116та италианска

  • 28 868
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 462
Гейс Кели e била прекрасна . Heart Eyes
Даяна сякаш е много по лъчезарна от Кейт .

# 751
  • Мнения: 653
Дюн, все повече ме притесняваш  Joy Joy Joy

Ооо, това е отдавна, стар "порок" не е от бременността Laughing Blush

ето я глицинията, специално за феиамски  Simple Smile http://zeleno.bg/bg/articles/615-glitsiniya-wisteria.html
Нямам такъв екземпляр в градинката, уви.
wisteria lane, какво ви говори?! хахах

да ви кажа 4ух по тв_то 4е сестрите Мидълтон имали то4но прякора сестрите уистерия (в смисъл на глицинията) заради невероятната им способност да се катерят по социалната стълбица, та в гугъл намерих това от daily mail 2007:

And according to one well placed source: "Kate and Pippa have already been dubbed The Wisteria Sisters - they're highly decorative, terribly fragrant and have a ferocious ability to climb.


дали няма връзка с букет4ето  Joy

ДЮн, ако темата за теб е сериозна и те интересуват селебритис, не ми обръЩай внимание, ниЩо не знам за тези хора и не ме вълнуват, просто се бъзикам по петъШки Wink

# 752
  • Мнения: 5 710
майка ми каза, че по бг  коментари чула, че когато  майката  на Кейт М. разбрала къде учи Уилиам тутакси я преместила  в същия у-т. Sunglasses

# 753
# 754
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Zdraveite, momi4eta. Imam molba kam vas. Prez lqtoto 6te patuvame s kola za 2 sedmici iz Italiq. Bihte li mi prepora4ali kade da idem, kakvo da vidim. Az iz4etoh dosta, no mislq, 4e vie 6te me orientirate mnogo po-dobre. Blagodarq vi predvaritelno.

# 755
  • Мнения: 8 535
Пенка един пост над теб има нова тема.Пиши там ,може ида те  насочи някой

Общи условия

Активация на акаунт