116та италианска

  • 28 871
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 3 425
Много смешно ми стана,когато казаха ,че кралицата била ужасена от втората целувка м/у Кейт и внукът и .Дори веднага напусна балкона.Била му казала ,че една целувка е достатъчно ,но принца проявил характер   Joy Joy Joy Joy

аз го изпуснах момента с целувките,но сега го гледах видеото и не виждам 2 целувки  newsm78 http://www.youtube.com/watch?v=SkSylTSSPbI  newsm78 ,а кралицата влиза първа и след нея всички лека полека  newsm78 поне така ми се струва  Peace

# 737
  • Мнения: 8 547
Две бяха,дори в студиото на Гала се обзалагаха за трета и Евгени Минчев каза ,че ще има и трета ,но по -късно вечерта.

# 738
  • Мнения: 653
по тв/то казаха и:

Булката е в стила на Грейс Келли  Peace


с доста фантазия

Грейс Кели е много по_красива и доста класи над нея като стил



явно този път са търсили ефекта на моми4е от народа Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 22:47 от gioia.

# 739
  • Мнения: 3 425
Две бяха,дори в студиото на Гала се обзалагаха за трета и Евгени Минчев каза ,че ще има и трета ,но по -късно вечерта.

ок видях  Joy Joy Joy първото гледане прескачах по видеото и първата съм я  пропуснала  Crazy

# 740
  • Мнения: 3 425

явно този път са търсили ефекта на моми4е от народа Simple Smile

търсят го,за да спечелят отново добър имидж сред народа  Peace доста *точки* изгубиха с последните 4ри провалени брака  Peace

# 741
  • Мнения: 1 100
Явно и двамата, Чарлз и Даяна, имат здрава британска конска конструкция  Mr. Green. Пък сега и снахата също, нищо че е елегантна, но в тяло си е с едра конструкция.

къде я видя едра, бе жена?  Shocked
Мхм и аз това се чудя, това момиче е в завидна форма и определено има перфектно телосложение!

Вкусовете са си вкусове, на мен ми прилича на перде "на джоя" роклята Wink Пък бижута.. ммм... коронката на Кейт е от 'нам си колко си диаманти сделана Laughing


явно този път са търсили ефекта на моми4е от народа Simple Smile

Хм, де да бяхме всички " от народа" кат нея, семейство мултимилиардери, тя самата от години ръководи част от фамилния бизнес. И световната модна критика я определя като "фешън икона" от доста години, за безупречния и стил...
Тъй, стана ясно вече кой чете селебрити нюз Crazy

# 742
  • Мнения: 3 425
Дюн, все повече ме притесняваш  Joy Joy Joy

# 743
  • Мнения: 1 100
Дюн, все повече ме притесняваш  Joy Joy Joy

Ооо, това е отдавна, стар "порок" не е от бременността Laughing Blush

ето я глицинията, специално за феиамски  Simple Smile http://zeleno.bg/bg/articles/615-glitsiniya-wisteria.html
Нямам такъв екземпляр в градинката, уви.
wisteria lane, какво ви говори?! хахах

# 744
  • Мнения: 3 425
Дюн, все повече ме притесняваш  Joy Joy Joy

Ооо, това е отдавна, стар "порок" не е от бременността Laughing Blush


 Joy Joy Joy ок, едно по-малко  Joy Joy Joy

# 745
  • Мнения: 5 710
ot naroda , защото няма благородническа титла плс това е първата с диплома  Simple Smile
четох  за сем й, но не забелязах, да са мултимилиардери. стигнах до там, че търгуват с продукти за партита, или нещо такова.

за мен роклята е почти божествена, липсвам само аз в нея, за да е перфектната рокля.
сравненията с грейс кели се налагат май поради тиарата и общата идея на роклята, но не съм сигурна, защото сега сядам да гледам.

с нетърпение очаквам, когато се премети фокуса от тях да се насочи към шапките на сватбата:))) има уникални екземпляри Grinning

# 746
  • Мнения: 3 425
с нетърпение очаквам, когато се премети фокуса от тях да се насочи към шапките на сватбата:))) има уникални екземпляри Grinning

моят фаворит е мадамата зад Кралицата в църквата   Joy Joy Joy нямам снимка ....

# 747
  • Мнения: 5 710
с нетърпение очаквам, когато се премети фокуса от тях да се насочи към шапките на сватбата:))) има уникални екземпляри Grinning

моят фаворит е мадамата зад Кралицата в църквата   Joy Joy Joy нямам снимка ....

аз явно мисля, като тези от Е!, защото следкато го написах видях някои коментари за шапките:)
точно тази с големия орнамент визирах и аз:))) те на тези .. неща не им казват шапки, имат друго име.

Кала, ако си пуснешЕ сега почна от начало, коментарите по Е са най-готини, приготвят и фешън полис ( което мъжът ми умира да гледа и каза, че ще стои с мен да гледа, с надежда да види фешън полис:))))

# 748
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ами бг госпожите от НА кафе и по битиви, следе6ти на живо церемонията какви пера имаха из перу6ините си Joy
НА мен младоженците ми харесаха м,нооого, сладки и скромни, роклята и коронката съ6то бяха супер.

# 749
  • Мнения: 5 710
Калке, разбрах кои са тези образи, предполагам тях визираш.

Princess Beatrice of York, Princess Eugenie of York


едната явно е повлияна от лейди Гага ( лявата), другата .. Rolling Eyes
Това са дъщери на онази с червената коса , Сара Фъргюсън ли беше и принц Андрю

Общи условия

Активация на акаунт