116та италианска

  • 28 901
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 653
Барба, за конкретни ситуации и как то4но са организирани неЩата, мисля е най_добре да ти отговорят хората, които са минали ве4е през катекизмо, аз имам оЩе три години до тогава, ако не се лъжа

между другото съм много флексибъл като мнение, просто заЩото не ми е толкова важно, и за и против ме устройва, та Ще действам когато му дойде времето според обстановката

за сега посеЩаваме мероприятията на ораториото, в програмата има филм, джита, посеЩение на музеи, спортни мероприятия, игри всеки ден, обстановката е много приятна, а и има възможност за социални контакти с хора от квартала и един вид нетуърк с  другите родители от у4илиЩето, което винаги е от полза

ако имаШе неЩо, което да не ми харесва или да ме дразни бъди сигурна, 4е не бих правила каквото и да било насила заради обЩественото мнение  Peace

# 706
  • Мнения: 1 100
Понеже Дюн спомена Rimmel, се сетих да препоръчам любимия ми техен продукт: "молив" за очи Exaggerate (full colour eye definer).
smile3521
Виж как се разбираме, въпросния молив ползвам от години и аз, сега му направиха и версията "waterproof", дето не се размазва... уж.


феиам, една моя колежка миналата година мина вси4ките тайнства на 35 за да се ожени, ей беЩе луднала от курсове  Simple Smile
ааа, това е интересно, зна4и ако има за у4ене мойта Ше се откаже   Mr. Green
Joy

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 15:49 от dune

# 707
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Иначе за обществото мислех, че никой вече не се втелява чак толкова да гледа и критикува подобни решения. Дори аз тук в малкото село не чувам изказвания на мнения, освен от някой досаден прете или някоя бабичка, която не ме впечатлява. На останалите хора просто не им пука.



ми виж сега, в у4илиЩето на Щерка ми едно 80% от родителите си се познават, у4астват стабилно в у4илиЩните мероприятия, посеЩават църквата и се среЩат и там, занимават се и с църковни мероприятия и т.н. естествено, 4е не те изолират, но и нямаШ кой знае какви отноШения, Щото не си им "от средата".
не мога да знам доколко за някой това би зву4ало дискриминираЩо, или изолираЩо и не знам как Щях да се 4увствам, ако да ре4ем, не работех и нямах друга среда и трябваШе да се впиШа в тази.  не знам дали се обяснявам  newsm78

# 708
  • Мнения: 3 425
Сега си мисля за тоз катекизъм  newsm78 то всъщност май се плаща,а?
...аз едни теории имам,че младежта трябва да е ангажирана,та да не мислят много за глупости...но може и да бъркам  newsm78

Аз само на курс преди кръщенето ходих и обсъждахме разликите между католици и православни  Peace ,а на курса за брак какво се учи???  newsm78

# 709
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

за сега посеЩаваме мероприятията на ораториото, в програмата има филм, джита, посеЩение на музеи, спортни мероприятия, игри всеки ден, обстановката е много приятна, а и има възможност за социални контакти с хора от квартала и един вид нетуърк с  другите родители от у4илиЩето, което винаги е от полза

е кога успяваШ да посеЩаваШ ораториото?  Shocked

ето това визирах и аз  Wink

# 710
  • Мнения: 653

за сега посеЩаваме мероприятията на ораториото, в програмата има филм, джита, посеЩение на музеи, спортни мероприятия, игри всеки ден, обстановката е много приятна, а и има възможност за социални контакти с хора от квартала и един вид нетуърк с  другите родители от у4илиЩето, което винаги е от полза

е кога успяваШ да посеЩаваШ ораториото?  Shocked

ето това визирах и аз  Wink


събота, неделя, зависи какво са организирали .... след работа понякога минавам, малкият ме 4ака там с баба си, но не съм от групата на мамите от ораториото Simple Smile, в средата не знам да ли Ще се впиШа (не 4е държа много), но поне се знаем визивно (аз съм много зле с физиономиите и ги бъркам коя коя е, но усмивките помагат) мъж ми пове4е ги познава, все пак пове4ето са израстнали в квартала

# 711
  • Мнения: 765
Аз само на курс преди кръщенето ходих и обсъждахме разликите между католици и православни  Peace ,а на курса за брак какво се учи???  newsm78

Католически курс ли? И какво ви обясниха за разликите? Интересно ми, ако предпочиташ, може и на лични.

Аз не мога особено да се включа в дискусиите. Гримове слагам само понякога, като съм в настроение, също и децата като са в настроение да ме оставят на мира за 5 минути, за да се гримирам Mr. Green.
И за тия катехизми нищо не мога да кажа, защото не знам точно какво е, децата ми са малки и ми е далечен проблемът, а и не на последно място, защото се смятам за вярваща (макар че Дюн би ме порицала, ако ме види колко практикувам...  Whistling) и разни религиозни напътствия като цяло добре ги понасям.
Не бих имала против и един курс предбрачен... Всъщност, колко траят тези курсове, какво те "учат" там?

# 712
  • Мнения: 3 425
Петъчно затишие  Laughing

Тралала, с прете/то обсъждахме еволюцията на обществото...аз говорех в повечето време за това как в комунистическото общество е *уживяла* религията...нищо кой знае какво интересно,макар че и той се намесваше от време на време...общи приказки  Rolling Eyes ся да не кажа киаккере е баста   Blush да не обидя някой практикуващ  Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 8 574
Някой успя ли да гледа кралската сватба.Роклята на Кейт въобще не ми хареса.Самата Кейт беше много хубава,.Принц Хари много сладък е станал  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 6 395
Не, не следя, но сега погледнах в интернет за роклята. Защо не ти харесва? Аз я намирам за хубава - семпла, елегантна и все пак романтична с дантелите около врата и ръкавите... Много добре премерено е всичко. Букетчето е много красиво също. Това бели глицинии ли са?
http://www.thefrisky.com/post/246-kate-middletons-dress-here-it-is/

# 715
  • Мнения: 1 100
Не, не следя, но сега погледнах в интернет за роклята. Защо не ти харесва? Аз я намирам за хубава - семпла, елегантна и все пак романтична с дантелите около врата и ръкавите... Много добре премерено е всичко. Букетчето е много красиво също. Това бели глицинии ли са?
http://www.thefrisky.com/post/246-kate-middletons-dress-here-it-is/

И аз така! По-хубава не бих могла да си я представя. Барб, да за цветятата, такива са. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 6 395
И аз така! По-хубава не бих могла да си я представя. Барб, да за цветятата, такива са. Simple Smile
И цветята са много романтичен избор значи. Heart Eyes

Сега попрегледах лейди Даяна на сватбата ѝ и хич не ми хареса. Simple Smile Но какво да се прави, 80те - налага се да ѝ простим буфан ръкавите, но шлейфа като бродиран чаршаф от Алто Адидже не мога да преглътна.
Докато за Кейт не мисля, че ще изглежда нелепо 30 години по-късно. Peace

# 717
  • Мнения: 653
ми не знам, на мен и Кейт и роклята и са ми толкова семпли, 4е направо безли4ни (около бЮста даже ми грознее), явно нямам аристократи4ен вкус
не 4е съм фен на Даяна, но имаШе пове4е излъ4ване

 

# 718
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Не, не следя, но сега погледнах в интернет за роклята. Защо не ти харесва? Аз я намирам за хубава - семпла, елегантна и все пак романтична с дантелите около врата и ръкавите... Много добре премерено е всичко. Букетчето е много красиво също. Това бели глицинии ли са?
http://www.thefrisky.com/post/246-kate-middletons-dress-here-it-is/

И аз така! По-хубава не бих могла да си я представя. Барб, да за цветятата, такива са. Simple Smile

приобЩавам се към харесваЩите.

как пък идентифицирахте белите глицинии (даже не знам какво са  newsm78)
аз реШих, 4е са момини сълзи и се 4удех как са успяли да направят букет от тях  Twisted Evil

# 719
  • Мнения: 6 395
Гличине, Феиам. Simple Smile По нашите ширини сме му свикнали да е в лилавко.
Аз обичам цветя и декоративни растения и ги забелязвам. За Дюн мисля, че и тя градинарка си пада. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт