Щъркелите пролет предвещават ,а МАЙски бебчета дали ще ни доставят!- Тема 19

  • 22 997
  • 694
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22
Момичета добро утро.
Искам и аз да попитам за болничните?След като пише че е изплатен от НОИ до колко време 6те ми го преведат по картата
в другата опция за изплатени болнични като влезеш последната колонка пише''ведомост''и има дата това е дата на превода...поне аз така се ориентирам..надявам се да съм помогнала и да е така и при теб..Simple Smile))


Наистина това е начина да се види, кога ще минат парите по сметката.  И винаги като напишат изплатен, гледам по ведомост кога ще преминат по моята сметка.

# 676
  • Мнения: 237
Мишлена е герой,друго немога да кажа,освен да се възстановява бързо от кошмара милата  Peace
За морфологията и аз не отидох заради сумата,ама моя лекар взима по 170 лева,и хич не ме е срам даже,пък и квото и да каже 30 седмица да имат да взимат,най много в някой филм да ме вкара.
Аз да кажа че въпросното петно за което ви питах взе да избелява,дано се махне че ме притесни.
jenny_b с медицински спирт си мажи краката ,ходилата вратът и ще имаш голямо облекчение  Peace
За ОБ Варна-само козметиката да беше специална,пък тооо списъка е голям Wink много са нахални,ама нищо неможем да направим,след надписа най отдолу-съгласувано с ръководството и бла бла че и печат има  #2gunfire

и сега да попитам,как така Мирослав се роди Март вместо Май и тежи 3100,бая много ми се вижда за 7ми месец  newsm78,но да е жив и здрав е най важното  Praynig

# 677
  • Мнения: 331
На Мишлена колко и се събра...и с бременост, и с раждане....  ooooh! Не искам да коментирам отношението на лекарите, дано на никой не се случва подобно нещо!  Twisted Evil Стискам палци бързо да се възстанови и да забрави този ужас!  Praynig

# 678
  • Мнения: 22
И аз се присъединявам към пожеланията за Мишлена, да е жив и здрав юнака, че голям мъж е излязъл и наистина подобни раждания да остават някъде в миналото, на никой да не се случва!  Praynig

# 679
  • Мнения: 23
Ох, голямо четене падна, 10 страници едва прочетох... голямо писане е паднало днес, аз ходих на кино и си купих за лятото една жилетчица и блузка...
Установих че за бебето всичко необходимо сме купили. Имам да сортирам някои дадени бебешки неща и да си избера какво ще обличам и кое не..

От разказа на Мишлена лошо ми стана.... Милата стискам палци бързичко да се възстанови и да се наслаждава на малкия Мирослав, а той да бъде кротко и много здраво момченце!!!!  Hug Hug Hug Hug
А лекарите, сестрите и тем подобобните в тая болница са за  #2gunfire, ама как може такова безобразие, ще повърна от такива идиоти  Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

По отношение на третата ФМ: Не съм ходила!

# 680
  • Мнения: 2 172

и сега да попитам,как така Мирослав се роди Март вместо Май и тежи 3100,бая много ми се вижда за 7ми месец  newsm78,но да е жив и здрав е най важното  Praynig

Ами тя беше за 1 май,но после и се измести терминът за 20 април някъде.Имаше разни проблеми и се очакваше да роди даже по-рано.Бяха и казали още от 7-мия месец да се готви,И в крайна сметка е родила края на март,което прави началото на 9-ти месец,но пак голямо ми се струва бебето  Rolling Eyes

# 681
  • гр. София
  • Мнения: 2
Tony_st моля да ми изпратиш координатите на педиатърката на лични. Сега ще събирам информация, пък после ще го мисля.
За случилото се с Мишлена, просто нямам думи, но за съжаление се случват такива неща в нашата прекрасна родина с прекрасно здравно осигуряване и обслужване. Пожелавам това да е първия и последен подобен случай и при всички нас всичко да мине добре и щастливи да се радваме на бебенцата си. На Мишлена пожелавам бързо да превъзмогне на случилото се и да се радва на сина си. Както каза една приятелка - "Когато видиш детенцето си, разбираш, че всичко си е заслужавало и забравяш всичко лошо" - Дано да е така!!!
На ФМ аз ходих, но основната причина беше, че не усещах движенията на бебчо често и ясно изразени и се притеснявах.
Лека нощ и сладки сънища на всички Simple Smile

# 682
  • Мнения: 567
Бооооооже, не мога да повярвам, че такова нещо се случва в наше време! Как не е колабирала от болката горката Мишлена? Тези са за съд  #2gunfire #2gunfire
Аз като знам каква е болката като те пуска упойката, макар да вливат болкоуспокояващи, че и по някоя инжекция през 2-3 часа. А и раната е затворена и спокойна. Боже, какво ли е докато те режат на живо!  #Cussing out
Направо съм сразена!
Мишлена, бързо възстановяване. Гушкай малкото пашкулче, да те успокоява!  Hug  Hug  Hug

# 683
  • Мнения: 85
А като сте заговорили за педиатри да питам - като отиваме да раждаме трябва ли да носим някакъв документ от педиатъра които сме избрали?
Не... не ти трябва документ от педиатъра- необходимо е само да сте се уговорили предварително, защото в деня след изписването, педиатъра трябва да ви посети у дома... Иначе за в болницата не е нужно Simple Smile

# 684
  • Мнения: 790
Не мога да повярвам на разказа за Мишлена,милата какво е преживяла,това е като филм на ужасите.Дано поне вече са добре и бързо да се възстанови.Ох тази вечер май ще имам кошмари от този разказ.Дано на никой да не се случва такова нещо повече.
Момичета а този ПИК  във всеки клон на НОИ ли мога да го получа.В смисъл видях че имат клон в Младост 3,дали мога там да подам молба или трябва да ходя до Стамболийски.И освен тази молба трябват ли ми някакви други документи?
И още нещо исках да пиша ама забравих newsm78

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 22:42 от babybu

# 685
  • Мнения: 10
цялата изтръпнах от разказа за мишлена  Cry да не дава Господ на никой да преживее такова нещо, аз си спомням че тя се оплакваше от високо кръвно и май някакви семейни неразбории имаха, та не стига тежка бременност ами и такова нечовешко раждане  #Crazy
тия всичките са за съд, дано да не се откаже и да си търси правата #2gunfire
стискам и палци да се възстанови бързо и да се наслаждава на малкото си момченце  Hug

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Милата Мишлена Heart Eyes Дано бързо се възстанови. Мирослав да и дава много сили Hug
Една приятелка с избор на екип в наша частна болница...за сумата от 1400лв. се "наслади" на живо секцио. Направо бях Shocked
Целувки на Мишлена и малкото мишле.

# 687
  • Мнения: 3
 Честито на Мишлена, това което е преживяла е ужасно, но сега най-важното е всичко да е наред.
 А за лекарите от болницата в Сандански не се учудвам никак. Имам приятелка, която тръгна да ражда нормално, в същата болница в Сандански, но "нещо се било объркало" според тях, без да кажат какво и съответно минали на вариант секцио. Само че нямало опитен анестезиолог, които да и сложи спинална упойка и и слагат директно пълна упоика. Незнам какъв е бил коктейла на тази пълрна упойка, но моята приятелка не можеха да я събудят маса време. Тя самата ми е разказвала, как е чувала рекарите да си говорят изпуснахме момичето, сега какво ще правим и такиваа страхотии.....казваше че ги слушала но неможела да отвори очи. В крайна сметка след силни шамари я бяха събудили, но до ден днешен никои не и даде епикриза, в която пише какъв е бил проблема, какво са и сложили като упоика и т.н. Разказваше ми тя, че когато и да търси анестезиолога все го нямало, веднъж го срещнала из града и обяснението било, че явно към нещо си алергична.
Пу пу, Бог да ни пази, мислете положително. Дано не ъм ви стреснала с тази случка. Към днешна дата, моята приятелка има едно здраво 4 годишно момиченце и в момента е в очакване на момченцето си, преживяла е случката. Може би се е регистрирала при априлските мами. Hug

# 688
  • Velingrad
  • Мнения: 0
Честито на Мишлена Hug да им е здраво бебчето и много да ги радва!
Ей тези "лекари" са за разстрел #2gunfire . Косата ми настръхна...не е за вярване ...касапи.
Мила Мишлена, бързо да се възстановяваш и да забравяш случката Hug

# 689
  • Мнения: 4
Ей от това най много ме е страх при секциото-да не ме пусне упойката.
А мамчета на накоя друга тръгнала ли й е коластра?Че при мен почва да е притеснително  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт