Къде да спи бебето преz първите 2 месеца?

  • 2 461
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Само да добавя, 4е матра4етата стават както за долното , така и за горното положение на сгъваемите легълца.

# 46
  • Мнения: 7 605
Зна4и ако сложа матрак на горния етаж, няма да се натежи и да се къса? Ееее, супер, проблемът е реШен  Grinning

# 47
  • Мнения: 4 399
само да кажа по въпроса с притеснението от задавяне спят си в тяхната стая а мама спи спокойно защото си има уреди за наблюдение на дишането наистина са скъпи но няма цена коятп да замени спокойствието ми и увереността ми че бебоците са добре
http://cgi.ebay.de/ANGELCARE-BABYPHON-BEWEGUNGSMELDER-AC-201-NEU … dZ1QQcmdZViewItem
иначе на 2 месеца почти не мърдат милите така че и порт бебе могат да спят

Мама на близначки, доволна ли си от тоя бебефон, който си показала?

Има ли някой друг който е ползвал от тия бебефони които се нагласяват под матрака и алармират ако бебето спре да диша? Споделете опит и мнения. Аз съм се насочила точно към модела който Мама на близначки е показала, но това е най-скъпия модел на пазара и искам да знам дали си струва парите.

# 48
  • Мнения: 1 173
Аз съм се насочила точно към модела който Мама на близначки е показала, но това е най-скъпия модел на пазара и искам да знам дали си струва парите.

Това не е най-новия модел. Най-новия е 301 и ще излезе януари на пазара.
Той е и единствения бебефон, който е получил от Stiftung Waren Test оценка sehr gut.

# 49
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Аз имам абсолютно същия, със сензор под матрачето.
Какво да ти кажа първите 4 месеца не го ползвах, защото ние рядко спяхме в леглото си  Laughing а по принцип рискът от внезапна смърт е до 3 месеца най-голям. Освен това при всяко надигане на бебето от креватчето, за да го храниш трябва да изключиш сензора, защото иначе алармата веднага започва да пищи. Ако бебето не спи много и често се събужда, както беше моето, направо лудваш. Сега го ползвам само като бебефон, без сензора и ми е нон стоп включен  Peace За мен този сензор е излишен лукс. Виж имаше едни бебефони които двустранно се чуваха. Един вид майката може да говори на бебето от другата стая newsm78. Тогава ми се стори голяма простотия, но сега съжалявам, че не взехме такъв. Когато аз съм на горния етаж, а децата долу трябва да разменям предавателя и приемника, а с оня бебефон нямаше да имам този проблем Wink Беба сама остава само в хола и в спалнята. И за двете места е удобно да има по един предавател и приемник.

# 50
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
може, може да свикне Wink
стига само да е в такава възраст, дето  не знае ко става още.
моника като стана на 4 месеца и айде у кошарата. преди това си позволявах да я взимам при нас. то един сън беше за мен, ама поне спеше спокойна, сгушена в мен.
пусти мързел Laughing
Laughing абсолютно същото е и моето мнение. И ние се научихме след 4 месеца и то без каквито и да е ревове, а баткото като първо дете, бях по-строгичка и амбициозна, след 3 месеца.

# 51
  • Мнения: 7 605
Аз съм се насочила точно към модела който Мама на близначки е показала, но това е най-скъпия модел на пазара и искам да знам дали си струва парите.

Това не е най-новия модел. Най-новия е 301 и ще излезе януари на пазара.
Той е и единствения бебефон, който е получил от Stiftung Waren Test оценка sehr gut.


 newsm78 Аz имам ноемврийския брой на Stiftung Warentest с теста на бебефони, но Angel Care не са тествали, победител иzлеzе Филипс. Ти къде си го 4ела?

# 52
  • Мнения: X
Татяна,
съжалявам че късно виждам темата ти.
Аз имах същия проблем като теб - заминах да раждам в Австрия, а във Франция се прибрахме когато бебо беше на 2 месеца и половина. МНого мислих къде ще спи. Реших, че в коша на количката няма да му е толкова комфортно. Затова купихме сгъваема кошарка с допълнително горно ниво, подобна на тази която ти си харесала. Бебо спеше в нашата стая в тази кошарка. Допълнителен матрак не съм купувала, кошарката си има едно тънко сгъваемо матраче. върху него бях постлала едно меко одеалце и така....Но ако вземеш допълнителен матрак ще ти е по-спокойно, пък и не са кой знае колко скъпи. После като се прибрахме във Франция кохарката я ползвахме за игра и за пътуване, а бебо си спеше в креватчето. Общо взето съм доволна че взехме тази кошарка, излезе удачна покупка. Сега съм я прибрала за следващото бебе...
Успех и леко раждане!

# 53
Аз имам абсолютно същия, със сензор под матрачето.
Освен това при всяко надигане на бебето от креватчето, за да го храниш трябва да изключиш сензора, защото иначе алармата веднага започва да пищи. Ако бебето не спи много и често се събужда, както беше моето, направо лудваш.

Напълно подкрепям Мери по въпроса със сензорите. Точно поради тази причина, ние не сме взимали никакви апарати от този род и пак ни беше спокойно, тъй като бебо спеше при нас в спалнята някъде до към 8.месец (от самото начало в детско легло 140/20 см ).
Разбира се всеки се стреми да се осигури по всякакъв начин и в крайна сметка защо пък да не се купи такова устройство. Но приказката ми е да си имате едно наум де. Аз също луднах в болницата след раждането, а бях там само за 3 дни (там използуват алармените сензори единствено по юридически причини, не защото се страхуват че ще стане нещо - потвърдено ми е от лекарите).

# 54
Малка корекция - рамерите на леглото са 140/70 см, sorry.

Общи условия

Активация на акаунт