SUPERNATURAL Fans: Obsessed... And We Like It!*

  • 22 169
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
И на мен така, просто нема шанс да се изгуби сред масовката  Grinning

Една моя много любима снимка.

# 61
  • Мнения: 3 818
А пък на тази любимата ти снимка, Дженсън наистина изглежда като нисичкия брат hahaha

# 62
  • Мнения: 3
Галче, супер снимки  Hug   Карат си я ей така - в шеги и закачки, това ако е работа  Mr. Green    Най-тежко е кога стане време за снимките със стръвните фенки сигурно   Joy     И аз му се кефя на стърченето на Сам  Grinning    Де късмет повече мъже да стърчат така за нас по-снажните лейдита  Mr. Green 

А относно гласуването, гласувам си по градинарски, та второто място да е почти първо, както се казва  Grinning

# 63
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Хм анкетат сега ми дава грешка,ма анистина много гадно че са сложили J2 едни срещу друг,ще гласувам за Джаред,наистина няма нищо лошо тоя път да спечели малкия брат Wink Peace

Деси тоя клип нали  е същия дето Мирел го пусна във вампиро-ворколашката или се припознавам Crazy Thinking Joy Joy Joy

Аз песните си ги свалих на сезони от замундата,ма щом сте се оправили Mr. Green,да не се плашумкам Rolling Eyes

Страшни нови снимки Галче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 0
Добро утро  Simple Smile

Гале
снимките са страшни  Heart Eyes Heart Eyes

Плами не,този клип е друг  Simple Smile

И аз гласувах за Сами  Simple Smile

# 65
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Ето тук анкетата е действаща

http://uk.eonline.com/uberblog/watch_with_kristin/b234206_alpha_ … our_face_off.html

Не може ли да гласуваме за по-слабия от другата двойка, та нашето момче да е с по-големи шансове на финала?

# 66
  • Мнения: 630
Ооо Галина, ти се преоблече в старите дрехи, а? Крайно време беше...
Имаше един руски сайт, откъдето аз изтеглих музиката. После ще дочета и ако не е пускан, ще ви го пусна. Но не съм сигурна, че имаше всички сезони...
Много ми харесва как Джаред стърчи над всички останали Laughing Heart Eyes
И на мен Laughing

# 67
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496

Това наистина е една доста тъмна тайна Joy

Много са хубави снимките Simple Smile

Аз пак гласувах и забелязвам, че Джаред доста е стопил преднината на Дженсън. Току виж спечели Simple Smile

А пък на тази любимата ти снимка, Дженсън наистина изглежда като нисичкия брат hahaha

Аха, чак да не повярваш, че 10 см. могат да изглеждат толкова много Crazy

# 68
  • Мнения: 0
A, гласуването е тръгнало почти 50:50 между J2, това ще е наистина взривоопасен кръг. Grinning

Za OST- то, който иска да ми прати скайпа си на лични. Днес ме няма, но утре вечер обещавам да пускам папките на всички желаещи. Simple Smile

Изи, Mr. Green направо не е за вярване, наистина, как може 10 см да изглеждат толкова много. Simple Smile
- "Ами може, ако са на правилното място!" (е отговорът) Mr. Green

# 69
  • Мнения: 292
Oo snimki snimki krasota. Izvinqvaite mnogo za latinicata, no pisha ot telefona (a nali ne mpga i den bez vas  Hug), ta iskah da blagodadq na Mameto Heart Eyes,znaesh kak i s kakvo da me zapresh Blush

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 23:13 от bichito

# 70
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Може да ви досадя, ама не вярвам  Laughing Laughing






















куче да си  Whistling






Много се извинявам, че се олях, ама и аз като Би не моа се запра хахаха

# 71
  • Мнения: 116

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ама това как съм го пропуснала!!! о, отивам да го пусна в темата за Здрача

# 72
  • Мнения: 6 391

Аз пък не искам... да ме гали... по главата Mr. Green .

Галче Hug , благодаря ти за снимките.

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 17:08 от Impala

# 73
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391


Аз пък не искам... да ме гали... по главата Mr. Green .



Ох, много искам...от там да започне, идеално го прави  Heart Eyes



Ох, кажете ми, че съм луда, и че си внушавам, но не ви ли се струва, че ...де да знам...все едно снимат последния епизод, такива са задружни, мили един с друг...като за последно  Rolling Eyes

И нещо друго да питам-за какво все пак гласуваме, за корица на списания или за нищо конкретно.

# 74
  • Мнения: 6 391
Да, наистина го може *въздъх* - имаше и други снимки как гали кучЕтата си. Пък те как обичат да си заровиш пръстите в козината и да ги подраскаш леко.
Под 'те' имам предвид и мъжете, като козина = косите, сакън, не нещо друго Joy Joy Joy .

Галче, победителят не взема някаква специална награда: титлата му е по-скоро признание, израз на любовта на феновете. Но пък сайтът е доста популярен, един от големите.

Общи условия

Активация на акаунт