Щъркелите пролет предвещават ,а МАЙски бебчета дали ще ни доставят!- Тема 19

  • 22 975
  • 694
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 236
мойта си е тръгнала от доста време,обаче от няколко дни почна да си тече,незнам и аз да се радвам ли да плача ли  Rolling Eyes ама гледам от хубава страна,поне каналите ми не са запушени...

# 691
  • Мнения: 331
При мен пък ни коластра, ни нищо и чак почвам да се тревожа, че може да са ми запушени каналите.... Sad

# 692
  • Мнения: 1 668
Добро утро!
моята госпожица започна със сутрешната гимнастика в 04,15.  Crazy Та аз се съобразявам с нея и стоя будна.
Правда, Жени - стискам палци всичко да е наред
А за случката с Мишлена - нямам думи, дано на никого не се случи нещо такова Praynig
Хайде, аз отивам да се разположа хоризонтално, че мацката се е позиционирала от лявата ми страна и доста ме наболява, пък и цялата треперя от Гинипрала Confused

# 693
  • Мнения: 12
Миличката  Мишлена! Това което й се е случило е ужасно! Дано не се случва на никой! Praynig
А тия доктори да се чудиш дали да ги  #Cussing out или  #2gunfire!
Добре че са я пуснали да си ходи у дома!
Още не мога да повярвам какво й се е случило!
Дано бързо се оправи и да са живи и здрави с Миро! Praynig Hug
Стискам й палци здраво!


# 694
  • София
  • Мнения: 291
Добро утро и от мен .
Много странна история с Мишлена  newsm78
 Като е била с епидурална упойка нали тръбичката си остава именно заради това , че ако се наложи да могат да влеят още малко упойка. По принцип епидураната е по щадяща от спиналната и доста майки я предпочитат, но аз няма да има  избор и ще си бъда със спинална, което след тази история ми се струва по-добрия вариант. Първия път от упойката и на мен ми се гадеше , но ми сложиха нещо в системата и ми мина за секунди буквално. Нищо не съм усетила.  Започна да  ме отпуска чак след няколко часа в  реанимация.
МАЙчета тъй като днес съм по лекари и не знам кога ще се прибера пускам сега новата тема

Общи условия

Активация на акаунт