Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 42 597
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 499


има същата оферта и за СОфия!!

# 691
  • Мнения: 6
Опаа  Wink Великденските кошници в Грабо ги познавам отблизо. Реклама не реклама ще си кажа  Embarassed Сестра ми ги прави и са наистина впечатляващи  newsm47

Дори напротив, добре, че сподели, че имам въпросчета. Simple Smile
Дай, моля те, малко повече инфо какво има в кошниците и, ако може реална снимка, че ги заглеждах оня ден, ама нищо не разбрах от офертата. Освен това, като не съм от София, как ще ми бъде изпратена - безплатно ли?
В Грабо снимките са си напълно реални, доколкото виждам  Simple Smile А за условията по офертата звънни на телефона, който е даден там и всичко ще ти обяснят, да не препредавам и да не спамим   bouquet

# 692
  • Мнения: 156
малко повече инфо какво има в кошниците

Подаръчната великденска кошница можеш да закупиш за 67лв, вместо за 134лв и в нея ще намериш:

• Бутилка вино Фраголино – италианско вино, произведено от специален
сорт грозде, което му придава очарователен вкус и аромат на ягоди;
• Козунак със стафиди и захаросани портокалови кори - тип панетоне;
• Козунак с крем ванилия;
• Френски бисквити с гранули шоколад;
• Козуначен геврек със сусам;
• Мини шоколадови яйца;
• Кошница от ракита;
• Ръчно изработена декорация на всички продукти и поздравителна картичка.

Подаръчната великденска кутия можеш да закупиш за 28лв, вместо за 56лв и в нея ще намериш:

• Френски бисквити с шоколадови гранули;
• Френски вафлени бисквити с шоколадова глазура;
• Фъстъци в тъмен шоколад;
• Мини шоколадови яйца;
• Ароматен освежител за шкаф или дрешник с изсушени листенца от маслодайна роза или цвят лавандула;
• Ръчно изработена декорация на всички продукти и поздравителна картичка.


На мен ми се струва, че дори половин цена за изброените продукти е много висока.  newsm78

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 11:53 от Ms.Forsyte

# 693
  • Мнения: 847
Много ми хареса офертата в грабо на Каса Ностра-консумация за 30лв. на цената на 15 и два часа за малечко в детския кът безплатно  Laughing

http://grabo.bg/sofia/hrana-i-napitki-za-vas-i-dva-chasa-v-detsk … i-za-15lv-0uuqnbt

Някой ходил ли е там?
Аз взех вече 1 ваучер де  Blush

Благодаря, че го спомена, въобще не го бях забелязала, взех и аз  Peace

Даже направих и резервация за утре на обяд и ако ми хареса, ще вземем още ваучери, преди да е изтекла офертата  Laughing Бяха много учтиви по телефона.

# 694
  • София
  • Мнения: 813
Ресторанта от грабо току що гледам са писали че от "практиката им" било добре детето да е поне на 2 за да е без придружител. То си е така в повечето детски клубове, ама да го бяха написали в офертата. Защото на някой може да му излязат криви сметките.
Опитах да пиша коментар, амаааа наистина мноооого дразнещо това с одобрението от модератор. За мен това си е цензура и ако пък напиша нещо и не ми го публикуват сме до тук с тях, въпреки че ми бяха много "симпатични".

# 695
  • Мнения: 6
Призовавам сайтовете за оферти да пуснат някое заведение в Бургас. Само козметики и екскурзии има. Предполагам, че срещат отпор на местна почва, ама да се постараят значи!
Хубав ден на всички!   bouquet

# 696
  • Мнения: 6
малко повече инфо какво има в кошниците

На мен ми се струва, че дори половин цена за изброените продукти е много висока.  newsm78

Само да кажа, че и ръчната декорация влиза в цената. А с това не правят компромис. Поне по мои наблюдения  Whistling Ако прекалявам кажете ми да спра   Embarassed

# 697
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен в този прекрасен форум!  Simple Smile Искам да питам дали имате впечатления от пицария The Jungle, които имdт оферта в Лапни. За съжаление няма опция за въпроси към офертата, даже и скайп нямат, а само и-майл. Благодаря предварително за помощта!:)

# 698
  • София
  • Мнения: 3 099
малко повече инфо какво има в кошниците

На мен ми се струва, че дори половин цена за изброените продукти е много висока.  newsm78

Само да кажа, че и ръчната декорация влиза в цената. А с това не правят компромис. Поне по мои наблюдения  Whistling Ако прекалявам кажете ми да спра   Embarassed

Съгласна съм, но в повечето цветарски магазини, които предлагат кошници, можеш да занесеш лакомства например, плащаш кошницата и разните панделки, и те ти правят разкошен подарък!

# 699
  • София
  • Мнения: 1 455
Понеже следя дали многооооо случайно Грабо ще публикуват коментара ми, с ужас установих, че сега не мога нищо да публикувам  #Cussing out Случвало ли ви се е?
  Все още като вляза в офертата не мога да пиша коментари  Crossing Arms Грабо ми БЯХА фаворити  ooooh!

# 700
  • Мнения: 6
малко повече инфо какво има в кошниците

На мен ми се струва, че дори половин цена за изброените продукти е много висока.  newsm78

Само да кажа, че и ръчната декорация влиза в цената. А с това не правят компромис. Поне по мои наблюдения  Whistling Ако прекалявам кажете ми да спра   Embarassed

Съгласна съм, но в повечето цветарски магазини, които предлагат кошници, можеш да занесеш лакомства например, плащаш кошницата и разните панделки, и те ти правят разкошен подарък!
И аз съм съгласна с теб  Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 1 455
 Мисля да взема този ваучер  http://www.promomax.bg/index.php?p=100108  за подарък, няма да окажа мнения, особено от Ivonska/ нали това беше твоят салон или греша  Blush/    bouquet

 Само да добавя, че в сайта им цените на единия вид почистване на лице в 13 стъпки е 45,00 лв., а в 9 стъпки 25,00 лв. ,а в офертата  е обявена цена 55,00 лв. с намалението е 19,90 лв. Цената е супер, но ...  newsm78

# 702
  • Мнения: 499
Ходих в салон "Бранков" за почистване на лице и "РУЖ ТЕРАПИЯ"- хич не съм доволна:( до следващия ден имах зачервено,излязоха ми няколко пъпки- упорити..отдавам го на процедурите..незнам,може и да е от мен,някой ако има впечатления да сподели моля.
Относно руж терапията- ами не си представях,че ще седя срещу лампа и ще си въртя лицето,за да ме огрява отвсякъде- 6-7 мин....

# 703
  • Мнения: 1 040
Понеже следя дали многооооо случайно Грабо ще публикуват коментара ми, с ужас установих, че сега не мога нищо да публикувам  #Cussing out Случвало ли ви се е?
  Все още като вляза в офертата не мога да пиша коментари  Crossing Arms Грабо ми БЯХА фаворити  ooooh!

И аз не мога да пиша коментари вече там, но само за конкретна оферта ми спряха писането ....познайте за коя  ЕНСООО #2gunfire #2gunfire след моя коментар се повиха 5 положителни коментара за Енсо все уж от фирмии после изтриха моят и ми забраниха писането в офертата.

# 704
  • Мнения: 6
Понеже следя дали многооооо случайно Грабо ще публикуват коментара ми, с ужас установих, че сега не мога нищо да публикувам  #Cussing out Случвало ли ви се е?
 Все още като вляза в офертата не мога да пиша коментари  Crossing Arms Грабо ми БЯХА фаворити  ooooh!

И аз не мога да пиша коментари вече там, но само за конкретна оферта ми спряха писането ....познайте за коя  ЕНСООО #2gunfire #2gunfire след моя коментар се повиха 5 положителни коментара за Енсо все уж от фирмии после изтриха моят и ми забраниха писането в офертата.
Май ще има бойкот  Stop Ауу като се замислих и много се изнервих от това. За какво са им тези коментари, като трият което не им уйдисва  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт