116та италианска

  • 28 873
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 765
И аз не знам какво са бели глицинии, но по коментара към пердаването на живо по българската телевизия казаха, че са момини сълзи.
Роклята на Кейт нещо не ми хареса на живо, сега по снимките по-добре ми стои. Но нещо една такава... хем прекалено бухнала като за семпло-елегантна рокля , хем прекалено дребна като за голяма кралска рокля. Най-много ми хареса роклята на сестрата на булката, обаче нещо на първо ровене не можах да намеря снимки, за да покажа.

А роклята на Даяна и на мен ми е смешна, но е вдъхновила поколения булки от 80-те, включително моята съседка  Mr. Green. Като й видях снимките, щях да падна, да не говорим с колко усилия трябваше да кажа задължителното "Беллиссимаааа!!!"  Crazy

# 721
# 722
  • Мнения: 765
А какво ще кажете за факта, че на Уилям не му се носи пръстен? И не сложи пръстен дори на церемоняита.

# 723
  • Мнения: 5 710
Не, не следя, но сега погледнах в интернет за роклята. Защо не ти харесва? Аз я намирам за хубава - семпла, елегантна и все пак романтична с дантелите около врата и ръкавите... Много добре премерено е всичко. Букетчето е много красиво също. Това бели глицинии ли са?
http://www.thefrisky.com/post/246-kate-middletons-dress-here-it-is/
Алекзандър Макуин плс Грейс Кели... страхотна беше Кейт Мидълтън, много ми хареса.
Хванах малко от сватбата, точно когато казаха 'да' , довечера ще гледам по Е, където акцента е клюкарския да видя/чуя коментаторите им.
Църквата беше разкошна, тези зелени дървета, червената пътека.... стилно, красиво, без излишна нито показност, нито семплост.
за разлика от Даяна, която е била на 20, когато се жени, тази Кейт си личи че е зрял мислещ човек, на 30 била, освен това връзката им с Уилям е реална връзка, човешка, никаква нагласеност.

Той горкия ( това ми е единствения минус, като коментар) беше много сладък, като по-малък, сега ми се струва, че с възрастта ужасно заприличва на баща си и май беше добра идея да се направи компромис и да се бракосъчетае с фуражка Grinning Изглеждаше притеснен, изчвервен дори, а пръстена на Кейт едва й го сложи, горката жена. Повече коментари тази вечер, като гледам повече

тралала,
и на мен не ми се носи пръстен, и не нося  Twisted Evil мъжът ми не си е свалял неговия от както сме се оженили, ама не ми се сърди, аз отвреме навреме го нося само, не ми е удобно, а и такъв ангажимент нон стоп с пръстен.

# 724
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
А какво ще кажете за факта, че на Уилям не му се носи пръстен? И не сложи пръстен дори на церемоняита.

е, нали на нея и сложи  Laughing

(аз не нося халка от поне 15 години, мъж ми и той горе_долу от толкова)


Той горкия ( това ми е единствения минус, като коментар) беше много сладък, като по-малък, сега ми се струва, че с възрастта ужасно заприличва на баща си и май беше добра идея да се направи компромис и да се бракосъчетае с фуражка Grinning Изглеждаше притеснен, изчвервен дори, а пръстена на Кейт едва й го сложи, горката жена.

да, невероятно е това  Shocked
преди ми изглеждаШе, 4е прили4а на майка си, а сега, съЩата конска глава като 4арлз  Confused

# 725
  • Мнения: 5 710
искам само да кажа, че сестра й ( мн. си приличат, нали тя й носеше шлейфа), е абсолютно разкошна и тя!


феиам
, значи не само аз съм забелязала, като по-малък приличаше на Даяна, сега прилича ( все повече) на баща си!!! Дори си мислих днес за това, има такива хора, мъжът ми например подчертано също с възрастта се трансформира от подобие на майка си в подобие на баща си!!! Това сигурно го има някъде описано в биологията, ще поровя дали няма да науча нащо, но е уникално. Като цитоплазмена наследственост Simple Smile

# 726
  • Мнения: 765
Ама не, викам, поне за самата церемония да си беше сложил пръстен... там заради символичното обвързване, такива неща.

да, невероятно е това  Shocked
преди ми изглеждаШе, 4е прили4а на майка си, а сега, съЩата конска глава като 4арлз  Confused


Явно и двамата, Чарлз и Даяна, имат здрава британска конска конструкция  Mr. Green. Пък сега и снахата също, нищо че е елегантна, но в тяло си е с едра конструкция.

А, Лени, мерси за снимката. Точно за сестрата казвах, много ми хареса!!

# 727
  • Мнения: 5 710
боже, тутакси се разменям за такава едра конструкция Mr. Green

# 728
  • Мнения: 3 425
Айде и аз да се изкажа  Laughing

От тв-то чух:
Принцът не носи пръстен,защото е избрал антична церемония като дядо си...баща му има пръстен  Peace

Аз съм примерна съпруга  Joy Joy Joy ,отчитам се за 2ма,тъй като съпруга я  носи точно 3 часа  Crazy ,но да си призная ттрябваше да свикна  Joy Joy Joy

Принцесата и на мен ми хареса  Peace

# 729
  • Мнения: 653
такааа, според офисното мнение роклята прили4а на перде, а една идийка беШе ужасена, 4е няма бижута  Laughing
в обЩи линии коментарите са: горкото моми4е каква беля си докара на главата  Twisted Evil

важното в слу4ая е, 4е данданията приклЮ4и и Ще ни оставят малко на спокойствие Simple Smile

# 730
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124


Явно и двамата, Чарлз и Даяна, имат здрава британска конска конструкция  Mr. Green. Пък сега и снахата също, нищо че е елегантна, но в тяло си е с едра конструкция.



къде я видя едра, бе жена?  Shocked

# 731
  • Мнения: 3 425
по тв/то казаха и:

Булката е в стила на Грейс Келли  Peace


...и още много други мнения,но след 10та мин реших,че ги уважих с достатъчно внимание  Crazy

# 732
  • Мнения: 5 710
аз досега тази двойка не я следя, не знам каква им е историята, но (като я гледам), Уилиам се оженва за интелигентно и хладнокръвно момиче, според мен е и доста властна. Не е някоя малка глупачка, с поглед на кошута и т.н. ,  изглежда обула панталона.
Не знам де, сигурно защото е интересна хубост - брюнетка, има някакви остри черти, тънки устни, един такъв поглед... Според мен й е трудно да изглежда.. миловидно:)

# 733
  • Мнения: 8 547

gioia.



разкошна е тази семпла ,изчистена и стилна рокля.От тази на Кейт очаквах нещо подобно,но щом си се харесва  Mr. GreenА Хари все по готин става

# 734
  • Мнения: 8 547
Много смешно ми стана,когато казаха ,че кралицата била ужасена от втората целувка м/у Кейт и внукът и .Дори веднага напусна балкона.Била му казала ,че една целувка е достатъчно ,но принца проявил характер   Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт