Всякакви въпроси относно съдомиялните - 5

  • 45 144
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 916
Може би е варовик. Погледни солта.

# 676
  • Мнения: 15 379
Не е варовик. Водата в София е много мека.
Аз бих сменила препарата.

# 677
  • Мнения: 13 248
Купих си таблетки Грюн Грийн, но не съм доволна изобщо от тях. Съдовете ми са с бели петна, нещо което никога досега не ми се е случвало.

# 678
  • Мнения: 184
Днес я почвам съдомиалнята-ще и проверя всичко,перки,филтър,че скоро не съм.Аз си мисля,че може и в солта да е проблема,ще купя и други препарати и дано се оправи всичко

# 679
  • Мнения: 184
Ще имам ново капаче  Grinning,имало в сервиза.Купих и всичко ново,таблетки Феъри,нова сол(само дето немога да махна старата),и гланц нов Апта,дано не съм сгрешила.Измих всичко в нея и дано се оправи миенето,да имам пак блестящи чаши и чинии

# 680
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Здравейте, момичета! Записах се в темичката, защото вече си имам и аз съдомиялна. Взехме си тази http://leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=13&c=20&pid=116.
Моля ви, ако има някой, ползващ същата машина, да сподели какви препарати да си взема, които са изпробвани върху тази марка и разбира се е останал доволен от тях.  Нямам търпение довечера да я пусна, защото след ремонта на кухнята, всички съдове са прашни.
Мерси предварително. Връщам се да чета назад.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 398
Днес като отворих миялната , / нощес ми/ всичко беше в неизплакнат препарат. Бях писала по напред , че съдовете ги изваждам на едни петна като все едно са мити с варовита вода, но в София не е варовита. Та днес установих, че е препарат , защото под течашта вода се изплакнаха хубаво.
Та въпроса ми е по колко да слагам от прахта , имам разграфено вътре и слагам на око и то винаги е горе долу до средата даже по малко , защо не плакне тази машина  #Cussing out

# 682
  • София
  • Мнения: 4 398
Те даже не са се измили , сега ги гледах , че добавих още няколко вилици и поогледах тези прозрачните чинии ами те са си мазни  newsm78
А ги пуснах на интензивна програма.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 398
Снощи пак ги пуснах и сутринта пак са си мазни , какво да правя  newsm78
Миналата седмица всичко беше ок. сега какво и стана. На една и съща програма си ги пускам, с прах на Сомат . Ще ходя сега да взема нещо друго.

От какво може да не се измиват , освен от препарата  newsm78

# 684
  • София
  • Мнения: 2 132
Почисти ли си филтрите, дюзите?

# 685
  • София
  • Мнения: 4 398
Сега ще погледна как се чисти това чудо, защото тя е нова на седмица две и още не съм я разучила. Мерси за съвета  Hug

# 686
  • Мнения: 15 379
Машина на 2 седмици няма как да е мръсна. Освен ако не си наляла буркан мас вътре.
Ползваш ли гланц?
А пробва ли да смениш препарата?

# 687
  • София
  • Мнения: 6 210
Хм, много странно, наистина! За две седмици няма какво да я замърси толкова.
Аз каква простотия направих онзи ден  ooooh! - пуснах таблетка на Грийн Грюн, ама с фолиото... по инерция. Хем си намерих таблетката непокътната на дъното, хем по-голямата част от съдовете бяха чисти, в интерес на истината  Mr. Green. Следователно, ако всичко е ОК с машината, то и само с водица се поизмиват нещата, които не са били много мръсни.

# 688
  • Мнения: 190
 НА  мен  пък  не  ми се разтвори   таблетката  Sad.А  миялнята  е пълна и подредена както  винаги .Приборите   се бяха  измили ,  но  таблетката не  се  беше  разтворила   .Пуснах я пак  със   същата  таблетка  ама  си я  оставих  така  без  да   я слагам    във поставката та  да видим како  ще  стане  Simple Smile))

# 689
  • София
  • Мнения: 4 398
Машина на 2 седмици няма как да е мръсна. Освен ако не си наляла буркан мас вътре.
Ползваш ли гланц?
А пробва ли да смениш препарата?


Не съм наляла мас  Mr. Green
Не съм ползвала гланц.
Ама аз откакто е взета само с праха на Сомат мия. И миналата седмица нищо им нямаше на чиниите.
Мих и с две таблетки на Финиш ама, там си имаше проблема с варовитите капки , а сега и мазни ги изкара ???
Утре ще отида да взема и друг препарат или таблетки и ще пробвам, сега чакам мъж ми да дойде да я разглоби тези филтри, а по принцип на колко време е хубаво да се чистят.

Общи условия

Активация на акаунт