Подсъзнанието може всичко 39 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 70 291
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
medeya, благодаря   bouquet
Нещо интересно - цикли на живота

И на мен ми хареса и си свалих за всички числа - който иска да си изтегли статията:

Цикли за живота

Линкът за достъп до файла ще бъде активен до : Петък 22.04.11.

Starlight', благодаря  Hug

# 91
  • Мнения: 11 369
И аз съм 2  Grinning

# 92
  • Мнения: 11 369
А 6 не го намирам  newsm78

# 93
  • Мнения: 958
Пишеш горе в адрес бара, което число си искаш, при мен се виждаха само до 3, сменям 3 със 6 и готово Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 280
Благодаря за линка..Аз тази година съм 7...  bouquet

# 95
  • Русе
  • Мнения: 11 921
В предния си цикъл 1, получих сина си.,което променни коренно живота ми. В предходния срещнах съпруга си и започнах нова работа, в която постигнах доста успехи.

# 96
  • Мнения: 385
В предния си цикъл 1, получих сина си.,което променни коренно живота ми. В предходния срещнах съпруга си и започнах нова работа, в която постигнах доста успехи.
Толкова се радвам да го прочета! И аз съм в цикъл 1 в момента и съм готова да посрещна всички хубави и нови неща, които Вселената има за мен!  Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 3 648
Да ви кажа - при мен това с цикъла определено съвпада, защото през 2009 приключи един много щастлив период и живота ми доста се промени.
2000 се сдобих с жилище.

# 98
  • Мнения: 23
Аз съм в 9! Много добре знам с кое трябва да приключа, за да дам път на 1-цата догодина Simple Smile Спомням си предната ми 9, беше страшно, всичко ново удряше на камък....но сега разчиствам старото и чакам .....  bouquet

# 99
  • Мнения: 21

Здравейте,

Ще допълня по въпроса за нумерологичните изчисления със следното: Личната година е от рождения ден до рождения ден.Например ,ако тази година 2011 ,някой е  с рожден ден през ноември то неговата лична година също започва през ноември.Имайте това пред вид ,защото от януари до рождения ви ден личната година се смята с годината 2010.Надявам се ,да разберете обясненията , а ако греша имаме си и астролог - нека той да си каже мнението Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 0
Благодаря ви много момичета...
за циклите...
отдавна исках да намеря информация за тях...
аз съм 8

# 101
  • Мнения: 385

Здравейте,

Ще допълня по въпроса за нумерологичните изчисления със следното: Личната година е от рождения ден до рождения ден.Например ,ако тази година 2011 ,някой е  с рожден ден през ноември то неговата лична година също започва през ноември.Имайте това пред вид ,защото от януари до рождения ви ден личната година се смята с годината 2010.Надявам се ,да разберете обясненията , а ако греша имаме си и астролог - нека той да си каже мнението Heart Eyes
Значи до декември, когато е рождения ми ден съм в 9, и чак след това в 1, така ли?

# 102
  • Русе
  • Мнения: 11 921

Здравейте,

Ще допълня по въпроса за нумерологичните изчисления със следното: Личната година е от рождения ден до рождения ден.
  Пробвала съм я тази логика,но при мен нещата се случват в календарната година.

# 103
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ако не се лъжа, Паралелната реалност имаха нещо общо с сайта xnet ...   newsm78

Миши, Лени  Hug

Част от създателите на сайта,  са си направили издателство за интересни и редки издания.
Наскоро си поръчах книгите им, и просто ми се преобърнаха представите за света  в който живеем, Да не говорим и за по-различната гледна точка на  събитията,  на които ставаме свидетели в сегашният момент , включ. и тези  засягащи Япония, Либия и т.н.

# 104
  • Мнения: 21

Здравейте,

Ще допълня по въпроса за нумерологичните изчисления със следното: Личната година е от рождения ден до рождения ден.Например ,ако тази година 2011 ,някой е  с рожден ден през ноември то неговата лична година също започва през ноември.Имайте това пред вид ,защото от януари до рождения ви ден личната година се смята с годината 2010.Надявам се ,да разберете обясненията , а ако греша имаме си и астролог - нека той да си каже мнението Heart Eyes
Значи до декември, когато е рождения ми ден съм в 9, и чак след това в 1, така ли?


ДА- точно така е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт