Кандидатстване в СМГ

  • 14 293
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 17 334
За съжаление отново не отговори на въпроса ми какво трябва да се направи.

# 136
  • Мнения: 41 444

Първо, родителите винаги трябва да се грижат за децата си. И те го правят.
Съгласна. Ама защо го отричате само един-два постинга нагоре?

Второ, не разчитам на официалния рейтинг, за да вкарам сина си в СМГ.
А как ще го ВКАРАТЕ? По втория начин? Който си може, влиза според официалния рейтинг.

Четвърто, продължавам да не виждам кой точно ваш аргумент съм заобиколил.
И сега какво? Да напише стандартна машинописна страница с цитиране на постингите си от 9 страници ли??? Ми четете и ще видите.

# 137
  • Мнения: 129


И пак да питам - защо все го повтаряте това за гоненето и банването. Явно не Ви е сполетяло досега.

Защото е просташко. А дали е правено ви посъветвах да се обърнете към Дидева. Направихте ли го?

# 138
  • Мнения: 129

Първо, родителите винаги трябва да се грижат за децата си. И те го правят.
Съгласна. Ама защо го отричате само един-два постинга нагоре?

Второ, не разчитам на официалния рейтинг, за да вкарам сина си в СМГ.
А как ще го ВКАРАТЕ? По втория начин? Който си може, влиза според официалния рейтинг.

Четвърто, продължавам да не виждам кой точно ваш аргумент съм заобиколил.
И сега какво? Да напише стандартна машинописна страница с цитиране на постингите си от 9 страници ли??? Ми четете и ще видите.

Глупости някакви. Разликата между това, което пиша аз и това, което пишете вие, е, че на мене може нещо да ми се отговори. А на вашето е глупаво дори и да се отговаря.

# 139
  • Мнения: 41 444
Ох, и аз като Константин Кирил Философ се изморих и напускам. Това е свада, а не спор. Спор може да бъде, ако имаше арбитър да оценява аргументи. Вас никога няма да Ви наддумаме. Виж, ако бяхме лице в лице, та да си разменим по някой шамар - по можеше някой да надделее. Само ме е страх да не Ви хареса идеята да си разменяте шамари с жени Joy

# 140
  • Мнения: 129
Ох, и аз като Константин Кирил Философ се изморих и напускам. Това е свада, а не спор. Спор може да бъде, ако имаше арбитър да оценява аргументи. Вас никога няма да Ви наддумаме. Виж, ако бяхме лице в лице, та да си разменим по някой шамар - по можеше някой да надделее. Само ме е страх да не Ви хареса идеята да си разменяте шамари с жени Joy

Няма как да бъде спор след като нямате аргументи. Няколко пъти ви питах да ми подскажете поне един, но отговор не получих. Шо се отнася до боя с пестници може и да сте ми в категорията, но едва ли ми покривате показателите, а и не си падам по садо-мазо. Така че спокойно.

П.С. Издържам много, но все пак имате шанс. В 18.00 почва мач.

# 141
  • Мнения: 129
За съжаление отново не отговори на въпроса ми какво трябва да се направи.

8 страници беше писано по това, включително и в пост №1, с който въведох темата. Вие не знаете какво съм предложил да се направи, но това не ви попречи да си правите вашите констатации и чак впоследствие да ме питате какво предлагам. Ами предлагам нещо. Има го в темата. Както и вашите постове още ги има. Ако някой проявява интерес би могъл много точно да разбере всичко.

# 142
  • София
  • Мнения: 17 334
И след като имаш конкретно предложение, защо не го отправиш към съответната институция?
Аз, признавам, конкретика в постовете ти не видях. Но може би имаш нещо предвид. Ако е така - има си канален ред и той не включва чесане на езици в бг-мама.

# 143
  • Мнения: 129
И след като имаш конкретно предложение, защо не го отправиш към съответната институция?
Аз, признавам, конкретика в постовете ти не видях. Но може би имаш нещо предвид. Ако е така - има си канален ред и той не включва чесане на езици в бг-мама.

Много точно сте се изразили - чесане на езици. Очевидно това се върши тук. Разбира се, че ще го предложа. По-добре беше това да бъде направено от повече хора, но очевидно няма как да стане. Жалко. Не за мен, естествено.

# 144
  • Мнения: 7 821
Не виждам смисъла тази тема да продължава. Ако започна да трия то почти нищо няма да остане.
Има друга с подобно съдържание (без обидите и флууда) и близка тематика.
Ако искате пишете в нея.

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 09:23 от .Ели.

Общи условия

Активация на акаунт