Всякакви въпроси относно съдомиялните - 5

  • 45 064
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 46 492
... Като количество колко събира? ...

2 кг., но досега мъжът ми слагаше само половината, снощи изсипа всичко и сега ще засечем.
Днес я пуснах пак - не свети, да видим докога.

# 736
  • Мнения: 2 479
... Като количество колко събира? ...

2 кг., но досега мъжът ми слагаше само половината, снощи изсипа всичко и сега ще засечем.
Днес я пуснах пак - не свети, да видим докога.
Е, нормално си сипвате, не е там причината. Възможно е някой датчик да не отчита правилно и затова да гълта сол на поразия (не съм запозната, само предполагам). Ако пак светне звънкайте в сервиза.

# 737
  • Мнения: 190
... Като количество колко събира? ...

2 кг., но досега мъжът ми слагаше само половината, снощи изсипа всичко и сега ще засечем.
Днес я пуснах пак - не свети, да видим докога.
Е, нормално си сипвате, не е там причината. Възможно е някой датчик да не отчита правилно и затова да гълта сол на поразия (не съм запозната, само предполагам). Ако пак светне звънкайте в сервиза.
А на кокло е настроена  солта ?

# 738
  • София
  • Мнения: 3 836
Т о много е просто- каот отвъртиш капака и ако има вода няма да доливаш ! Peace

Благодаря, Рени!  bouquet

# 739
  • Мнения: 532
Понеже не намерих отделна тема за препарати, а търсачката ми дава само грешки цял ден, да питам тук - ползвали ли сте тези био таблетки? Виждат ми се интересни, но по принцип избягвам таблетките, защото ми надират стъклените съдове (ползвала съм само на Калгонит досега).. И все пак ми е любопитно дали измиват добре Flutter

# 740
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не съм ползвала тези таблетки, но не ме заинтригуваха. Ето тези са проверени и по-изгодни:
http://freshaktiv.eu/43/44/134.html

А какво ще рече сапунени орехчета?

# 741
  • Мнения: 532
За Грюн Грийн отдавна ви чета хубавите отзиви в темата, със сигурност ще ги пробвам, само да ги намеря Peace

А за био таблетките точно сапунените орехчета ми гъделичкат любопитството, но за момента не ми се харчат парички за експерименти Thinking

# 742
  • Мнения: 0
Не съм ползвала тези таблетки, но не ме заинтригуваха. Ето тези са проверени и по-изгодни:
http://freshaktiv.eu/43/44/134.html

А какво ще рече сапунени орехчета?

Нещо ми се върти в главата, че се извличаха от някакво дърво, но не съм сигурна. newsm78

# 743

Общи условия

Активация на акаунт