Щъркелите пролет предвещават ,а МАЙски бебчета дали ще ни доставят!- Тема 19

  • 22 996
  • 694
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 817
Ужас! Горката какво е преживяла!  Cry
Дано да не се случва повече на никой! И дано тя се възстанови бързо и Мирослав също да наддава добре!  Hug

# 661
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета  Hug
Уауу... 45 изписани странички...


Честито бебенце на Мишлена! Да е много здрав и бързо да се възстановява мама!

Аз исках да попитам- ходили ли сте на късна фетална морфология? Имам предвид- тази, която се прави 28-32 седмица? Аз имам записан час за утре и се чудя има ли смисъл изобщо.... Благодаря предварително Simple Smile

# 662
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Милата! Дано на никой да не се случва  Sad Поне, че вече си е в къщи, по-спокойна ще е психически  Cry Дано скоро да се възстанови.  Hug   bouquet
Отново - честит й син и много да я радва  Grinning   bouquet

# 663
  • Мнения: 75
Лелеее направо изтръпнах от разказа за Мишлена. Cry
Ужас,аз както ще съм без избор на екип дали няма да ми се случи същото? Sad
Така ми се иска да си родя детето нормално... Tired Face и да не завися от доктори и упойки,ама няма...
Иначе честито бебче Мирослав,да е жив и здрав и много да я радва!  bouquet

# 664
  • Мнения: 111
Ааааа потресена съм от разказа за Мишлена..милата,дано да се възстановява бързо..ама тия лекари и сестри все едно не са давали клетва да помагат на хората..първо те изнудват да плащаш и в болницата си не пациент,а клиент..а после не получаваш това ,за което си платил.
Относно това че упойката я е пуснала,неможели в течение на операцията да се сложи пак нова упойка?

За късната ФМ аз ходих,за собствено успокоение,че ми бяха наговорили разни неща за бебето още в началото....щом имаш запазен час  и възможност отиди ,иначе ме гледаха около 20 мин ,доктора гговори,говори,успокои ме и това беше.

# 665
  • Мнения: 23
Бреееееей, те пък много специални във Варна.  Crossing Arms Хипп иска ли. Тцтцтц

Да не говорим, че на списъка срещу написаната козметика има теринце - "Остава за болницата"....  #2gunfire

# 666
  • Мнения: 0
Да е живо и здраво бебчето и мамата по бързо да се оправя това което е преживяла е ужасно нямам думи

# 667
  • Мнения: 23
Момичета добро утро.
Искам и аз да попитам за болничните?След като пише че е изплатен от НОИ до колко време 6те ми го преведат по картата
в другата опция за изплатени болнични като влезеш последната колонка пише''ведомост''и има дата това е дата на превода...поне аз така се ориентирам..надявам се да съм помогнала и да е така и при теб..Simple Smile))
п.п.           бързо възстановяване на мишлена иии честито бебчее...Simple Smile))

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 21:57 от nins86

# 668
  • Мнения: 1 328
и от мен стиснати палци за Мишлена! дано на никой не се случи такова страшно раждане Praynig
Правда, бързо да те пуснат от болницата!
аз продължавам да съм под всякаква критика.. но поне си пръснах едно спрейче и започнах да дишам поне.

# 669
  • Мнения: 23
Здравейте   bouquet

От 2 дни не съм ви чела, но и настроението ми е на голям (-) .
Изследванията на инсулиновата ми резистентност хич не са добри... и утре ще влизам в болница неясно докога, не знам какво ще контролират, но със сигурност пак ще настояват за секциото, което толкова исках да избегна....

Ако съм пропуснала някакви празници, моля за извинение и дано има само хубави поводи за писане. Жени, оздравявай  Hug

Хубав ден на всички!   bouquet

П.С. Вероятно ще ви контролирам по малко от болницата с лаптопа и мобилния нет Hug
Иначе, вчера видяхме беб, истината е, че много е пораснал. Върви с 2 седмици напред, заради инсулиновата резистентност, или просто защото мъжа ми и брат му, както и брат ми са били едри бебета.....
Правда, надявам се бързо всичко да се възстанови с тая захар и да те пуснат бързичко от болницата!!! Успех  Hug

# 670
  • Мнения: 85
относно изплащането на болничните- вече втори месец моите ги превеждат на следващия ден, след като статуса в справката се промени на "изплатен"...

# 671
  • Мнения: 2 172


Аз исках да попитам- ходили ли сте на късна фетална морфология? Имам предвид- тази, която се прави 28-32 седмица? Аз имам записан час за утре и се чудя има ли смисъл изобщо.... Благодаря предварително Simple Smile
Срам не срам...признавам се,че ми се досвидяха парите  Blush
Незнам доколко е наложителна ,чувала съм,че е малко излишна,а по-важната е втората  Rolling Eyes

# 672
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Що пък да те е срам. И за мен са излишни пари.  Grinning Едва ли има някакво значение, а и 28 седмица вече е прекалено късно за каквото и да е  Grinning Ако на първата или втората е имало някакви проблеми - да, но иначе си е пръскане на пари за мен  Grinning

# 673
  • Мнения: 299
Леле милата Мишлена!Дано на никой не се случва такова нещо!
Как може да я оставят без упойка Shockedдо колкото знам се слага систем за да може в процеса на раждане да се сложи още ако се наложи
А и ако не се лъжа за секцио не се ли слага спинална упойка? Thinking

# 674
  • Варна
  • Мнения: 27
Момичета имате ли проблеми с ходенето до тоалетна? При мен е голям зор, уж спрях желязото обаче работата се е спекла доста  Joy
Преди време и аз имах много проблеми... хем ядях много кисело мляко, с трици без трици всякак, уж някой път ми помага но не винаги. Виж напоследък съм много доволна от салата със зеле... направо се родих, почти всеки ден на обяд гледам да ям зелева салата и стомаха ми е много редовен.
Oposum4e, сутрин на гладно по едно-две кивита, както и сушени смокини и нямам проблеми със стомаха Simple Smile

Мерси за съветите момичета  Hug само това с триците не съм пробвала, ще опитам и тях с риск да  Sick В крайна сметка имам и план "Б" - ако нещата станат нетърпими ще прескоча до болницата и ще се направя че раждам, да ми направят една клизма набързо  Joy Joy Joy
А като сте заговорили за педиатри да питам - като отиваме да раждаме трябва ли да носим някакъв документ от педиатъра които сме избрали?

Миличката мишлена Dizzy Face дано да се възстанови бързо и да радва на бебчето си. Стискам палци

Общи условия

Активация на акаунт