така, за статистиката Simple Smile)

Хубав ден на всички, аз отивам да си купя леген в прасковен цвят

# 683
  • Мнения: 442
Честито на всички мами срещнали своите бебчета! Да се живи и здрави и много да радват семействата си!

Джени - Честит Рожден ден, на тати ти - да ти е жив и здрав и скоро щастлив дядо bouquet!

Аз да си призная малко ме премързява да пиша тези дни, но чета и се радвам на всяко ново бебченце. Грам търпение нямам вече! Иначе бебка блъска яко, грам милост няма Mr. Green. Доста тежко взе да става вече Mr. Green. Приготвяме се и си чакаме дата...

# 684
  • Мнения: 1 089
Добро утро и от мен и честито на новите мами и бебенца! Прекрасно е да се будиш с такива новини!
Честит рожденик Jenny и благодаря за закуската!
Иначе и моя син е рожденик на 20-ти, но секциото ми засега се очертава на 15-ти, та се надявам да се приберем с бебо, а да направим парти навън,  в клуб, за баткото, вероятно в последния ден от Великденските празници, че да са се върнали тия дето пътуват. А ние с бебо няма да ходим и ...така!

Аз след малко се запътвам на ЖК, да видим колко сме пораснали, че нещо взе много да ми подпира, а всички викат - коремът ти е малък. Ще видим, какво ще излезе от тоя "малък корем".
Снощи имах много неприятно разстройство и се чудя, от какво беше...

Относно теста на Томас - предполагам за бебето става дума? - До 3 месечна възраст е физиологично положителен и въобще и е рано за ортопед и заключения.

# 685
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Добро утро от мен!   bouquet
Честит Филип на мама  Kuester и Ния на madlene - да са живи и здрави и много да радват семействата си!
Честит рожденник на Jenny!
Дано днес е хубав слънчев ден със силен априлски бебевалеж!

# 686
  • Мнения: 74
здравейте мак ходих при аг-то на преглед бебето се е смъкнало на половина но нямам грам контракция и до 10-ти ако не родя на 11-ти постъпвам в болницата много се притесних Cry

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 10:15 от mirelka_123456

# 687
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен  Hug
Успях да поспя тази нощ,но болките в гърлото се засилиха доста,надуха ми се сливиците,абе добре се подредих  Sad

Виждам,че има нови бебоци - честитооооо   bouquet

delilah_qk, ще пробвам с мед,днес мисля да звънна на АГто да ми каже какво мога да пия,че наистина само с чайчета едва ли ще се оправя  ooooh! а за болничния,да - повечето фирми така процедират - до 10то число на следващия месец,но в твоя случай това прави 10 Април,а не 10 Май,както си писала,предполагам в бързината си написала май Simple Smile

мирелка,  спокойно, пожелавам ти утре-другиден да ти се появят контракции и да си родиш от само себе си,а не да се предизвиква със система

Забравих да ви кажа,че вчера като бях на преглед и лекарката ми каза да съм отидела тая седмица в болницата,за да ми предизвика раждане. Аз се опулих  #Crazy
Попитах защо, нито преносвам,нито нищо и отговорът беше "еми нали искаш да родиш тая седмица" хихи Simple Smile Аз така си разправям на всички - да,иска ми се да е тая седмица,но не и да побутваме и пришпорваме детето.

Приятен ден на всички,аз днес ще пия чайове и нищо друго не възнамерявам да правя Simple Smile

# 688
  • Мнения: 790
mirelka_123456 не се притеснявай излишно,много жени пренасят,бебчето знае кога да излезе,повярвай в него и всичко ще е наред,току виж си ни изненадала тези дни. Hug Hug Hug
Ако не са ви забранили с_кса ,може да пробвате,аз четох че дори е препоръчителен,а и семенната течност спомага за изглаждане и омекване на шийката.Разбира се това само ако изрично не са ви предупредили да не го практекувате.

# 689
  • Мнения: 38
Здравейте мили дружки  Hug,

Опитвам се да наваксам с написаното, но не'а се получи, затова по същество - благодаря ви за прекрасните пожелания  Hug - да ви се връщат многократно с най-най-прекрасните емоции на света!  bouquet

Честито на всички маменца, срещнали се с бебчетата си! Да са живи и здрави, да ги радвате, защото за обратното съмнение няма, да са най-щастливите и усмихнати деца на света! Честито и на всички магистри .....ииии, изпуснахте паричките Simple Smile))

Днес ставаме точно на 2 седмици - бързо, бързо минава времето и се замислям как бързо забравя човек (може и да  до мен самата Simple Smile)... не отдавна имах такова малко същество, а все едно тази любов към малкото, нежно създание, ми е за първи път. казвам си - дано не забравя какво е, но сигурно ще се случи. Съветвам всички - гушкайте децата си, защото след време те вече няма да искат, те са бебчета само веднъж и то за тоооолкова кратко.

Горещо препоръчвам за колики био чайче от копър, анасон, лайка и нещо си(уф, че съм зле) на Hollе (нашия е от био атека на Христо Белчев).... много, много ни помага, дано не бъркам.
Нашия младок си ми е най-сладичкия на света - много ми се усмихва, за някой може несъзнателно, но аз си знам, че тези усмивки са специално за мен.

Нямам търпение да направим една срещичка с вече всички появили се бебоци, първо по градове, а след това и всички заедно, но ще трябва да се почака, знам Simple Smile.
Аз и Вети не сме се уговаряли  Laughing, но виж новото поколение май са се харесали още в тумбаците и след успокоението, че мъжлето се появи, малката момичка също повърза да не се изтърват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт