Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 42 629
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6
Опаа  Wink Великденските кошници в Грабо ги познавам отблизо. Реклама не реклама ще си кажа  Embarassed Сестра ми ги прави и са наистина впечатляващи  newsm47

# 676
  • София
  • Мнения: 1 455
 Понеже следя дали многооооо случайно Грабо ще публикуват коментара ми, с ужас установих, че сега не мога нищо да публикувам  #Cussing out Случвало ли ви се е?

# 677
  • София
  • Мнения: 1 455
 Да, Raspberry, съгласна съм с теб, офертата въобще не е толкова изгодна  Peace

# 678
  • Мнения: 0
Моят мъж пък сега ми изпрати, че купил това Simple Smile)
Всичко хубаво - ама дайте моля ви някакво инфо, ако сте ги ползвали, че ми настръхва косата от лоши салончета!!!

http://grabo.bg/sofia/izmivane-podstrigvane-oformiane-sas-seshoa … v-za-22lv-094kgrb

# 679
  • Мнения: 847
Много ми хареса офертата в грабо на Каса Ностра-консумация за 30лв. на цената на 15 и два часа за малечко в детския кът безплатно  Laughing

http://grabo.bg/sofia/hrana-i-napitki-za-vas-i-dva-chasa-v-detsk … i-za-15lv-0uuqnbt

Някой ходил ли е там?
Аз взех вече 1 ваучер де  Blush

# 680
  • София
  • Мнения: 988
момичета може ли малко хелп
значи поръчах си козуначета от колектива и в условията пише , че ваучерите ще излезнат 2 дни след приключване на сделката , а сега си взлизам в мойте покупки и имам ваучери : това те ли са или след приключването ще ми изпратят други  newsm78

# 681
  • Мнения: 498
момичета може ли малко хелп
значи поръчах си козуначета от колектива и в условията пише , че ваучерите ще излезнат 2 дни след приключване на сделката , а сега си взлизам в мойте покупки и имам ваучери : това те ли са или след приключването ще ми изпратят други  newsm78

Дано не ти тежа на съвеста  Mr. Green и аз купих три козуначета. Ми не в момента в който ги платиш ваучерите са валидни, просто 2 дена след приключване на сделката можеш да ги ползваш  Peace т.е. да не се юрнеш днес за козунаците)))))

# 682
  • София
  • Мнения: 988
ina.gg   bouquet
аз бях по скромна само 2 поръчах , а ще ги заръчамна 21 ( кой знае каква лудница ще е точно тогава  Mr. Green)

# 683
  • Мнения: 0
момичета може ли малко хелп
значи поръчах си козуначета от колектива и в условията пише , че ваучерите ще излезнат 2 дни след приключване на сделката , а сега си взлизам в мойте покупки и имам ваучери : това те ли са или след приключването ще ми изпратят други  newsm78

Дано не ти тежа на съвеста  Mr. Green и аз купих три козуначета. Ми не в момента в който ги платиш ваучерите са валидни, просто 2 дена след приключване на сделката можеш да ги ползваш  Peace т.е. да не се юрнеш днес за козунаците)))))


И на мен винаги ми идват веднага след като платя - но си ги ползвам по датите на валидност на ваучерите Simple Smile)

П.С. И аз си взех козуначета Simple Smile)

# 684
  • Мнения: 3 576
Много ми хареса офертата в грабо на Каса Ностра-консумация за 30лв. на цената на 15 и два часа за малечко в детския кът безплатно  Laughing

http://grabo.bg/sofia/hrana-i-napitki-za-vas-i-dva-chasa-v-detsk … i-za-15lv-0uuqnbt

Някой ходил ли е там?
Аз взех вече 1 ваучер де  Blush

Благодаря, че го спомена, въобще не го бях забелязала, взех и аз  Peace

# 685
# 686
  • Мнения: 498
ina.gg   bouquet
аз бях по скромна само 2 поръчах , а ще ги заръчамна 21 ( кой знае каква лудница ще е точно тогава  Mr. Green)

лудница, но те са си ги предвидили да пекат яко тогава)))

Е, не е истина от 10 минути звъня в Мама Мия и никой не ми вдига на телефона за поръчки((((((

Редактирам се: на 5-тото позвъняване успях)))   chef

# 687
  • Мнения: 414
Мисля,че става дума за Варна...

# 688
  • Мнения: 48 194
О, да, ами вчера беше за София, и си поръчах, но не съм го платила още и се коелбая, иначе офертата беше същата

# 689
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Опаа  Wink Великденските кошници в Грабо ги познавам отблизо. Реклама не реклама ще си кажа  Embarassed Сестра ми ги прави и са наистина впечатляващи  newsm47

Дори напротив, добре, че сподели, че имам въпросчета. Simple Smile
Дай, моля те, малко повече инфо какво има в кошниците и, ако може реална снимка, че ги заглеждах оня ден, ама нищо не разбрах от офертата. Освен това, като не съм от София, как ще ми бъде изпратена - безплатно ли?

Общи условия

Активация на акаунт