Щъркелите пролет предвещават ,а МАЙски бебчета дали ще ни доставят!- Тема 19

  • 23 105
  • 694
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 172
Добро утро  Grinning


Елфи, ти без епидурална ли си раждала?


Без,без....абсолютли натюр  Crazy И сега мисля да е така.Не искам никакви упойки  Naughty Като ще ми е гадно,да ми е гадно,че после да се хваля,колко ужасно е било  Laughing

Това за килограмите и аз много не вярвам или поне не и на моя док  Laughing С Виктор ми беше казал месец преди да се роди,че е над 3 килограма вече,а той се роди 2.900  Crossing Arms

С Клавдия пък ми каза,че е към 3.300 2 дена преди да се роди,а тя беше 3.700  Laughing

Ама той малко така по учебник ми ги говори...та не му вярвам хич  Joy

# 76
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Много сте ранобудни бре Simple Smile smile3507
А, ранобурни, днес даже се успах аз  Laughing Ама ММ свикна да ставам в 7 и днес като ми звънна в 9 остана неприятно изненадан, че не съм со свършила работата (трябваше да занесе едно нещо в 8  Laughing ) Съдба, вкъщи съм и пак се успивам  Joy

# 77
  • Мнения: 69
Добро утро!

Как завиждам на мамите дето са ремонтирали, освежили, изчистили, изпрали...и сега само си седят и чакат с кеф. Ох, мен тепърва ме чака тази лудница, а още от сега се чувствам уморена.

Хубав ден на всички желая!

# 78
  • Мнения: 2 172
Добро утро!

Как завиждам на мамите дето са ремонтирали, освежили, изчистили, изпрали...и сега само си седят и чакат с кеф. Ох, мен тепърва ме чака тази лудница, а още от сега се чувствам уморена.

Хубав ден на всички желая!

Споко,ставаме две  Hug

# 79
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Три  Laughing

# 80
  • Мнения: 111
четири..... Peace аз толкова уморена се чувствам...само съм напазарувала и почнах да готвя и неможех да стоя вече права....а седнах на мивката да режа лук и сега съм вече труп.
Я кажете ластичния колан за стягане още в родилното ли трябва да се слага,или после вкъщи?

# 81
  • Мнения: 790
О момичета и аз се включвам към групичката на трябва да изчистя.В нас е пълна лудница, а вече не остана много време.Един гардероб подредих и след мъжа ми вече не си личи  newsm29
За прозорците и килимите обеща той да ги оправи,ама кога ли  newsm78
Трябваше и още един гардероб да си поръчаме,ама на него още не са му платили и чакаме паричките,дали обаче и беба ще ги дочака не знам.Днес времето е страхотно,ама аз вече в никви дрехи не мога да се побера и съм се отчаела много.До сега карах с едни роклички,ама ако излезна с тях ще потъна в под.А и всички блузки вече ми са къси и корема ми стърчи из под тях.Не ми се искаше да си купувам дрехи,които ще нося по-малко от месец,ама май нямам голям избор.Ама то и поне да можех да си намеря нещо за моя задник,ами като всичко ми е тясно,на близо знам само 1 магазин за бременни и вече няколко пъти ходя и все затворен.

# 82
  • Мнения: 416
Добро утро!
 Спокойно и аз съм от тези "подготвените"  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 0
Добрютро и от мен  Hug
Ми то и аз до никъде не съм стигнала още - нито съм напазуравала всичко, нито пък изпрала, изгладила  ooooh! да не говорим, че мислим и да пребоядисаме стените / аз няма да се включвам де  Simple Smile /

Я кажете ластичния колан за стягане още в родилното ли трябва да се слага,или после вкъщи?

и аз това щях да питам  Peace и също как му се избираше номера на тоя колан  newsm78

# 84
  • Мнения: 1 686
Добро утро Simple Smile
Аз почти не съм спала - моята мадама се въртя до 2,30, а после трябваше да ставам в 5 да си пия лекарствата. Сега очите ми са малко на хикс:)
Момичетата, които ще правят ремонти - ако има как викайте помощници и само наблюдавайте от страни. Че аз от местенето и оправянето си докарах въпросното скъсяване на шийката на матката. Стискам палци всичко да мине бързо и неусетно Peace
Усмихнат ден  Hug

# 85
  • Мнения: 71
Добро утро майчета, Hug

Тази вечер се озомбих и неможех да се наспя  Shocked  киселини, болки в краката и гърба ужас и 3 пъти ставах до ВЦ-то.

Бубе благодаря ти за отговора, то и при мен ще е 7 часа разлика че там времето не се променя.

Даная , има ли ефект от тези ластични гащи? Прибират ли корема или само прибират излишните месища да ни правят по стройни? Има ли мами които са ползвали такова бельо за след раждане да споделят мнения и фирми прозводител?

# 86
  • на североизток
  • Мнения: 285
Ха, здравейте и от нас!
Гледам и аз вече съм в деветия - кога мина това време newsm78 Хем се радвам, че не остана до срещата с малката, хем че чувствам непоготвена.
За контракции си говорите - Елфи ги е описала доста добре. И аз съм раждала без никакви упойки. Смятам и този път да е така. Ако може само раждането да е по-кратичко и безболезнено Grinning
Иначе и аз се въртя по нощите и не мога да спя. Като змби съм вече. Беба е толкова активна милата - къде намира място да шава й се чудя.
За килограмите на бебето - много е относително. Навремето за сина ми казваха, че е едър, а се роди 2900. Имам толкова познати с назначено секцио, заради едър плод, които си родиха дечица по 3000 кг. Така, че не вярвам много много на тези предвалителни измервания.
Аз като цяло вече съм стегнала багажа за болницата, защото няма накъде вече, но имам още куп задачи за вършене из нас, а не ми се прави нищо. А и децата са вкъщи във ваканция - малката намаза покрай ваканцията на батко си, защото не било честно само той да си почива Crazy

# 87
  • Мнения: 1 130
И аз съм от неподготвените Simple Smile Не съм купила всичко, а това, което е купено го складирам в един гардероб, който не знам кога ще му дойде времето да го подредя. Леглото и скринът ми не са готови още, има и проблем с поръчката на количката Sad вместо да напиша регистрационен адрес тук в Бг и адрес за доставка в Англия (защото от там ще ми я докара един приятел) съм написала и на двете места Английски адрес, а картата с която плащам е в Бг на името на мъжа ми. И се обадили на приятелят ни в Англия, че сме някакви измамници и искаме да платим с чужда карта и сега не мога да разреша проблема, защото искат да им пратя сканирана л.к на мъжа и картата, а той не е съгласен.
Също така никакви дрешки не съм прала и гладила, защото си мисля, че имам време, чака ме и триене на прозорци, но ще е в някой слънчев ден  Mr. Green На лице за бебето имам една ваничка и шишета  Peace

# 88
  • Мнения: 15
Здравейте майски мами! В предишната тема попитах дали има някоя мама от Варна, която да ходи при д-р Танев в АГ Варна! Интересува ме кога, къде и колко е прегледа при него. Благодаря предварително! Лек ден на всички!!!

# 89
  • Мнения: 2 172
Хек,мацки.....помните ли Мишлена  Grinning Тя май се попремести в априлките.

Току що се порових във фейса й и се оказа,че вече е родила малкия си юнак ylinfant
Нищо не е обявено,но имаше честитки  Thinking

Да и е жив и здрав!!!

Общи условия

Активация на акаунт