Кандидатстване в СМГ

  • 14 297
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 41 682
Бъркате надприказвал с оборил. Това са две различни неща, не че и срещу това нямате оръжие. Като ви свършат аргументите и бам - банн. Що се отнася до отрицателното отношение като гледам какъв е потенциалът отсреща няма как да успея да се впечатля. Напротив, налага се да бъда контрапункт. Приемете го, това е част от живота.

Оборил????  Joy Смях в залата. Само и единствено в собствените си очи. Колкото аргумента написах за нещо досега, всичките бяха "елегантно" заобиколени и пропуснати в отговорите Ви. За сметка на обилно ръсене с обиди, което Вие наричате оборване Mr. Green
Прав сте само за това, че такива като Вас са част от живота. Срещам ги всеки ден и на пътя (докато шофирам) и в работата.

А това за банването какво е? Десет пъти го повторихте, а никой не Ви е баннал. Май Ви се иска, а?

# 121
  • Мнения: X
Като ви свършат аргументите и бам - банн.
С двойно "н"?  Mr. Green Не знаех, че някой от несъгласните с Вас има модераторски права.
Бъркате надприказвал с оборил. Т
Не допускате ли, че просто не им се спори с радио?
Вашето дете ще кандидатства ли в СМГ?
Може и да кандидатства. Или смятате, че СМГ е само за софиянци?

Черна станция, вероятно под бан той разбира това, че му изтриха няколко мнения в една друга тема.

# 122
  • Мнения: 129
Не мога да разбера следното. Като трябва да се свърши нещо - никой. Като почне някаква караница се появявате всички обичайно заподозряни. Защо?

# 123
  • Мнения: 129


Оборил????  Joy Смях в залата. Само и единствено в собствените си очи. Колкото аргумента написах за нещо досега, всичките бяха "елегантно" заобиколени и пропуснати в отговорите Ви.

А това за банването какво е? Десет пъти го повторихте, а никой не Ви е баннал. Май Ви се иска, а?

Кой точно "аргумент" съм пропуснал. А за баннването питайте Дидева, за триенето също.

# 124
  • Мнения: 41 682
Не мога да разбера следното. Като трябва да се свърши нещо - никой. Като почне някаква караница се появявате всички обичайно заподозряни. Защо?

Какво ТРЯБВА? И на кого му ТРЯБВА?  Една работа се върши от този, който има интерес. От всички нас май само Вие имате някакъв интерес да се промени системата в СМГ. Какво очаквате от нас???

П.П. Една колежка, която не държи да се афишира, вече писа до директорката на СМГ.

# 125
  • София
  • Мнения: 17 368
Какво трябва да се свърши?

(Пишем заедно с Черна станция)

# 126
  • у дома
  • Мнения: 7 167
Господин Стойчев, ще си позволя да цитирам по памет едно мнение, което наскоро прочетох във форума. " Постването на няколко мнения от един потребител едно след друго при наличието на бутон за редакция е меко казано проява на лош вкус".
Аз така и не разбрах какво конкретно очаквате от потребителите в този форум.

Вашето дете ще кандидатства ли в СМГ?

Е,и?Ако не кандидатства -какво?Забранено е да се пише в темата ли?Никъде в правилата на форума не съм видяла да пише ограничение кой в коя тема да изказва мнение  Twisted Evil

# 127
  • Мнения: 129
Не мога да разбера следното. Като трябва да се свърши нещо - никой. Като почне някаква караница се появявате всички обичайно заподозряни. Защо?

Какво ТРЯБВА? И на кого му ТРЯБВА?  Една работа се върши от този, който има интерес. От всички нас май само Вие имате някакъв интерес да се промени системата в СМГ. Какво очаквате от нас???

Като нямате интерес защо изобщо се включвате в тази тема? Също така не ви ли е ясно след като го повторих безброй много пъти, че промяната на регламента не е възможно да ме касае пряко след като сина ми кандидатства сега? Това е елементарно, очевидно и неговото неразбиране аз с пълно основание наричам глупост.

# 128
  • София
  • Мнения: 17 368
Пак и отново: Какво трябва да се направи?
Явно много глупачки сме на клона, да му се не знае.

# 129
  • Мнения: 129
Господин Стойчев, ще си позволя да цитирам по памет едно мнение, което наскоро прочетох във форума. " Постването на няколко мнения от един потребител едно след друго при наличието на бутон за редакция е меко казано проява на лош вкус".
Аз така и не разбрах какво конкретно очаквате от потребителите в този форум.

Вашето дете ще кандидатства ли в СМГ?

Е,и?Ако не кандидатства -какво?Забранено е да се пише в темата ли?Никъде в правилата на форума не съм видяла да пише ограничение кой в коя тема да изказва мнение  Twisted Evil

Обяснявам ви и на вас. След като нейното дете няма да кандидатства в СМГ няма как да очаквам каквото и да било от нея. Питам я, за да й светне, че нямам причина да очаквам от нея нищо. Иначе нека си пише, стига да не пречи. Тази тема тук не е като нейната. Аз никога не плача на модераторите да трият някого. Дидева, пиши си на воля!

# 130
  • Мнения: 41 682
Като нямате интерес защо изобщо се включвате в тази тема? Също така не ви ли е ясно след като го повторих безброй много пъти, че промяната на регламента не е възможно да ме касае пряко след като сина ми кандидатства сега? Това е елементарно, очевидно и неговото неразбиране аз с пълно основание наричам глупост.

А забранено ли е???

Пък ако нямате интерес, защо толкова настоявахте да се пусне рейтинг сега, докато не е дошъл изпитът? Май беше от грижи за сина Ви, не за световното добро.

И пак да питам - защо все го повтаряте това за гоненето и банването. Явно не Ви е сполетяло досега.

# 131
  • Мнения: 129
Пак и отново: Какво трябва да се направи?
Явно много глупачки сме на клона, да му се не знае.

Вашето дете ще кандидатства ли в СМГ?

# 132
  • София
  • Мнения: 17 368
Пак и отново: Какво трябва да се направи?
Явно много глупачки сме на клона, да му се не знае.

Вашето дете ще кандидатства ли в СМГ?

Това ли е отговор на въпроса Какво трябва да се направи?

# 133
  • Мнения: 129
Като нямате интерес защо изобщо се включвате в тази тема? Също така не ви ли е ясно след като го повторих безброй много пъти, че промяната на регламента не е възможно да ме касае пряко след като сина ми кандидатства сега? Това е елементарно, очевидно и неговото неразбиране аз с пълно основание наричам глупост.

А забранено ли е???

Пък ако нямате интерес, защо толкова настоявахте да се пусне рейтинг сега, докато не е дошъл изпитът? Май беше от грижи за сина Ви, не за световното добро.

Първо, родителите винаги трябва да се грижат за децата си. И те го правят. В зависимост от това какви точно са родителите. Второ, не разчитам на официалния рейтинг, за да вкарам сина си в СМГ. Трето, доколкото следвам именно тази философия затова и поставям въпроса за по-добър регламент за прием. Четвърто, продължавам да не виждам кой точно ваш аргумент съм заобиколил.

# 134
  • Мнения: 129

Пак и отново: Какво трябва да се направи?
Явно много глупачки сме на клона, да му се не знае.



Това е условието, за да очаквам от когото и да било нещо. Дидева от Габрово и Черна станция от Чирпан и да искат не могат да свършат нищо.


Общи условия

Активация на акаунт